Ek Gelir İçin İlginç Yöntemler

29.05.2022
98
Ek Gelir İçin İlginç Yöntemler

Ek gelir için çok ilginç yöntemleri devreye sokmadan maalesef ayakta kalmaz imkansız hale geldi. Hem ülke hem de dünya çapında her şeyin yeterli miktarda parayla gerçeğini öğrenmeye başladık. Bu sebeplerden bu sihirli sözcük için çaba harcamamız gerekiyor. Evde ek gelir sağlamak için sıradışı yöntemleri  bilenler iktisadi manada hızlı bir yükseliş sergiliyorlar. Böylece siz de bir türlü yetiremediğimiz, artıramadığınız para kazanma teknikleri hakkında kısa ipuçları edineceksiniz.

Herkes geçmiş dönemlerde ekmeğin aslanın ağzında olduğunu iddia ettiği dönemler çoktan kapandı. Artık aslan da değil canavarın midesinden söküp almak için kırk takla atmamız gerekiyor. Biz de sizlere bu taklalardan bazılarını anlatacağız. Atabildiklerinizi atın, atamadığımız taklaları yok sayın.

Evet bu cümleleri kurarken iddialı bir şekilde söylüyoruz. Çünkü alt tarafa sıraladığımız sıradışı ek gelir teknikleri bazen sizi şaşırtabilir. Bazıları da kolayınıza gidebilir. İşinize gelenleri yaparsınız.

sanal mağaza açmak
Ek Gelir İçin İlginç Yöntemler

Sanal asistanlık yapmak

Evden rahatlıkla yapılabilecek sanal asistanlık yapma yöntemi sizlere iyi para kazandırabilir. Çok kişinin bu teknik sayesinde evinden para kazandığını hatırlatalım. Online olarak yapılacak ek gelir sayesinde bildiğiniz asistanlık yapılması gerekiyor. Elbette tecrübesi olanlar bir adım öne çıkacak. Ve daha fazla para kazanacaktır. Sanal asistanlık yapmak herkesin yapabileceği bir iş değildir.  Bunu hatırlatmakta fayda var.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  'Ev Turşusu Yaparak Para Kazanma Fikri' Nasıl!

Oyun oynayarak para kazanma

Hem çocuklar hem gençler hem de günümüzün orta yaş ve üstü insanlar sanal ortamda bilgisayar başında. Ya da cep telefonundan akıllı cihazlardan oyun oynayarak para kazanma fırsatı bulabilir.  Biraz komik gelebilir. Eğer oyun oynamayı çok seviyorsanız sevmeyen yoktur o zaman bu fırsatı lehinize dönüştürebilirsiniz. Oyunlardan nasıl para kazanılır adlı yazımızı okuyunuz.

Bazı insanlar oyun uygulamasının bazı bölümlerinin takılıp kalıyor. Onların burada yardımcı olacaksınız.  Level atlatacaksınız. İşte bunun karşılığında da belli miktarda para kazanacaksınız.

Mantar  yetiştirerek para kazanmak

Son zamanlarda mantar kültürü Türkiye’de de damak tadı haline geldi. Bilhassa istiridye mantarı hakkında herkes oldukça bilgi sahibi olmaya başladı.  Kültür mantarının zaten söylemeye gerek yok. Ancak sırada trüf mantarı olduğunu hatırlatalım. Dünyada büyük beğeni toplayan ve oldukça fazla meraklısı olan trüf mantarı yetiştirerek doğada nefes almaya ne dersiniz? Herkesin bol bol tüketmesi gereken bir protein olan kültür mantarı yetiştirciliği sıradışı ek gelir yöntemini de mutlaka düşünmelisiniz.

evde mantar yetiştiriciliği
Evde Mantar Yetiştirmek

Evden bir şeyler pişirip satmak

Bazı hanımlar beyler evde bir şeyler pişirerek para kazanmak fırsatından mutlaka yararlanması gerekir. Hobi amaçlı olarak pasta, börek, kurabiye gibi ya da özel yemekler, sarma dolma işleri yaparak para kazanma fırsatı yakalayabilir. Bunu mutlaka düşünün.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Paketleme Ek İş İlanları
Akvaryum balığı yetiştirmek

İnsanın işinden yorgun argın geldikten sonra birazcık stres atmak amacıyla sakin sakin yüzen sessiz akvaryum balıklarını sizler de üretebilirsiniz. İşte bu iş fikri size para kazandırabilir. Evden rahatlıkla yapılabilecek bu eğlenceli ek gelir fırsatını değerlendirmek istiyorsanız akvaryum balığı yetiştirerek para kazanma fikri de fena sayılmaz.

Bir önceki yazımız olan Evde Cam Boyama İşi başlıklı makalemizde Cam boyama işi nasıl yapılır, Cam boyama işi veren firmalar ve Cam boyamasında kullanılan teknikler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.