Sayı Boncuğu (Abaküs) Montaj İşi Yapmak

17.04.2021
255
Sayı Boncuğu (Abaküs) Montaj İşi Yapmak

Şimdi okullarda eğitimi kolaylaştıran ilginç materyaller var. Sayıları öğrenmek isteyen çocuklar abaküs montaj işi arayanlara katkı sağlıyor desek. Nasıl mı? Eğitim materyalleri üreten firmalar ürünlerinin montaj işlerini boş zamanlarında topluma ve kendine faydalı olma düşüncesinde olan insanlara havale ediyor. Yani zamanını değerlendirmek, ailesinden fırsat vermek, para kazanmak isteyenlere gün doğuyor. Sizler de muhtemelen zor şartlar altında yaşayan paraya ihtiyacı olan insanlarsınız. O zaman evde abaküs montaj işi verenler ile iletişime geçmeniz gerekir.

Sadece abaküs işi değil aynı zamanda evde cetvel seti paketleme de sizlere önemli ek gelir sağlayabilir. Biz bugün sizlere çocukların sayıların öğrenmesi, toplama çıkarma işlerini kolaylaştırması amacıyla kullanılan sayı boncuğu ya da diğer adı ile abaküs montaj işinden bahsedeceğiz.

abaküs montaj işi
Evde Abaküs Montaj İşi

Firmaların sizlere sunduğu bu önemli ek iş sayesinde hem matematik öğreneceksiniz. Hem de oyun oynayacaksınız, üstüne üstlük boş zamanlarınızı değerlendirerek eksi durumdaki bakiyeyi artıya geçireceksiniz. Nasıl mı, size gönderilen malzemeleri istenilen şekilde birleştireceksiniz. Sonra da işin bitiminde kontrol edeceksiniz sağlam mı doğru mu, boncukları sayacaksınız. İşte size hem matematik, hem de oyun vakti.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Salça Yapıp Satmak

Şaka bir yana. Ailesine katkı sağlamak isteyen para kazanma düşüncesinde olan herkes evde abaküs montaj işini değerlendirmelidir. Eğitim öğretim materyalleri üreten hazırlayan pazarlayan firmalar ürünlerinin satışa hazır adet gelmesi için eleman arıyor. Doğal olarak ucuz iş gücünden yararlanmak istiyor. Tabii ki babalarının hayrına bu işi yapmıyorlar. Kendileri de para kazanacak sizlere de para kazandıracak. Kendilerini nasıl kazanacak? Sigortalı işçi çalıştırmayacak, ekstradan SGK primleri ödemeyecek, sosyal sorumluluklarını yerine getirmeyecekler. Peki nasıl para kazanacaklar? Ek işte maliyetleri yarı yarıya azaltacaklar. Evde boş zamanını değerlendirmek isteyenlere fırsat vermiş olacaklar. Siz de sunulan imkanı değerlendireceksiniz. Evinize ek gelir sağlayacaksınız.

Evde Abaküs montaj ek işi istiyorum

Firmaların sizinle görüşüp konuşup bu işi vermesi için ne yapacaksınız. Firmaların ilgisini çekeceksiniz, firmalar size iş verecek. Siz de bu işten para kazanacaksınız.

Peki ne yapmamız gerekiyor? Sitemizin alt tarafındaki iletişim kur bölümünden kendinizi anlatın. Bu işi yapmak istediğini belirten cümleler ile yorum yapacaksınız. Firmalar da eleman ihtiyacı olduğu zaman sizin bilgilerinizden size mesaj atacak. Anlaşırsanız çalışmaya başlayacaksınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Ütü Yaparak Para Kazanmak

Abaküs montajı gönderenler en çok işlerinin temiz düzgün titiz yapılmasını istiyor. Yani boncukların sayısı doğru olmalıdır. Bir tane bile hata olmaması gerekir. Yoksa ne sizinle çalışırlar ne de kendileri para kazanabilir. Marka olarak zedelenir. Bu sebeple işine özen gösteren insanların evde abaküs montaj işi sayıların dünyasına çeker sizi.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Zehra taşçı dedi ki:

    Merhaba. Hobi işleri ile uğraşarak ve büyük keyif duyarak özenle ve titizlikle bu işi almak istiyorum. İhtiyaç durumumda sıkıntılı o yüzden iletişime geçerseniz sevinirim. Ankara Sincan

  2. Seda dedi ki:

    Sayı boncuğu montaj işini yapmak isterim iletişime geçerseniz sevinirim

  3. Fadime dedi ki:

    Meehaba. Bursada oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Elim hızlıdır ve işimi düzgün yapmaya özen gösteririm.