Zonguldak Ek İş Fırsatları

06.10.2020
652
Zonguldak Ek İş Fırsatları

Türkiye’nin en eski ekonomik faaliyetlerinin hareketli noktası Zonguldak ek iş fırsatları bakımından biraz kenarda kalmış olsa da kendine özgü potansiyeli ile çalışmak isteyenlere önemli alternatifler sunmaktadır. Tarım sanayi ticaret sarmalının birlikte yorulduğu bu güzide şehrimiz pazarlama paketleme ulaştırma gibi seçenekler de sunmaktadır. Genelde ilk akla gelen maden ocağından çıtır lan taş kömürleri olsa da demir alüminyum manganez gibi diğer maden yatakları da şehrin önemini arttırmaktadır.

İş anlayışı kişiden kişiye değişkenlik göstermesi nedeniyle basit anlamda yapılabilecek kısa süreli çalışmalar olabileceği gibi uzun soluklu para kazandıracak sektörlerde girişimcilere önemli kazanımlar sağlamaktadır. Bu bağlamda ülkemizin en büyük demir-çelik kuruluşunun yine bu ilimizin Ereğli ilçesinde Türkiye ve Dünya demir çelik sanayisine yön verdiğini hatırlatalım.

Bizim esas konumuz ise Zonguldak’ta eve ek iş veren firmalar aracılığı ile basit yöntemlerle kısa süre içerisinde karlı işler yapmak olduğuna göre kadın erkek köylü şehirli genç yaşlı demeden herkesin Zonguldak evde ek iş fırsatlarını yakalaması bunlardan gelir elde etmesi için bilgilendirme yapmaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Melikgazi Ek İş İmkanları

Karaelmas olarak adlandırılan taşkömürünün çıkarıldığı ilimiz Zonguldak ek iş fırsatlarına diğer illerimizde olduğu gibi bu şehirde yaşayan insanların da  ihtiyacı var. Malumunuz hayatı idame ettirmek için para kazanmaktan başka çare yok. Para kazanmak için de normal işler yanında evde ek işler de yapılabilir. Bunun için ya hafta sonu ya da evde boş duran insanlar tercih edilmektedir.

kozlu
Zonguldak Ek İş

Ülkemizde işverenlerde maliyet hesabı yaparak daha ucuza işlerini yaptırmak zorundalar. Bu sebeple evdeki boş duran insanlara da para kazandırıyorlar. Basit işçilik gerektiren işleri evde çalışmak isteyen insanlara havale ediyorlar.

Zonguldak evde ek iş olasılıkları açısından oldukça avantajlı şehirlerden birisidir. Çünkü Kocaeli, İstanbul, Bursa Ankara gibi illere oldukça yakındır.  Sadece Zonguldak’ta eve ek iş veren firmalar değil Türkiye genelinden de gönderilebilir. Bunun için de başta Tekirdağ, Bursa olmak üzere sizler de buralardan iş talep edebilirsiniz. Çünkü firmalar artık kargo parası ödemiyor, yıllık kargo anlaşması yapıyorlar. Türkiye’nin her yerine de iş gönderiyorlar.

Türkiye’de son zamanlarda en çok tercih edilen ek işler düğün organizasyonu yapan firmalar olarak dikkat çekiyor. Bunlar da kına paketleme, gelin çiçeği, gelin buketi yapma, mevlüt şekeri, nikah şekeri paketleme gelinlik süsleme gibi işler oldukça fazla yapılıyor. Sadece bu işleri yapmak zorunda değilsiniz. Kendinize uygun fırsatları da değerlendirebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman göreceksiniz ki çok  ilginç ek iş bulunuyor. Onlardan kendinize uygun olanlara müracaat edebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Bursa Kolay Ek iş İmkanları

Ayrıca yöresel olarak kendi bölgemizde üretip pazarlayabileceğiniz işlerden olabilir. Örneğin hayvancılık yapıyorsanız süt ve süt ürünleri, sebze domates üretim pazarlama gibi işler yapılabilir. Bölgede bastonculuk ve fayans işleri yapılmaktadır. Bunların nakliyesi pazarlaması gibi işlerde görev alabilirsiniz. Evde çalışmak isteyen hanımların yapacağı işler de mevcuttur. Örgü işleri,  dantel, çanta süsleme, kazak örme, eldiven örme işleri en iyi performansla değerlendirilmesi gerekir. Zonguldak, Ereğli, Kozlu evde ek iş yapmak isteyenler bu yazının altındaki formu doldurması gerekir. İş vermek isteyen kişiler sizin bırakacağınız mail adresine iş teklifi yapabilir. Telefon numarası aramak beklemek direk olarak biraz zor, bunun yerine ister beklemeden iş isteyin, isterseniz de iş verecek kişilerin mesajlarını yayınlamasını bekleyin.

Zonguldak’ta yapılabilecek kolay ek iş fırsatları arasında vereceğimiz örnekler tesbih dizme, kürdan paketleme, kalemtıraş paketleme, gelinlik süsleme yanında; kadınlara özgü evden hazırlanıp para kazandıracak olan örgü, nakış işleri ilk aklımıza gelenler. Daha farklı ve kendinize uygun ek gelir imkânlarını yakalamak isteyenler sitemizde yer alan seçenekleri inceleyip uygun olanlara müracaat etmesini şiddetle öğütlüyoruz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Torbalı Ek İş İmkanları

Bir önceki yazımız olan Şahinbey Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Gaziantep evde ek iş, Gaziantep Evde Paketleme İşi ve Şahinbey ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Nazan Aygün dedi ki:

    Evde iş imkanlarınızdan faydalanmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Beyzanur Karaçengel dedi ki:

    Evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yapar mısınız

  3. Meral Yılmaz dedi ki:

    Banada iş verin Allah rızası için artık görün beni yaaaa iki tane çocuğum var dışar işi yapamıyorum dönüş yaparsanız çok mutlu olurum