Evde Kalem Montajı İşinden Para Kazanın

Evde Kalem Montajı İşinden Para Kazanın

Evde kalem montaj işi ile çok sayıda kişi azımsanamayacak miktarda para kazanmaktadır. Yazı yazma aracı olarak kullanılan kalemler ilk kullanılmaya başladıkları yıllardan itibaren çeşitli şekillerde üstlendikleri bu önemli görevi yerine getirmiştir. Günümüzde en çok tercih edilen tükenmez kalemler ve uçlu kalemler birden fazla parçadan oluşur ve bazen bir mekanizmayı barındırır. Bu parçalar birbirinden bağımsız olarak […]

Evde kalem montaj işi ile çok sayıda kişi azımsanamayacak miktarda para kazanmaktadır. Yazı yazma aracı olarak kullanılan kalemler ilk kullanılmaya başladıkları yıllardan itibaren çeşitli şekillerde üstlendikleri bu önemli görevi yerine getirmiştir. Günümüzde en çok tercih edilen tükenmez kalemler ve uçlu kalemler birden fazla parçadan oluşur ve bazen bir mekanizmayı barındırır. Bu parçalar birbirinden bağımsız olarak üretilir ve sonrasında montajlanır. Bu sayede bir iş kolu meydana gelmiştir.

Evde Kalem Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Bu iş birbiriyle tam uyumlu kalem parçalarının birleştirilerek yazı yamaya hazır hale getirilmesinden ibarettir. El alışkanlığı kazanıldığı takdirde birkaç saat içinde yüzlerce kalem montajlanabilir ve montajlanan her kalem de para demektir. Peki evde kalem montaj işi nasıl yapılır?

Bu karlı ve kolay işi herkes yapabilir ancak, evde kalem montaj işi veren firmalar ile iletişime geçme noktasında yaşanmaktadır. İşte bu nokta da sitemiz devreye girmektedir. Evde ek iş yapmak isteyen vatandaşlarımızla, bu tür işleri yaptırmak amacıyla çalışacak kişiler arayan firmalar arasında köprü görevi üstlenmektedir.

Evde Kalem Montajı ile Para Kazanın

Evde Kalem Montaj İşi Yapmak İstiyorum

Evde yapılabilen işler, sürekli artan işsizlik, pahalılık ve geçim sıkıntısı gibi sektörler sebebiyle artan iş arayışının doğal sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Eğer sizin de ek gelire ihtiyacınız varsa, evde kalem montaj işi yapmak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey altta bulunan yorum kısmına başvuru niteliğinde bir yazı yazmaktır. Bu yorumda özel bilgilerinize yer vermeniz gerekmez. Yalnızca sizinle iletişim kurulabilmesi için aktif bir e-posta adresi yazmanız yeterlidir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Hikaye Masal Anlatma İşinden Para Kazanmak

Yakın geçmişte  evde ek iş yaparak para kazanmak bu kadar yaygın değilken eve kalem montaj işi veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak suretiyle iş alınabiliyordu. Ancak talebin fazla artması sebebiyle firmalar artık farklı kanallara yöneldi. Ekistr.com bu kanallardan birisidir. Hiç kimseden herhangi bir bedel talep etmeden iletişim için köprü vazifesi görür.

İlgili firma sizinle irtibata geçtikten sonra şartlarda anlaşma sağlanırsa, tarafınıza evde kalem montaj işi verilir. Bu andan itibaren tek yapmanız gereken sizden istenildiği şekilde evde kalem montaj işini gerçekleştirmenizdir. İşin doğru, zamanında ve tam yapılmış olması evde kalem montaj işi veren firmalar için çok önemlidir. Eğer bunu sağlarsanız oldukça kazançlı olan bu işi sürekli yapabilirsiniz.

Evde Kalem Montajı İşi

genelde eşantiyon olarak firmaların tercih ettiği tükenmez kalemlerin kullanıma hazır duruma getirilmesi için bilhassa evden çalışmak zorunda olan insanlar için idealdir sosyal etkinlik. Kendini faydalı işlerle uğraşarak zamanını verimli şekilde değerlendirmeyi düşünen herkesin mutlaka bu işe ağırlık vermelidir. Özellikle ev hanımları, öğrenciler, henüz bir işi olmayanlar, emekliler ve ek gelire ihtiyacı olan çalışanlar arasında çok popüler olan evde ek iş fırsatından siz de yararlanın. Her ne kadar dolma kalem pilot kalem tarzında da işverenler çıksa da tükenmez kalemlerin sektördeki yeri perçinlenmiş neticede farklı bir deneyim kazanmak isteyen evden çalışıp başka işlerde yakalama yolunu açan bu karlı aktiviteyi mutlaka yakalamaya çalışınız. Günlük işlerin tamamlanmasından sonra basit montaj çalışması neticesinde ihtiyacınız olan paraya kavuşmak için mutlaka alttaki iletişim formuna güncel iletişim mail adresinizi eklemeyi unutmayınız. Bol kazançlı günler dileriz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Acilen Ek İş Yapmak İstiyorum

Evde kalem montaj işi nasıl yapılır artık biliyorsunuz. Hemen yorum kısmında başvurunuzu yaparak bu fırsattan faydalanabilmek için ilk adımı atın. Evde kalem montajı işi yapmak istiyorum diyen çok sayıda kişi sitemiz aracılığı ile ek gelir elde etme şansını yakaladı. Öte yandan sitemizde yer alan diğer ek iş seçeneklerine de göz atıp başvurunuzu yaparak şansınızı artırabilirsiniz. Eve kalem montaj işi veren firmaların telefon numaralarını arayarak zaman harcamayın. Başvurunuz ile ilgilenen bir firma olduğu anda sizinle iletişime geçilir ve tarafınıza evde kalem montaj işi verilir.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Teknik bir hiç olarak düşünmenize hiç gerek yok.basit bir kalemi oluşturan parçaları belli bir sıraya göre birleştirip vidasını sıkmak herkesin yapabileceği basit bir iştir.

Sizin çalışma azminiz ya da para ihtiyacınız için ayıracağını süre çarpı, montaj yaptığınız kalem miktarı çarpı, anlaştığınız adet ücreti, eşittir kazancınız.

Kadın erkek ayrımı yapılmaksızın her kesimden her yaştan insan rahatlıkla kalem montaj işi yapabilir.

Eleman arayan firmalar ürünlerinin aciliyet durumuna göre ek iş tanıtımları yayınlayan bizim sitemiz gibi iş talebinde bulunanlara aracılık yapan platformlardan istifade etmektedir. Doğrudan onlara ulaşma imkanınız farklı sebeplerden dolayı şimdilik imkansız.

Her firmanın yöntemi farklıdır. Bazı firmalar bizzat montajı yapılacak ürünleri kendi araçlarıyla size ulaştırırken bazıları da kargo firmaları aracılığı ile size parçalar gönderilir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

23 yorum

  1. Bende kalem montaj işi yapmak istiyorum Sakarya Akyazı da oturuyorum donmenizi istiyorum

  2. Kocaeli İzmit’te ikamet etmekteyim. Kalem montajı işi yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler

  3. Slm yalova da oturmaktayin Evde yapabilecegim is ariyorum.cocuklarim var.onlara bakicak kimse olmadigi icin evde yapabilecegim bi is ariyorum

  4. Önlisans mezunuyum bu işi yapabilecek bolca boş vakte sahibim konya Bosna-Hersek Mahallesi’nde ikamet etmekteyim

  5. Üniversite öğrencisiyim paketleme konusunda tecrübem var lütfen geri dönüş yaparmisiniz

  6. Işe çok ihtiyacım var eşimden ayrıldım iki çocuğum onlara bakabilmem için lütfen dönüş yapınız

  7. Balıkesir altıeylül de oturuyoruz 6 kişiyiz bu işi yapmak istiyoruz lütfen dönüş yapın

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?