Evde Kalem Montajı İşinden Para Kazanın

15.09.2020
4.602
Evde Kalem Montajı İşinden Para Kazanın

Evde kalem montaj işi ile çok sayıda kişi azımsanamayacak miktarda para kazanmaktadır. Yazı yazma aracı olarak kullanılan kalemler ilk kullanılmaya başladıkları yıllardan itibaren çeşitli şekillerde üstlendikleri bu önemli görevi yerine getirmiştir. Günümüzde en çok tercih edilen tükenmez kalemler ve uçlu kalemler birden fazla parçadan oluşur ve bazen bir mekanizmayı barındırır. Bu parçalar birbirinden bağımsız olarak üretilir ve sonrasında montajlanır. Bu sayede bir iş kolu meydana gelmiştir.

Evde Kalem Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Bu iş birbiriyle tam uyumlu kalem parçalarının birleştirilerek yazı yamaya hazır hale getirilmesinden ibarettir. El alışkanlığı kazanıldığı takdirde birkaç saat içinde yüzlerce kalem montajlanabilir ve montajlanan her kalem de para demektir. Peki evde kalem montaj işi nasıl yapılır?

Bu karlı ve kolay işi herkes yapabilir ancak, evde kalem montaj işi veren firmalar ile iletişime geçme noktasında yaşanmaktadır. İşte bu nokta da sitemiz devreye girmektedir. Evde ek iş yapmak isteyen vatandaşlarımızla, bu tür işleri yaptırmak amacıyla çalışacak kişiler arayan firmalar arasında köprü görevi üstlenmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Part Time İş
evde kalem montajı işi
Evde Kalem Montajı ile Para Kazanın

Evde Kalem Montaj İşi Yapmak İstiyorum

Evde yapılabilen işler, sürekli artan işsizlik, pahalılık ve geçim sıkıntısı gibi sektörler sebebiyle artan iş arayışının doğal sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Eğer sizin de ek gelire ihtiyacınız varsa, evde kalem montaj işi yapmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey altta bulunan yorum kısmına başvuru niteliğinde bir yazı yazmaktır. Bu yorumda özel bilgilerinize yer vermeniz gerekmez. Yalnızca sizinle iletişim kurulabilmesi için aktif bir e-posta adresi yazmanız yeterlidir.

Yakın geçmişte  evde ek iş yaparak para kazanmak bu kadar yaygın değilken eve kalem montaj işi veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak suretiyle iş alınabiliyordu. Ancak talebin fazla artması sebebiyle firmalar artık farklı kanallara yöneldi. Ekistr.com bu kanallardan birisidir. Hiç kimseden herhangi bir bedel talep etmeden iletişim için köprü vazifesi görür.

İlgili firma sizinle irtibata geçtikten sonra şartlarda anlaşma sağlanırsa, tarafınıza evde kalem montaj işi verilir. Bu andan itibaren tek yapmanız gereken sizden istenildiği şekilde evde kalem montaj işini gerçekleştirmenizdir. İşin doğru, zamanında ve tam yapılmış olması evde kalem montaj işi veren firmalar için çok önemlidir. Eğer bunu sağlarsanız oldukça kazançlı olan bu işi sürekli yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Abiye Elbise - Kıyafet Süsleme İşi
Evde KAlem Montajı
Evde Kalem Montajı İşi

genelde eşantiyon olarak firmaların tercih ettiği tükenmez kalemlerin kullanıma hazır duruma getirilmesi için bilhassa evden çalışmak zorunda olan insanlar için idealdir sosyal etkinlik. Kendini faydalı işlerle uğraşarak zamanını verimli şekilde değerlendirmeyi düşünen herkesin mutlaka bu işe ağırlık vermelidir. Özellikle ev hanımları, öğrenciler, henüz bir işi olmayanlar, emekliler ve ek gelire ihtiyacı olan çalışanlar arasında çok popüler olan evde ek iş fırsatından siz de yararlanın. Her ne kadar dolma kalem pilot kalem tarzında da işverenler çıksa da tükenmez kalemlerin sektördeki yeri perçinlenmiş neticede farklı bir deneyim kazanmak isteyen evden çalışıp başka işlerde yakalama yolunu açan bu karlı aktiviteyi mutlaka yakalamaya çalışınız. Günlük işlerin tamamlanmasından sonra basit montaj çalışması neticesinde ihtiyacınız olan paraya kavuşmak için mutlaka alttaki iletişim formuna güncel iletişim mail adresinizi eklemeyi unutmayınız. Bol kazançlı günler dileriz.

Evde kalem montaj işi nasıl yapılır artık biliyorsunuz. Hemen yorum kısmında başvurunuzu yaparak bu fırsattan faydalanabilmek için ilk adımı atın. Evde kalem montajı işi yapmak istiyorum diyen çok sayıda kişi sitemiz aracılığı ile ek gelir elde etme şansını yakaladı. Öte yandan sitemizde yer alan diğer ek iş seçeneklerine de göz atıp başvurunuzu yaparak şansınızı artırabilirsiniz. Eve kalem montaj işi veren firmaların telefon numaralarını arayarak zaman harcamayın. Başvurunuz ile ilgilenen bir firma olduğu anda sizinle iletişime geçilir ve tarafınıza evde kalem montaj işi verilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Emeklilerin Yapabileceği Ek İşler

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. okan dedi ki:

  merhabalar burdur merkezde oturuyom bu işi yapmak istiyorum

 2. Ayşe Akbayrak dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 3. Selin dedi ki:

  Balikesir paketleme işi arıyorum

 4. Enes Sütçü dedi ki:

  Merhaba ek iş yaparak boş zamanını mı doldurmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 5. Onur dedi ki:

  Merhaba,
  Evde ek iş yapmak istiyoruz yardımcı olurmusunuz

 6. eda dedi ki:

  ankarada yaşıyorum ve işi en hızlı problemsiz ve hızlı teslim ede bilirim

 7. Hatice dedi ki:

  Balıkesir altıeylül de oturuyoruz 6 kişiyiz bu işi yapmak istiyoruz lütfen dönüş yapın

 8. Dilek dedi ki:

  Işe çok ihtiyacım var eşimden ayrıldım iki çocuğum onlara bakabilmem için lütfen dönüş yapınız

 9. Sema dedi ki:

  Merhabalar evde kalem montajı işi yapmak istiyorum İSTANBUL Beylikdüzü de oturuyorum

 10. Duygu dedi ki:

  Kocaeli gölcükte yaşıyorum 22 yaşındayım işsizim

 11. Doğukan Balcı dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim paketleme konusunda tecrübem var lütfen geri dönüş yaparmisiniz

 12. Çiğdem dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum

 13. Mehmet Fatih bozkurt dedi ki:

  Önlisans mezunuyum bu işi yapabilecek bolca boş vakte sahibim konya Bosna-Hersek Mahallesi’nde ikamet etmekteyim