Gemlik Ek İş

Gemlik Ek İş

Doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Bursa’nın şirin ilçesi Gemlik’te sadece yukarıdaki ek işleri yapmakla yetinmeyenlere diğer alternatifleri de sunmak istiyoruz. Nüfusu 110000 civarında olan Bursa’nın tarım ilçesi Gemlik ek iş tanıtımı görevini üstlendik. Bu ilçede ve çevresinde yaşayan vatandaşlar ihtiyaçları olması halinde neden çalışmasınlar ki. Bildiğiniz gibi meyve sebze üretimi ve tüketimi son yıllarda […]

Doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Bursa’nın şirin ilçesi Gemlik’te sadece yukarıdaki ek işleri yapmakla yetinmeyenlere diğer alternatifleri de sunmak istiyoruz.

Nüfusu 110000 civarında olan Bursa’nın tarım ilçesi Gemlik ek iş tanıtımı görevini üstlendik. Bu ilçede ve çevresinde yaşayan vatandaşlar ihtiyaçları olması halinde neden çalışmasınlar ki.

Bildiğiniz gibi meyve sebze üretimi ve tüketimi son yıllarda çeşitlilik göstermeye başladı.  Özellikle zeytin denilince aklınıza gelen ilk marka ve ilçe Gemlik olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizin lezzetli zeytinlerinin burada yetiştiğini herkes bilir. Dolayısıyla sadece zeytin değil meyveciliğin de burada önemli bir kazanım olduğunu hatırlatalım. Bu sebeple şeftali, elma, armut ve zeytin toplama paketleme işleri başta olmak göz dolduran seneryolar var.

Zeytinyağı imalatının önemli bir kısmını Gemlik’te bu sektör bir adım öne çıkarmıştır. Sadece zeytin üzerine iş bulmak yeterli değildir.  Bu bölgede biber, patlıcan, domates, bezelye, salatalık, enginar, taze fasulye yetiştiriciliği de oldukça fazla yapılmaktadır. Dolayısıyla bu ürünlerin pazarlara ulaştırılması amacıyla toplama paketleme işleri için eleman aranmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Muratpaşa Ek İş

Gemlik ek iş ilanları sizlere önemli miktarlarda para kazandırır. Bursa’mızın bereketli ilçelerinden birisi  iş imkanlarından faydalanmak için bölgenin işverenleri ile iletişim kurmak gerekir. Burada suni ipek fabrikası ve konserve fabrikaları oldukça önemli istihdam oluşturmaktadır.

Sürekli çalışmak isteyenler aynı şekilde firmaların ihtiyaçlarını takip etmeli onlardan iş almalıdır. Son yıllarda turizm ilçede hızlı bir atılım yapmış buna paralel olarak farklı ek iş fırsatları da ortaya çıkmıştır. Örneğin takı tasarım işleri yapmak isteyen vatandaşlar ilçeyi ziyaret eden turistlere bu ürünlerini satabilir. Kendileri satamasa da turistik hediyelik eşya satışı yapan dükkanlarla firmalarla anlaşıp Gemlik  hakkında bilgi sahibi olabilir.

Eğer sizler de ailenize farklı şekillerde ek gelir fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız bu güzel ilçemizin bereketli topraklarından faydalanabilirsiniz. Eğer restoran ve otel işletmecileri ile anlaşırsanız oradaki müşterilere ev yemekleri yapabilirsiniz. Bunun için mutlaka Gemlik’te eve ek iş veren firmaların sizinle iletişim kurmasına fırsat vermelisiniz. Eğer iş almak istiyorsanız iş taleplerinize alttaki iletişim formuna yazıp geri dönüş bekleyebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İnegöl Evde Ek İş İmkanları
Gemlikte ek iş

Yarı zamanlı, tam zamanlı yaşlı bakıcıSI arayanlar ayda 4 bin liraya yakın para vermeyi göze almaktadır. sabah 9’dan akşam beşe kadar çalışmayı düşünenler para ihtiyacı olanlar bu güzel kazanç yoluna hayır diyemez. Annesi yaşlı olan, bakıcı arayan insanların verdikleri ilanlar Gemlik ek iş fırsatları arasında yer almaktadır.

Benzer bir ilan da Görüklü’de ikamet eden ve ulaşım sorunu olmayan insanların haftanın belli günlerinde, kendilerinin belirleyeceği saatte iş imkanı yakalayabilmektedir. Yaşlı insanların kişisel bakımları ve temizlik işlerine yardımcı olabilecek kişilerin bu fırsatlara mutlaka erişmesini tavsiye ediyoruz.

Bakıcı ilanları son yılların en fazla kazandıran iş kapıları arasında bulunmaktadır. Sadece yaşlı bakıcılığı değil aynı zamanda çocuklara da yardımcı olacak abla-abi arayışları devam etmektedir. Çocuklarının yalnızlığını gidermek amacıyla çalışan anne babaların çocuklarına bakacak onlarla arkadaşlık edecek kişiler aranmaktadır. Çalışma saatleri esnektir, çalışmayı düşünen kişi genelde hafta içi yardımcı olması beklenmektedir.

Oyun ablası arayanlar hafta içi 5 gün; sabah 9, akşam 6 arasında çocuklarına etkinlik yaptıracak, özbakım, oyun kurma gibi konularda destek olacak kişilere tatmin edici ölçüde paralar ödemekteler.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İstanbul Adalar Ek İş İlanları

Temizlik elemanı ihtiyacı zaten hiçbir zaman bitmiyor. Deneyimli deneyimsiz her türden insanın yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak bireysel ya da şirketler aracılığı ile Bursa Gemlik ek işleri arasında yeri her zaman doldurulamayacak imkanlar arasındadır.

Paketleme elemanı arayışları da yine son yıllarda oldukça gözde kazanç kapıları arasındadır. Bilhassa cerrahi maske üretim ve paketleme aşamasında kendilerine verilecek görevleri yerine getirecek, sorumluluk alabilecek kişilere 2500 lira civarında kazanç fırsatı verilmektedir.

Gemlik’te eve ek iş veren firmaların sizinle iletişim kurması, iş vermesi için sitemizin yorum bölümünden de iş taleplerinizi iletebilirsiniz. Gerektiği zaman onların sizi bulabileceği bir mail adresinizi mutlaka iliştirmeyi de ihmal etmeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Şahinbey Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Gaziantep evde ek iş, Gaziantep Evde Paketleme İşi ve Şahinbey ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?