En Çok Tercih Edilen Ek İşler

09.06.2022
133
En Çok Tercih Edilen Ek İşler

Bu sene en çok tercih edilen ek işlerve evlere ek iş veren firmalar tarafından çalışmak isteyenlere sunulan fırsatlardan bahsedeceğiz. En çok kazanç getiren ek işler nelerdir, nasıl başvurulur sizleri bilgilendireceğiz. Unutmayın ki artık farklı bir mecrada işler yürümektedir. Sabahtan kalkıp erkenden yollara düşüp, geç saatlere kadar çalışıp yorgun argın eve dönme zamanı yavaş yavaş kapanıyor. Üstelik ister ev hanımı olun isterseniz emekli öğrenci ya da hiçbir işi olmayan vasıfsız eleman… Herkese uygun mutlaka işler bulunmaktadır.

Bilişim teknolojilerinin hızlı bir ivme yakalaması sonucunda doğal olarak sanal ortamda gerçekleştirilen işler daha çok tercih edilmeye başlandı. Üstelik bu işler serbest zamanda veya ek iş niteliğinde yapılmaktadır. Örneğin e-ticaret yapmaktan ziyade tasarım sistem pazarlama gibi alanlarda ara eleman sıkıntısı giderek artmaktadır. Dolayısıyla online para kazanma düşüncesi olanlar e-ticaret işletmesi açmak isteyenlere yardımcı olmak veya mevcut çalışan sistemlerin geliştirilmesi desteklenmesi karlı konuma geçirilmesi için destek almak isteyenlere yardımcı olunabilir.

Online olarak yapılabilecek ek işler

 • web siteleri için tema tasarlamak
 • e-kitap yayınlamak
 • freelancer olarak
 • internet ortamında yapılabilecek işlere dahil olmak
 • alan adı alıp satmak
 • online reklam yöneticiliği yapmak
 • bilgi ürünleri satışı yapmak
 • online öğretmenlik yapmak
 • sanal asistanlık
 • mobil oyun geliştirmek
 • mobil uygulama geliştirmek
 • online rehberlik yapmak
 • youtuber olmak
 • dropshipping sistemine dahil olmak
 • el işi ürünleri online olarak satmak
 • web sitesi açıp reklamlardan gelir elde etmek
 • satış ortaklığına dahil olmak…
SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Organik Oyuncak Yaparak Para Kazanmak

gibi birçok farklı sistemden para kazanılabilir.

Yukarıda saydığımız örnekler online olarak en çok tercih edilen ek işler arasına girmiştir.

Evde en çok tercih edilen ek işler

Bazı işlemlerin yapılacağı işletmeler uygun fiyata yapacak elemanlara göndermektedir. Çalışma sistemi şekilde değerlendirerek aile bütçesine gelir kaydı yaptırıyor. Bu şekilde kredi kartları borçlarından ya da ödenemeyen faturalardan kurtulmuş oluyorlar. Siz de sitemizi ziyaret ettiğinizde göre muhtemelen para yetiremiyorsunuz ya da kredi kartı borcunuzu ödemekte zorlanıyor olmalısınız.

Lavanta kesesi e1637850711739

Evde en çok tercih edilen ek işler

En çok yapılan ek işler

Hiç merak etmeyin. Eğer sabırlı insansanız, çalışmak istiyorsanız, hiç bulamadığımız iş için üzülüyorsan bundan sonra sevinmeye başlayacaksınız. En çok yapılan ek işler şunlardır:

evde ceviz kırma

papatya tacı

çocuk, bebek bakıcılığı

yaşlı bakıcılığı

raptiye paketleme

tesbih dizme

çorap katlama

etiket bağlama

naftalin keseleme

baharat paketleme

meyan kökü paketleme

ıhlamur paketleme

karanfil paketleme…

en çok ilgi gören kişiler arasında yer almaktadır.

Montaj işleri de evde en çok tercih edilen ek işler arasında yer almaktadır. Kalem montaj, abaküs montaj, çakmak montaj işi gibi basit evde yapılabilecek işler sizlere gönderilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Örgü Oyuncak Pazarı Giderek Büyüyor

Ev hanımları için ek işler

Ev hanımları da boş durmuyor. Evde kendilerine uygun fırsatları değerlendiriyor.

Evde yemek yapma işi, turşu kurma işi, sarma dolma yapma işi, evde börek yapma işi, mantı yapma işi…

en çok ilgi gören işler arasındadır.

Hanımların en çok tercih ettiği ek işler sadece bunlar değildir. Sitemizin üst tarafındaki ek işler kategorisine mutlaka inceleyin. Kendinize uygun olanlara başvuru yapın.

Evlere ek iş veren firmalar ihtiyaçları olduğu zaman sizlerin mail adresine birlikte çalışma teklifi yapacaklardır. Sabah erkenden kalkıp işe gitmeye, akşama kadar ayakta dikilip yorulmanıza da hiç gerek yok. Yol masrafı yok, yemek masrafı yok… Oturduğumuz yerden, isterseniz arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz. En çok tercih edilen ek işler yukarıda bahsettiklerimiz en çok kazandıranlardır. Diğerlerini de sitemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz. Aklınızın ucundan dahi geçmeyecek işleri görünce fikriniz değişecektir.

Bir önceki yazımız olan Minifix Paketleme İşi başlıklı makalemizde evde minifix paketleme işi, Eve minifix paketleme işi veren kişiler ve Minifix paketleme işi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kurutulmuş Domates İşi
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.