Evde Kürdan Paketleme İşi

07.10.2017
3.909
Evde Kürdan Paketleme İşi

Yemek yedikten sonra dişlerimizin arasına giren yiyecek parçalarını çıkartmak ve çeşitli atıştırmalıkların hazırlanmasında kullanılan kürdanların aynı zamanda para kazanmanızı da sağlayabileceğini biliyor muydunuz? Evde kürdan doldurma işi ile aile bütçesine destek olabilecek miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Yaşam şartlarının giderek zorlaştığı günümüzde refah bir yaşam sürebilmek için çok büyük miktarlarda para kazanmak gerekiyor. Açlık sınırı 3.000 TL iken 1.300 TL asgari ücretle geçinmek neredeyse imkansız. Bu sebeple çok sayıda kişi ek iş yaparak evini geçindirmeye çalışıyor. Evde kürdan doldurarak para kazanmak bu işler arasında en çok tercih edilenlerden birisidir.

İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Evde Kürdan Doldurma İşi Veren Firmalar

Geçmişe nazaran ulaşmanın daha zor olduğu bu tarz işletmeler ile iletişim kurmadan bu işi alamazsınız. Telefon numarası ile ya da doğrudan başvuru yöntemi ile ulaşamayacağınız evde kürdan doldurma işi veren firmalara ekistr.com ayrıcalığı ile sesinizi duyurabilirsiniz. Hem de çok kolay.

kürdan doldurma işi

Evde Kürdan Doldurma İşi

Siz de evde kürdan doldurma işi yapmak istiyorum diyorsanız aşağıda bulunan yorum alanına başvuru niteliğinde bir yazı yazmanız yeterlidir. Sitemiz işverenle çalışmak isteyenler arasında köprü vazifesi görmektedir. Yorumunuzun yaşadığınız il-ilçe, varsa tecrübeniz, kaç kişi çalışabileceğiniz gibi bilgilerin yanı sıra aktif bir e-posta adresini de içermelidir. Unutulmamalıdır ki ekistr.com size iş vermez. Başvurularınıza cevap yorumları inceleyen işverenler tarafından verilecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Yemek Yaparak Para Kazanma

Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde Kürdan Doldurma İşi Nasıl Yapılır?

Sayı saymayı bilen herkesin yapabileceği evde kürdan doldurma işi yaparak para kazanmak son derece kolay bir iştir. Size teslim edilen çok sayıda kürdanın belirli sayılarda paketlere ya da kutulara doldurularak satışa hazır hale getirilmesinden ibarettir.

Evde kürdan doldurma işi veren firmalar ile anlaştığınız takdirde, iş için gerekli olan tüm malzemeler size temin edilecektir. İstenilen zamanda ve şekilde ürünleri teslim ettiğiniz sürece firmalar sizinle çalışmaya devam etmek isteyeceklerdir. Bu şekilde düzenli olarak para kazanabileceğiniz bir ek işiniz olacaktır.

Bu tarz ek işler sizi zengin etmez ancak aile bütçesine önemli miktarlarda katkı sunmanızı sağlar. Birçok ödemenizi buradan kazanacağınız para ile yapabilirsiniz. Boş zamanlarınızı evde kürdan doldurma işi yaparak değerlendirebilirsiniz. Öte yandan sitemizde yer alan diğer ek iş seçeneklerini de inceleyerek başvuru sayınızı artırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Ek İş
YORUMLAR

  1. eda dedi ki:

    ankarada oturuyorum paketleme işlemini en kısa sürede yapabilirim 3 kişilik gurubum var

  2. okan dedi ki:

    konya üniversite öğrencisiyim.para ihtiyacım olduğu için bu işi istiyorum elimde yatkın.