Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

13.01.2020
1.846
Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Kültürümüzün en önemli öğelerinden birisi de düğünlere icabet etmektir. En güzel kıyafetleri giymek, süslenmek düğün sahibine görünmek,takı takmak, sonrasında da ayrılırken o günün anısına bir hediye almak gerekir. Evlenen çiftler davetlilerin hoşça vakit geçirmelerini, bir nebze olsun gülümsemelerini sağlamak adına günün anısına nikah şekeri ikram ederler.

nikah sekeri
Evde nikah şekeri hazırlama işi

Düğün şekeri işi o kadar aldı yürüdü ki artık bir sektör halini aldı. Çalışma içgüdüsü olanlar, evde nikah şeker paketleme veya kutulama işi yapmaya meyilli olanlar için kelimenin tam manasıyla gün doğdu. Oldukça kolay pratik ve bir o kadar da çok kazandıran bu ek işi hemen hemen herkes çok sevdi. Çünkü yapılırken kimsenin keyfi kaçmıyor, yorulmuyor, canı sıkılmıyor.

Hazırlanan şekerler düğünde davetlilere sunulacak, dolayısıyla insan yaptığı emek verdiği üründen haz alacak. İşte böyle bir imkan sizlerin de ayağına geldi. Çok çeşitli nikah şekerleri paketleme işi insanlara havale edilmeye başlandı. Nasıl yapılacağını ne kadar kazanacağınızı çok merak etmenize de gerek yok aslında. Çalışma zaman aralıkları size bağlı olacak, kazanç da bu minvalde şekillenecek. Size bu konuda yardımcı olacak kişiler eve ek iş veren firmalar olduğunu bilmelisiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Kulak Çöpü Paketleme İşi

Nikah şekeri paketleme işi yapmak

Bildiğiniz gibi düğünleri çok severiz. Uzak yakın demeden bir davul zurna, klarnet sesi duyduk mu, düğüne koşarız. Sizler de bu günleri renklendirmek istiyorsanız evde nikah şekeri kutulama ve paketleme işi sayesinde insanların düğün çıkışında eline verdikleri şekerlere yön verebilirsiniz. Bu ne demek diye düşündünüz. Şunu demek istiyoruz. Sadece eğlenmeye düğüne gitmeyin, bazen de ek iş yaparak ailemize destek olun.

Düğüne giderken aldığınız yeni kıyafetlerin, ayakkabıların, Kuaför paralarının aile bütçesine yeniden kazandırılması gerekir. O halde eve nikah şekeri işi veren firmaların verdiği desteği değerlendiriniz.

evde nikah şekeri hazırlama işi
nikah şekeri paketleme işinden para kazanmak

En çok tercih edilen ek iş ekler

Para kazanmaya ne dersiniz? “Allah deriz!” “Nerede öyle iş, varsa biz de yapalım.” diyorsunuz. Var. Türkiye’de en çok tercih edilen ek iş ek iş nikah şekeri kutulama, hazırlama işi olduğunu söyleyebilirim. Çünkü özenle paketlenmesi, süslenmesi, hazırlanması icap eder. Bu işlerin de elle yapılması mecburidir. Birazcık emek harcanması, sevgi verilmesi şekil verilmesi, göze hoş gelmesi gerekir.

Dünya evine giren çiftlerin en önemli gününde unutulmaz hatıra özellik taşıyan bu şekerler oldukça farklı tasarımlarda üretiliyor. Tasarımın sınırı yok. Kimileri nikah şekeri tasarlaması ile uğraşırken, kimileri de bu hazırlanmış paketlenmeye misafirlere sunulmaya çalışılan şekerleri için çalışır. Kullanıma hazır hale getirmek için uğraşıyorlar.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Çiğ Köfte Bayiliği

Evde nikah şekeri paketleme işi istiyorum

İşi veren firmaların telefon numarası kaç? Nasıl ulaşırım, diyenler size hemen işin en kolayını söylüyoruz. Bu işi yaptırmayı düşünen kişiler sitemizin sizlere sunduğu fırsatlardan faydalanıyor. Yani bu yazının altına çalışmak istediğinizi evde nikah şekeri paketlemek istiyorum bana da iş verin diyenler için sitemiz aracılığı ile duyuyor.

Aşağıya iletişim kurma bölümüne bu işi yapmak istediğinizi, acilen işe ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Evde kaç kişi çalışabileceğini, daha önce bu işi yaptıysanız tecrübelerinizi yazabilirsiniz.

Evlere nikah şekeri işi gönderen firmalar sizin başvurularınızı göre size nikah şekeri paketleme işi teklif eder. Ancak pazarlık yapacaklarını unutmayın. Teklifi olumlu bulursunuz yapmak isterseniz siz de kabul edersiniz. Böylece size iş verilir. Gönderilecek olan şekerler ve şekerlerin belli bir tasarım içinde paketleneceği malzemeler tarafınıza yakınsınız bizzat, uzaksınız kargo ile gönderilir.

Özellikle yaz dönemlerinde düğünlerin tarihi bellidir. İşin yetişmesi gerekmektedir. Ayda kişi başı 1500 TL gibi bir mebla almak istiyorsanız ekibinizi kurun. Çalışmak için kolları sıvayın. Bu işi herkes rahatlıkla yapabilir. Çocuklardan bile destek alabilirsiniz. Kimileri ip bağlar, kimleri minik etiketleri yapıştırır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Lavanta Keseleme Torbalama İşi Yapmak

Tecrübeli iseniz hiç tereddütsüz size iş verilir. Ancak bir defa bu işi yapacaksanız iyice sorup öğrenmeden kendi kafanıza göre şeker paketleme işi yapmayın. Sonra firma beğenmez ücrette ödeme yapmaz. Size gönderilecek olan belli miktarda şekerlerin istenilen zamanda teslim edilmesi gerektiğini unutmayın

Çok zevkli, dikkat gerektiren, el çabukluğu isteyen bir ek iş yapmak istiyorsanız hemen konu altına iş başvurusu yapın.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Şennur baştaş dedi ki:

  Acilen evde paketleme işi istiyorum üç kişiyiz daha önce yaptım çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Necla dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum el becerimde iyidir

 3. Ezgi dedi ki:

  Evde nikah şekeri paketleme işi istiyorum

 4. eda dedi ki:

  merhabalar gerçekten zevkle yapabilceğim bi iş hızlı teslimat yapa bilirim evde gurubum var

 5. süleyman dedi ki:

  pandemiden dolayı işten çıkarıldım 3 aydır işsizim 2 çocugum var yardımlarınızı bekliyorum

 6. Yıldız dedi ki:

  Merhaba Bursa’nın İznik ilçesinde oturuyorum yeni mezunum ve iş arıyorum. Harçlığımı çıkarmak istiyorum. El becerim iyidir bu işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Elif Çağlı dedi ki:

   Merhaba İstanbul un Kağıthane ilcesinde oturuyorum öğrenciyim okuyorum.Harçlık çıkarmak istiyorum.Böyle islere elim yatkındır. Nikah şekeri paketleme yapmak istiyorum.Lütfen yardımcı olun.

 7. vahide dedi ki:

  2 kişi evde nikah şekeri paketleme işi arıyoruz tel:05384374749

 8. faruk tamer dedi ki:

  evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

 9. Kubra dedi ki:

  Mrb bursa yildirimda oturuyorum issizim paraya cok ihtiyacim var daha öncede bu tarz işler yaptım dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 10. Zemzem KARACABEY dedi ki:

  Merhaba ben Zemzem KARACABEY 18 yaşındayım ortaokul mezunuyum evde boş duruyorum vaktim çok boş vaktimi değerlendirmek istiyorum yapabileceğimden eminim inşaallah yaparım. Dönerseniz çok sevinirim.

 11. Aslı dedi ki:

  Ev hanımıyım ve ek iş olarak nikah şekeri paketlemek istiyorum. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler ederim.

 12. melis donmez dedi ki:

  ev hanimiyim daha once paketleme isi yaptim ve evde ek gelir olarak bu isi yapmak istiyorum

 13. Hande Zengin dedi ki:

  Nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum ev hanımıyım