Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

08.09.2017
11.424
Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Hızla yükselen nüfus yoğunluğu ile doğru orantılı olarak artan üretim talebi, internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte yepyeni bir sektörün ortaya çıkmasına sebep oldu. Evde ek iş yapmak, aile bütçesine katkı sağlamak isteyenler evlere ek iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak suretiyle kendi evlerinin rahatlığında, çalışma saatlerini kendileri belirleyerek herhangi bir özel beceri gerektirmeyen işleri yaparak üretim sürecine dahil oluyor. Eve iş veren kişilerin sayısı giderek artıyor.

Evde Yapılabilecek İşler Neler?

Herhangi bir işte çalışmayanlar, ev hanımları, öğrenciler ya da ek gelire ihtiyaç duyan çalışanlar yetenekleri ve bu işe ayırabilecekleri zaman doğrultusunda kendilerine en uygun işi seçerek gelir elde ediyor. Peki evde yapılabilecek işler neler? Eğer evde ek iş yapmaya karar verdiyseniz önünüzde birçok seçenek var. Özellikle nüfusun yoğun olduğu büyük şehirlerde yaşayanlar bu tür işleri yapmak için ilk adaylar. Sanayi, tarım ve turizm sektörleri ne kadar gelişmişse eve iş alma şansınız da o kadar yüksek olacaktır.

Eve en çok iş veren firmalar genellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi ticaret ve sanayinin geliştiği şehirlerimizde bulunuyor. Elbette bu diğer illerde yaşayan vatandaşların bu fırsattan yararlanamayacağı anlamına gelmiyor. Ancak potansiyelin büyük illere göre daha düşük olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Evde ek iş yaparak para kazanmak bazı kişilere gerçekçi gelmeyebilir ancak bu yolla binlerce lira gelir elde eden çok sayıda çalışkan kişi var. Üstelik yapılacak olan işler için çoğu zaman herhangi bir özel yeteneğe, makineye ya da pahalı malzemeye ihtiyaç duyulmuyor. Öte yandan aldığınız iş için gerekli olan malzemeler de ilgili firma tarafından size ulaştırılıyor. Sizin tek yapmanız gereken disiplinli ve titiz bir çalışma ile söz verdiğiniz zamanda ve söz verdiğiniz şekilde işi bitirerek teslim etmek.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Acilen Ek İş Yapmak İstiyorum
düğme paketleme
Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evde yapılabilecek işler arasında en çok talep görenler çeşitli ürünleri paketlemek. Bunlar arasında baharatlar, düğme, hediyelik eşyalar, mandal, oyuncak, telefon kılıfı, süs eşyaları, takı malzemeleri gibi çok sayıda ürün bulunuyor. Anlaştığınız firma size paketleyeceğiniz ürünü ve paketleme malzemelerini gönderiyor ve teslimat süresine kadar tamamlamanızı istiyor. Bundan sonrası iyi bir planlamayla işi zamanında bitirebilmek.

Eve En Çok İş Veren Firmalar

Bu arada evlere ek iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmanın artık eskisi kadar kolay olmadığını belirtelim. Başlangıçta firmalar bu tür işleri vermek için çabalarken, sektörün giderek gelişmesiyle artık çalışmak isteyenler arayış içinde. Yoğun talep nedeniyle firmalar artık telefonlarını yayınlamıyor. Bunun yerine iş talep eden kişilere kendileri ulaşmayı tercih ediyorlar. Siz de iş taleplerinizi sitemiz aracılığı ile ileterek eve en çok iş veren firmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bunun için başvurunuzu, yaşadığınız il ve e-posta adresinizin yer aldığı bilgilerinizi yorum kısmına yazmanız ve ne tür bir iş yapmak istediğinizi yazmanız yeterli olacaktır. Bu sayede firmalar size ulaşabilir. Güvenliğiniz ve gizliliğiniz için telefon numaranızı bırakmamanızı öneriyoruz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Ek İş

Evde ek iş yaparak para kazanmak için yapabileceğiniz farklı alternatifler de var. Özellikle gıda sektöründe önemli miktarlarda gelir elde etmek mümkün. Mantı, ev baklavası, yaprak sarma ve börek gibi yerel yiyeceklerin yanı sıra dünya mutfağından özel lezzetleri kendi mutfağınızda hazırlayarak satabilirsiniz. Çeşitli markalarla anlaşarak katalog satışı yapmak da ek işler arasında en çok gelir getirenlerden birisi. Eğer çevreniz genişse ya da iletişim becerilerinizin yüksek olduğunu düşünüyorsanız katalog işi size uygun olabilir. Takı tasarımcılığı, koli katlama işi, montaj hizmetleri, çiçek poşetleme, kına poşetleme, davetiye hazırlama, süs eşyası ve dekorasyon ürünü tasarlamak, çeşitli malzemelerden kitap ayracı yapmak gibi sayısız iş fırsatı bulunuyor. Kısaca evde yapılabilecek işler aslında sizin hayal gücünüzle sınırlı diyebiliriz.

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternet üzerinden para kazanmak da son yıllarda çok popüler. E-posta okuyarak, online anket doldurarak hatta video izleyerek para kazanmak bile mümkün. Öte yandan makale yazarlığı yapmak da en yaygın internetten para kazanma yollarından birisi. SEO uyumlu yazı yazmayı biliyorsanız yazdığınız makalelerden kelime başına ücretlendirme ile para kazanabiliyorsunuz. Arama motorlarında yapacağınız bir araştırmanın ardından makale yazarlığını öğrenebilir, disiplinli ve sürekli çalışma ile önemli miktarlarda gelir elde edebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Bileklik Yaparak Para Kazanmak

Yabancı bir dile hakimseniz çeviri yaparak da yüksek gelirler elde etmek mümkün. İnternette sosyal medya aracılığıyla çeviri yaptırmak isteyenlere ulaşıp iş alabilirsiniz. Dahası bir yabancı dile ileri düzeyde hakimseniz yayın evleri ile anlaşıp kitap çevirisi yaparak yüklü miktarlarda gelir elde edebileceğinizi belirtelim.

Anlaşıldığı üzere çalışmak istediğiniz sürece evde ek iş veren firmalar eninde sonunda sizinle iletişime geçecektir. Zaman içinde alacağınız daha büyük işlerle daha büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde ek iş yapan kişiler kendi ekonomik özgürlüğünü elde ettiği gibi üretim sürecine katılarak ülke ekonomisine de katkı sağlıyor. Ekonomik sıkıntıları olan çalışanlar arasında dahi çok popüler olan evde ek iş yaparak para kazanmak aile bütçesinin rahatlayarak daha huzurlu ve standartları yükselmiş bir yaşam fırsatı sunuyor. Siz de eve en çok iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşarak ya da yazımızın altına bilgilerinizi yorum yaparak bu sektörde yerinizi alabilirsiniz. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Sultan.Ciloglu dedi ki:

  Evde terlik toka taktirma isi yapnak va baska kisilerede yaptirmak istiyorum

 2. Merve Gülşah Türkmen dedi ki:

  Merhabalar ben İzmir Torbalıda yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var bu işe

 3. Ayşe Erkara dedi ki:

  Antalaya aksu ilçesinde yaşıyorum çok acil ise ihtiyacım var 5 aylık kızım için geri dönüş yaparsanız sevinirim her türlü paketleme yaparım
  Telefon 0531 234 80 13

 4. Esra dedi ki:

  054331676 Merhaba antalya havalimaninin orada ikamet ediyorum annemle beraber evde paketleme işi yapmak istiyoruz benim deil ama annemin daha oncedende eli yatkindir bu işe geri donus saglarsaniz sevinirim 05433167616

  1. Ayşe Erkara dedi ki:

   Esra hanım merhabalar geri dönüş yaptılar mi size iş aldınız mı

1 3 4 5