Antalya Evde Ek İş İlanları

10.04.2018
11.708
Antalya Evde Ek İş İlanları

Antalya turizm konusunda ülkemizin en gelişmiş ili olarak bilinmektedir. Bu sebeple Antalya evde ek iş ilanları bakımından da farklı seçenekler sunmaktadır. Yalnızca ülkemizin değil dünyanın en önemli ve ünlü turizm merkezlerinden birisi olarak kabul edilen Antalya her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği bir ilimizdir. Ülkenin meşhur güney sahillerinin önemli bir bölümünü yer aldığı ildir.

Sanayi bakımından çok gelişmemiş olsa da büyük ve küçük çaplı çok sayıda işletmenin bulunduğu Antalya’da şirketlerin faaliyet alanı genellikle gıda, tarım ve turizm üzerine kurulmuştur. Antalya’da eve iş veren firmalara ise çok çeşitli iş kollarında rastlamak mümkün. Özellikle takı, çanta ve aksesuar tasarımı yapmak gibi turistlerin dikkatini çeken ürünlerin üretimi ile gıda sektöründe boy gösteren firmalar en çok iş verenler arasında yer almaktadır.

antalya ek iş
Antalya Evde Ek İş İlanları

Kepez, Muratpaşa, Alanya, Konyaaltı, Manavgat ve Serik gibi büyük ilçeler de narenciye ve muz yetiştiriciliği çok önemli bir gelir kaynağı olmakla birlikte Antalya evde ek iş fırsatları açısından da zenginlik sunmaktadır. Özellikle yurt dışına gönderilecek olan tarım ürünlerinin paketlenmesi, kasalara yerleştirilmesi ve temizlenmesi için çok sayıda kişiye ihtiyaç duyulmaktadır. Her ne kadar evde yapılan bir iş olmasa da seracılığın neredeyse her köşesinde geliştiği Antalya’da bu işten para kazanan çok sayıda kişi olduğunu belirtelim.

Antalya’da Eve İş Veren Firmalar

Bunun dışında evde paketleme yapma, dikiş-nakış işleri, takı tasarımcılığı, mutfak ürünleri hazırlama, çanta yapma ve süsleme, düğün organizasyonları için kına paketleme, gelinlik süsleme gibi çok sayıda iş talep eden işletmeler mevcuttur. Antalya’da eve iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak ve para kazanarak aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen çok sayıda kişi olduğunu biliyoruz. Ancak internette ya da Antalya ek iş ilanlarında bu  yönde araştırma yapanların büyük çoğunluğu hayal kırıklığına uğramaktadır. Çünkü bu numaralar herkesin ulaşabileceği şekilde yayınlanmamaktadır. Bu sitelerle nasıl iletişim kurabileceğinize yönelik bilgilendirme ve yönlendirmeleri yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Melikgazi Ek İş İmkanları

Antalya’da Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Ne yazık ki günümüzde insanca bir yaşam sürmek için para önemli bir gereklilik. Bu sebeple dünyanın her yerinde insanlar daha fazla para kazanabilmenin yollarını arıyor. Kimisi çocuklarına daha iyi fırsatlar sunabilmek, kimisi geleceğini güvence altına almak, kimisi de daha yüksek standartlarda yaşayabilmek için ek iş yapıyor. Eğer siz de Antalya’da evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız yazının alt kısmında bulunan yorum kısmına nelere ilgi duyduğunuzu, hangi alanda hizmet veren şirketler için çalışabileceğinizi, taleplerinizi ve e-posta adresinizi yazarak Antalya’da eve ek iş veren firmaların sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

antalya
Antalya İş Veren Firmalar

Herhangi bir şirket sizinle iletişim kurduğu takdirde ve gerekli şartlarda anlaşma sağlarsanız, aile bütçenizi önemli ölçüde rahatlatacak bir ek gelir elde edebilirsiniz. Ancak yorum yaparken telefon numarası ve isim-soyisim gibi özel bilgilerinizi vermemenizi öneriyoruz. Bu güvenliğiniz ve gizliliğiniz için gereklidir. Ayrıca Antalya’da eve iş veren firmaların telefon numaraları üzerinden size ulaşmayacağını belirtelim. Mail üzerinden başlayan görüşmeler iş konusunda anlaşmaya varıldığı takdirde telefon görüşmeleri şeklinde devam edecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kırıkkale Evde Ek İş Piyasası

Antalya evde iş ilanları incelendiğinde hangi sektörlerin ağırlıklı olduğunu söylemiştik. Ancak dilediğiniz takdirde bağımsız çalışarak da para kazanmak mümkün. Özellikle yaratıcılık konusunda kendine güvenenler takı tasarlayarak satmak konusunda zorlanmayacaklardır diye düşünüyoruz. İnternet alışverişi ile kolayca ve ucuz bir şekilde temin edebileceğiniz takı malzemeleri ile yapacağınız tasarımlarınızı yine internet üzerinden pazarlayabileceğiniz gibi yaşadığınız bölgede tezgah açarak da satabilirsiniz.

Antalya Evde Ek İş Türleri

Özellikle yabancı turistlerin ziyaret ettikleri bölgelerin kültürüne büyük ilgi duydukları göz önünde bulundurulduğunda yöresel tasarımlar ve otantik takılar müşteri çekecektir. Antalya evde ek iş fırsatları bakımından önemli bir yeri olan takı tasarımcılığın yanı sıra paketleme işi ile de çoğu kişiye evinin rahatlığında çalışma fırsatı sunmaktadır. Paketleme yapabileceğiniz büyüklü küçüklü çok sayıda ürün arasında boncuk, kibrit, mandal, oyuncak, misket, kına ve gıda ürünleri bulunuyor. Bunun yanı sıra montaj, kolileme ve koli katlama işleri de en çok tercih edilen ek işler arasındadır.

Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Öte yandan mutfak işlerinde kendine güvenen ya da dikiş-nakış işlerinde yetenekli olan ev hanımları kendi ürünlerini yakın çevrelerine pazarlayarak işe başlayabilecekleri gibi internet ortamında da satış gerçekleştirebilirler. Bu tür işleri yaptırmak isteyen firmalarla anlaşmaları halinde ise yüklü siparişlerle ciddi miktarlarda para kazanabilirler.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Odunpazarı Ek İş

Sitemizde yer alan diğer evde ek iş yaparak para kazanma yollarını inceleyerek size en uygun olanı seçerek yorum kısmında belirttiğiniz takdirde, ilgilenen firmaların size dönüş yapabilmesini sağlarsınız. Kendi evinizin rahatlığında ve istediğiniz saatlerde çalışarak gelir elde edebilir bu sırada günlük hayatınızın diğer rutinlerini de ihmal etmemiş olursunuz. Evde ek iş yöntemi ile ailenizi ve evinizi ihmal etmediğiniz gibi bütçenizi de rahatlatmış olursunuz.

Öte yandan okul masrafları konusunda ailesine destek olmak isteyen öğrenciler, herhangi bir işte çalışmayanlar ya da ek gelire ihtiyaç duyan çalışanlar da bu fırsattan istifade edebilirler. Kısaca özetlemek gerekirse Antalya evde ek iş için son derece uygun ve bol seçenek sunan bir ilimiz. Antalya evde iş ilanlarını incelemekle yetinmeyin, sitemiz aracılığıyla Antalya’da eve iş veren firmalara da ulaşma şansını yakalayın. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Büşra dedi ki:

    Antalya kepezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

1 5 6 7