10 TL ile Çok Şey Yapılır

05.05.2019
373
10 TL ile Çok Şey Yapılır

Her zaman söylediğimiz gibi farklı düşünenler her zaman ilgi görür ve amacına ulaşır. Sadece 10 sitesinde ilginç bir fikir ortaya atılmış; site yöneticileri alıcıları ve satıcıları burada buluşturmayı hedeflemiş ve sonuçta başarmış.

Son yıllarda büyük ilgi gören,  kullanımı kolay, insanlara buluşma fırsatı ve anlaşma fırsatı veren bir web sitesinden bahsedeceğiz. Sadeceon.com sizlere karlı çıkmak para kazanmak için fırsatlar veren farklı bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Adı üzerinde 10 TL karşılığında alıcı ve satıcıların buluşmasına ortam vermekte olan web sitesi ihtiyaç sahiplerine çözüm üretmektedir.

Aklınıza gelecek her türlü şeyin sadece 10 lira karşılığında yaptırıldığını söyleyebiliriz. Örneğin video hazırlatmak, Facebook takipçi bulmak, ders vermek, iş bulmak, eğlence yönelik çalışmalar yaptırmak herkese para kazandırıyor. Alan ve satan kişilerin memnun olduğu bu platform sadece 10 TL karşılığında işlerin görülmesine yardımcı olmak için kurulmuş. Şunu da bilmek de fayda var. Sadece 10 lira bazı durumlarda yeterli olmayabilir.  İşleri zorluk derecesine göre iş yaptırmak isteyen veya iş yapmak isteyen insanlar fiyatlarını artırabilir. Örneğin resimlerin çekip konuşturmak istiyorsanız sizlere bu konuda profesyonel olarak destek vermek isteyen bir kişi dublajlı video hazırlayabilir. Bunun karşılığında yüz ya da 150 lira civarında para talep etmektedir. Başka bir örnekte ise çeviri yapmak isteyen ya da yaptırmak isteyen insanlar bu web sitesinde buluşuyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Sağlık Sektöründe En Çok Başvuru Yapılan İlanlar

SadeceOn.com gerçek anlamda herkesin faydalanabileceği güzel bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Aslında bu işi forum sitelerinde yapanlar mevcuttur. E-ticaret kategorileri bulunan Forum siteleri bu web sitesinin yaptığı işi yıllardır yapıyor. Ancak sadeceon.com e-ticaret boyutunun öne çıkarmış alıcı ve satıcıyı bir arada buluşturmayı hedeflemiş.

Sadece 10
Sadece10.com sitesi

Eğer sizler de sitenizin tanıtımını yaptırmak istiyorsanız, radyo yayınlarında reklam paylaşmak istiyorsanız görmenizde yarar var. Reklam çalışmaları için eleman arıyorsanız, işleri çabuklaştıran uygulama karekod yaptırmak istiyorsanız ucuza yaptırmak için deneyin. Aklınıza gelmedik her türlü işinizin görülmesi için eleman bulmak istiyorsanız bu sitede hemen eleman arayabilirsiniz ve sadece10.com ile önemli fırsatından faydalanabilirsiniz.

Para kazanmak sadece bir şeyler üretip karşılığında para kazanmak anlamına gelmiyor. Elbette ihtiyaç sahibi insanları bulmak, onlara fırsat vermek ve ucuz iş gücünden faydalanmak olarak düşünebilirsiniz. Sadece 10 sitesinden  iş almak için yapmanız gereken ister alıcı olun, ister işveren olun isterseniz iş yaptırmak isteyen biri olun kendinize uygun bir başlık açmaktır. Uygun kategoride eleman bulmak gerektiğini bilmenizde fayda var.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Bu Meslekleri Seçerseniz, Gelecekte İşsiz Kalabilirsiniz

İşinizi yaptırmak istediğiniz kişi ile anlaştığımız takdirde ücret web sitesinin havuzunda bekletilir. İş bitiminde işi yaptıran ve yapan kişi birbiriyle anlaştığı takdirde onay verme şeklinde iş tamamlanır. Ucuz iş yaptırmak istiyorsanız sadeceon.com ile ayrıcalıklı olanağı değerlendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Catering Firması Açmak İçin Bilinmesi Gerekenler başlıklı makalemizde Catering firması nasıl açılır, Catering sektörüne girmek ve Catering şirketi açmak hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.