Tarsus’ta Ek İş Bulmak Mümkün

29.09.2019
1.113
Tarsus’ta Ek İş Bulmak Mümkün

Tarsus evde ek iş seçeneklerini devreye sokulup çare aranmaktadırlar. Turistik açıdan da değişik çıkış yolları oluşmaktadır. Tarihte daha ziyade Kilikya olarak tanınan ilçenin Hititler başta olmak üzere köklü bir uygarlık geçmişi bulunmaktadır. Ne kadar eski ve uygarlık beşiği olsa da geçim sıkıntısı çekenler illa ki burada da yaşıyor.

Ülkemizde büyük ölçekli ekonomisi bulunan ilçeler arasında yer alan Tarsus Mersin ilimizin sanayi ve ticaret merkezi konumundaki bir yerleşim yeridir. Çünkü topraklarının büyük bir çoğunluğu tarım arazisi olarak dikkat çekmektedir. Dolayısıyla yeni teknikler ve gübreleme sayesinde bu ilimizde tarım modern bir şekilde değerlendirilmektedir.

Mersin Tarsus 1
Tarsusta eve ek iş veren firmalar

Bir ilçe olmasına rağmen kardeş şehirleri vasıtası ile kültürel, ekonomik ve turistik açıdan iş olanakları doğmaktadır. İşte kardeş şehirleri;

Langen – Almanya
Aznakay – Tataristan
Malmö – İsveç
Hatai – Azerbaycan
Tatlısu beldesi – KKTC
Celalabat vilayeti – Kırgizistan
Eceabat ilçesi-Çanakkale
Muğla ilimiz
Antalya ilimiz
Essik şehri- Kazakistan

Akdeniz bölgemizin en büyük ilçelerinden olan Tarsus’ta ek iş düşünen vatandaşlara yön vermekteyiz . Ülkemizin diğer illerinde olduğu gibi Tarsus ilçemizde de farklı özellikte ek işler bulunabilir.  Başlangıçta tarıma dayalı ürünler üretildiğini söyledik.  Sebze meyve ve turfanda seracılık burada oldukça fazla ekilip dikilmektedir. Bu bağlamda ürün paketleme, kutulama, poşetleme gibi işlerde kullanılmak için sizlere ihtiyaç duyulabilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Antalya Evde Ek İş İlanları

Sadece bunlar değil sanayisi de  hızlı gelişen ilçemizde ek iş oluşumları ve sürekli çalışma imkanları da yakalanabilir. Tarsus ek iş ilanları araştırıldığı takdirde tarım aletleri, takım tezgahları, şekerli yiyecekler imalatçıları, makina parçaları, seramik, tuğla fabrikaları aracılığı ile çalışma sahaları yakalanabilir.

tarsus
Tarsus ek iş

Tarsusta eve ek iş veren firmalar özellikle kadınlara kar marjı yüksek ve zahmetsizce yapabilecekleri ek işler sunmaktadır. El becerileri gelişmiş hanımlar abiye kıyafet süsleme, gelinlik hazırlama, kurdele yapımı, çorap katlama temizleme, örgü örme, kalem montajı, karanfil paketleme işi, mantı yapma, sabun paketleme, dikiş nakış işleri sayesinde küçük de olsa akar sağlanabilir.

Eğer fazla bilginiz yoksa sitemizin iletişim formu sizlere bu konuda destek sağlayabilir. Bu durum şu şekilde olmaktadır.  Sizler ihtiyacınız ne ise onu belirtin. Mersin eve ek iş veren firmalar ya da  Tarsus  ek iş veren firmalar sizlere gerekli görüldüğü takdirde dönüş yapabilir.  Bu amaçla mutlaka kendinizi birkaç cümle ile anlatın. Böylece Tarsus ek işleri sayesinde kasanıza nakit girmesine katkınız olsun. Biliyoruz çalışmak iş aramak eve rızık götürmek zorunda olanların acısını. İnşallah en kısa zamanda son bulur.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Haliliye Ek İş İmkanları

Bir önceki yazımız olan Erzurum Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Erzurum ek iş, Erzurum evde ek iş fırsatları ve Erzurum eve ek iş verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Dilan dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 2. Aslı dedi ki:

  Tarsusta oturuyorum eşimden ayrıldım 4 yaşında bi kızım var evde yapabileceğim işlere talibim

 3. Adil sarıkef dedi ki:

  Ek iş arıyorum gündüz ve parttime

 4. Nefise Şahin dedi ki:

  Altaylilarda oturuyorum evde ek işariyiyorum

  1. Adil dedi ki:

   Merhaba iş bulabildiniz mi?

 5. Nefise Şahin dedi ki:

  Evd e yapabileceğim iş ariyiyorum

 6. Nefise Şahin dedi ki:

  Çok ihtiyacım var altaylilarda mah oturuyorum

 7. Yusuf dedi ki:

  İş istiyorum

 8. Bedia Bircanoğlu dedi ki:

  Tarsus şehitisak mah oturuyorum evde iş istiyorum