Evde Dantel İşi

27.10.2017
2.924
Evde Dantel İşi

Evde ek iş yaparak para kazanmak her ne kadar son yıllarda popülerleşse de, aslında çok uzun zamandır dar gelirli ailelerin faydalandığı bir yöntemdir. Bugün inceleyeceğimiz evde ek iş seçeneği de bunu kanıtlar nitelikte. Bugün internetten para kazanma yolları gibi seçenekler daha çok tercih edilse de evde dantel işi yıllardır ev hanımlarının başvurduğu ve aile bütçesine çok ciddi katkılar sunduğu yöntemlerin başında geliyor.

Evde Dantel Örerek Para Kazanmak

Çok emek ve zaman gerektiren evde örgü dantel işi ipliğin ilmek ilmek işlenmesi sonucu ortaya çıkar. Usta eller birkaç gün içerisinde küçük parçalardan oluşan örnekleri tamamlarken, masa örtüsü gibi daha büyük örneklerin tamamlanması haftaları bulabiliyor. Bu sebeple evde dantel örerek para kazanmak isteyenlerin iyice pratikleşmiş olması ve işi hızlı bir şekilde tamamlayabilmesi gerekmektedir.

Yakın geçmişte dantel örmeyi daha fazla sayıda kişi biliyordu. Elbette o dönemde neredeyse evdeki her eşya bir dantel örtü ile kapluydı. Günümüzde eskisi kadar revaçta olmasalar da, danteller hala birçok evin en güzel köşelerini süslüyor. Bu sebeple evde dantel örerek para kazanmak hala çok yaygın.

evde dantel işi

Evde Dantel İşi

Evde Dantel İşi Veren Firmalar

Eskiden dantel örüp satan kadınlar bu işi yalnızca yakın çevrelerinde yapabiliyordu. Ördüğü kusursuz dantellerle ün kazananlar dahi, kendi mahalleleri ve belki birkaç komşu mahalle dışında evde dantel yaptırmak isteyenlere ulaşamıyordu. Şimdi ise durum çok farklı. İnternetin sunduğu nimetlerden biri de dünyanın herhangi bir noktasına anında ulaşabilmek. Evde dantel işi veren firmalara ulaşmak için interneti rahatlıkla kullanabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize kendiniz ulaşmak istiyorsanız açacağınız bir sosyal medya hesabı ya da sanal mağaza ile ürünlerinizi kolaylıkla satabilirsiniz. Hem de Türkiye’nin her bir noktasına.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Raptiye Paketleme İşi

Bu tarz bir evde ek iş için elinizde hazır örneklerinin bulunması gerekmektedir. Bu örnekleri mağazanıza ya da sosyal medya hesabınıza ekleyerek müşterilerden siparişleri almaya başlayabilirsiniz. Ancak evde dantel işi veren firmalar ile iletişim kurmak istiyorsanız izleyeceğiniz yol farklı olmalıdır. Aşağıda bulunan yorum alanına yaşadığınız il ilçe ve iş gücü potansiyeliniz hakkında bilgiler yer alan bir başvuru yazısı yazmanız söz konusu firmaların size ulaşması için yeterlidir. Başvuru niteliği taşıyacak olan yorumunuzun altına size ulaşılmasını sağlayacak aktif bir e-posta adresine eklemeyi unutmayın.

Öte yandan evde dantel yaptırmak isteyenler de sitemizde yer alan başvuruları inceleyerek siparişlerinizi verebilirler.

Evde Dantel İşi Yapmak İstiyorum

Zor ancak oldukça kazançlı olan bu iş sayesinde aile bütçenize önemli miktarlarda katkı sunmanın yanı sıra geçiminizi sağlayabilecek miktarlarda bile para kazanmak mümkündür. Evde dantel işi yapmak istiyorum diyorsanız, öncelikle elinizin hızlı olduğuna emin olmalısınız. Aldığınız siparişleri zamanında ve kusursuz bir şekilde teslim etmek, işin devamlılığı açısından son derece önemlidir. Bunu başardığınız takdirde evde dantel işi veren firmalardan sürekli olarak ürün talep edilecektir ve bu da sürekli kazanç anlamına gelmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Mandal Toka Paketleme İşi

Sitemizde evde dantel işi dışında birçok evde ek iş seçeneği bulunmaktadır diğer fırsatları da inceleyerek size uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan 2021'de En İyi İş Fikirleri başlıklı makalemizde 2021 yılı karlı iş fikirleri, cep telefonu tamiri kursu ve Çok kazandıran işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Kemal dedi ki:

    Ismim Zehra sayfa eşimin adına istanıstanbul pendikte oturuyorum yorum yazmıştım ama e.postayı yanlış yazmışım burdan ulaşırmısınız