Konya Meram Ek İş

24.12.2019
1.141
Konya Meram Ek İş

Bağları ile ün salmış Konya ilinin en güzel ve nüfusu en kalabalık merkez ilçelerinden birisi Meram ek iş imkanları herkese yetecek kadar çoktur. İçinde Karatay, Selçuklu ve Meram merkez ilçeleri olan Konya ilimiz Türkiye’nin ovaları ile meşhur tahıl ambarı niteliğindedir. Bugünkü konumuz doğal olarak merkezde bulunan en büyük ilçe Meram’da yaşayan ve ihtiyacı olan vatandaşlar uygun gelebilecek çalışmalar yaparak bir nebze olsun gelir elde edecekler.

Konya Ek İş İlanları
Konya Meram ek iş

Bireysel ya da ekip halinde hareket edip ek gelir sahibi olmak isteyen Konya Meram ilçesi sakinleri basit kazançlar elde edebilirler. Konuya direkt olarak girerek örnekler vermek gerekirse; evden takı tasarlama, galoş paketleme, dikiş yapma, çorap çiftleme, iplik temizleme, turşu yapma, bazlama yapma, havlu katlama, çarşaf katlama, yastık kılıfı katlama gibi müthiş fırsatlar yakalanabilir. Elbette bu saydığımız alternatiflerden bazılarının elde edilebilmesi için önemli aşamaları geçmek şart.

Konya Meram evde ek gelir fırsatlarını kollamak, gözetlemek, elde etmek için işverenlerin yöntemlerini keşfetmek önemli başlangıç sayılmaktadır. Yukarıda saydığımız Konya Meram ek iş alternatifleri arasında takı tasarlama basit bir gelir yöntemidir. İşi bulmak, yapmak gelir elde etmek için birkaç yöntem denenebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Odunpazarı Ek İş

Birincisi Meram’da eve ek iş veren firmalar ile temas kurmak. Hiçbir zorluk yaşamadan, sadece emek üreterek size teslim edilen malzemeleri istenilen şekilde tasarlayıp hazır hale getirip para kazanmak.

Bir başka alternatif yöntem ise, serbest olarak çalışmak. Yani tasarım, malzemeler, emek, pazarlama, kar… tamamen çalışan kişiye ait olacaktır. Elde edilen ürünler en yakın takı satan bijuteri dükkanları ile anlaşılıp satılabilir. Olmadı, sosyal medya, internet sitesi aracılığı ile geniş kitlelere ulaşılabilir.

Konya ekonomisi genelde tarım üzerine gibi görünse de sanayi de son yıllarda önemli bir hamle yapmıştır. Bunun sonucunda da ticaret gelişmiştir. Farklı sektörler Konya’da kendine yer bulmuştur. Örneğin kağıt ve ambalaj, inşaat malzemeleri, kimya sanayi, döküm, plastik boya, ayakkabıcılık, gıda sanayi başta olmak üzere oldukça önemli sektörler  imkanlar sunmaktadır.

Yukarıda da söylediğimiz gibi farklı sanayi sektörleri ve günlük ihtiyaçların giderilmesine yönelik kolay ve küçük fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Küçük işler evde yapılması için Konyalı ihtiyaç sahiplerine gönderilmektedir.  Bu sebeple başta ev hanımları olmak üzere Meram’da eve ek iş veren firmalar dile görüşmeler sağlandığı takdirde yavaş yavaş aileye destek mahiyetinde analiz yapılmalıdır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Van Ek İş İlanları

Konya fason iş avantajları değerlendirildiği takdirde önemli gelirler elde edebilirsiniz. Örneğin evde takım çantası hazırlama yapabilirsiniz. Dekoratif yastık,  minifix paketleme, gelinlik süsleme, poşet paketlemesi yapılabilir.

Klasik kına, baharat, karanfil paketleme ilk defa bu siteye girip araştırma yapanlar için cazip gelebilir. Ayrıca evden ütü yaparak para kazanma, küpe yaparak para kazanma, gelin çiçeği hazırlama gibi kolay pozisyonlara hayır denmemesi gerekir.

Konya ek iş sahaları saymakla bitmez. Sizin bu işleri yapabilmeniz için bazı küçük girişimler yapmanız şarttır. Bunlardan birisi yaşadığınız yerde iş ilanları hakkında araştırma yapabilirsiniz ya da sitemiz vasıtasıyla Meram’da ek iş bulmak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Cansel dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 2. Sema dedi ki:

  3 kişiyiz paket işine ihtiyacımız var hiç dönüş yapmiyorlar ama yinede bir Umut yazdim

 3. Seyma dedi ki:

  Hem eve bi katkım olsun istiyorum hemde kendi paramı kazanmak istiyorum evde paketleme isi istiyorum

 4. İsmet Harun Erdinç dedi ki:

  Evde 3 kişiyiz .Pandemi nedeniyle dışarı pek çıkmıyoruz . Evde yapılabilecek paketleme işleri yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.