Evde Magnet Yaparak Para Kazanmak

11.10.2017
3.960
Evde Magnet Yaparak Para Kazanmak

Geçim sıkıntısı, binlerce kişiyi biraz daha para kazanabilmek için ek iş yapmaya iten sebeplerin başında geliyor. Paketlemeden kutulamaya dikiş nakış işlerinden gıda ürünleri hazırlamaya kadar çok sayıda ek iş fırsatı . Evde magnet yaparak para kazanmak da bunlardan birisidir. Oldukça kazançlı iş fikirleri arasında yer alan magnet yapımı, özellikle turistik yörelerde çok yaygındır.

Evde Magnet Yapıp Satmak

Özellikle bol turist çeken bölgelerde sık sık karşılaştığımız çeşit çeşit magnetler hiç de ucuz sayılmayacak fiyatlara satılmakta. Genellikle hatıralık eşya olarak çok sayıda satın alınan bu ürünler evde magnet yapıp satmak isteyen çok sayıda kişiye ek gelir kapısı oluyor. Öte yandan evlerde buzdolaplarının ve kapıların üzerini süsleyen magnetler, önemli bir pazara sahip. Ziyaret edilen bölgelerden sevdiklerimize hediye etmek için ya da bir anı olarak saklamak için aldığımız magnetler çok talep görüyor. Bu sebeple evde magnet yapıp satmak avantajlı bir ek iş seçeneği olabilir.

evde magnet yaparak para kazanma

Evde Magnet Yaparak Para Kazanmak

Evde Magnet Yapımı İşi Veren Firmalar

Biraz yaratıcılık ve yetenek gerektiren bu işe başladığınız takdirde hazırlayacağınız magnetleri turistik bölgelerde stant açarak satabileceğiniz. Ayrıca internet ortamında sanal mağaza açarak da pazarlayabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise evde magnet yapımı işi veren firmalar ile iletişime geçmektir. Bu yöntemle çok sayıda magnetin satışını bir anda gerçekleştirebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ek İş Nereden Bulunur

İnternetten Para Kazanma Yolları

Firmalarla çalışmanın avantajı kısa sürede çok sayıda ürün satarak daha fazla gelir elde etmektir. Bu sayede ürünün pazarlanması ile siz ilgilenmezsiniz. Magnet başına alacağınız para azalacaktır ancak çok sayıda satarak bunu telafi edebilirsiniz.

Evde magnet yapımı işi veren firmalar ile iletişime geçmek için aşağıda bulunan yorum alanına yaşadığınız il/ilçe, işi kaç kişi yapabileceğiniz ve varsa geçmiş tecrübeleriniz gibi bilgilerin yanı sıra aktif bir e-posta adresinizin yer aldığı bir yazı yazmanız yeterlidir. Şartlarda anlaşıp işi aldığınız takdirde sizden çok sayıda magnet yapmanız istenecektir. Magnetler firmanın belirleyeceği bir şekilde olabilir ya da sizden belirli bir konuda tasarım ortaya çıkarmanız da isteyebilirler.

İstanbul’da Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Çok sayıda yetenekli kişi evde Magnet yaparak para kazanmak yolunu seçmiş ve önemli miktarlarda gelir elde etmektedir. Sizde ek iş yapmak için iş fikirleri düşünüyorsanız bu yolu bir seçenek olarak önünüzde. Öte yandan sitemizde bulunan diğer iş seçeneklerini de inceleyerek başvuru yapabilirsiniz. Bol kazançlı günler dileriz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Karanfil Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan 2021'de En İyi İş Fikirleri başlıklı makalemizde 2021 yılı karlı iş fikirleri, cep telefonu tamiri kursu ve Çok kazandıran işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Nazan dedi ki:

  Evde her türlü magnet paketleme işini yaparım

 2. Fatma Zıvlak dedi ki:

  Konyadan yazıyorum daha önce magnet boyadım tecrübem var acil iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Sevinç dedi ki:

  Mersin de yaşıyorum acil evde yapabileceğim iş ariyorum ekibim var lütfen dönüş yapin

 4. Sebnem dedi ki:

  Evimde iş yapmak istiyorum lütfen mail atın:)

 5. Esra dedi ki:

  Bu isi severek yaparim.zamaninda verilen isi teslim ederim.ilginiz icin tesekkurler