Haliliye Ek İş İmkanları

Haliliye Ek İş İmkanları

Şanlıurfa ilimizin yaygın olarak bilinen isot, köfte, Göbeklitepe, kebap gibi zenginlikleri bölge insanına katma değer olarak büyük bir zenginlik katmaktadır. Son yıllarda yoğun iç ve dış turizm sayesinde bölgenin farklı ek iş sektörleri ortaya çıkmıştır. Takı tasarım başta olmak üzere rehberlik ve yiyecek içecek sektörü bölgeye canlılık getirmektedir. Şehir merkezinde gezilecek görülecek yerler bulunmaktadır. Dolayısıyla […]

Şanlıurfa ilimizin yaygın olarak bilinen isot, köfte, Göbeklitepe, kebap gibi zenginlikleri bölge insanına katma değer olarak büyük bir zenginlik katmaktadır. Son yıllarda yoğun iç ve dış turizm sayesinde bölgenin farklı ek iş sektörleri ortaya çıkmıştır. Takı tasarım başta olmak üzere rehberlik ve yiyecek içecek sektörü bölgeye canlılık getirmektedir.

Şehir merkezinde gezilecek görülecek yerler bulunmaktadır. Dolayısıyla iç turizmin canlanması ile şehirde yiyecek içecek sektörü de hız kazanmıştır. Evde içli köfte yapımı veya diğer mutfak sanatçı gerektiren yiyecek içecekler hazırlanıp satış yapılabilir. Bunlar da önemli bir ek iş olarak bir kenarda not edilmelidir.

Domates üreticiliği hızlı bir ivme yakalayan Şanlıurfa Haliliye ek iş imkanları açısından renkleniyor. Bölgenin zenginlikleri arasında domates üreticiliği, hasadı, kurutması büyük bir artı değer olarak bölge insanına gelir kapısı olmaktadır. İsot zaten şehrin çıkış noktası diyebiliriz. Kırmızı acı biber ekimi, hasadı, dikimi, paketlenmesi satışı başlı başına bir sektördür. Dolayısıyla isot paketleme işi en çok tercih edilen ek işler arasında gösterilmektedir.

Haliliye ek iş

Haliliye evde ek iş imkanını değerlendirmek isteyenler evlere biber paketleme işi veren kişilerle iletişim kurarak, evden gelir fırsatı yakalayabilirler. Bunun için Şanlıurfa eve ek iş veren firmalar mutlaka bulunmalı iş almak için her türlü gayret gösterilmelidir yöresel kıyafetleri de çok zengin bir geçmişe sahip olan Şanlıurfa ek iş yapmak isteyenlere bu alternatif de bir kenarda bekle etmektedir yöresel kıyafetleri dünya geneline pazarlamak isteyen firmalar evde kıyafet paketleme işi üzerine yoğunlaşan bilir ayrıca yurt izin yörenin zengin düğün kültürü beraberinde nikah şekeri paketleme kına paketleme gibi iş imkanlarını da gündeme getirmektedir Şanlıurfa ilinde yaşayıp haliliye ya da Eyyübiye ilçelerinde ek iş yapmak isteyenler kendilerine Uygun olabilecek alternatiflerden başlangıç yapabilirler.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Balıkesir Ek İş İlanları

Büyükşehir Belediye yasası çıktıktan sonra Şanlıurfa merkez ilçe ikiye bölündü. Bunlardan birisi olan Haliliye, iş imkanları avantajlı olarak bir adım önde görünüyor.  Nüfusu yaklaşık 400000 civarında olan ilçede oldukça yoğun bir işsizlik gözlenmektedir.  Sebebi de kırsaldan şehirlere yapılan yoğun göç olarak özetlenebilir. İnsan doğal ihtiyaçlarını gidermesi için araştırma yapması gerekir.

En büyük sorunlardan birisi de doğal olarak paradır. Bütün ihtiyaçlar para ile karşılanıyor.  Dolayısıyla yeterli istihdam fırsatı bulamayan insanlar Şanlıurfa Haliliye iş veren firmaların sunduğu kazançları değerlendirmek istiyor.

Peki ama kimler, nasıl bu işlerden faydalanabilir, ne kadar gelir elde edilir? İşler nasıl takip edilir, bunun gibi merak edilen sorulara cevap bulmaya çalışalım. Şanlıurfa ilinin en kalabalık olan 2. önemli ilçesi Haliliye kısa vadede olmasa da uzun dönemde planı olanlara ayrıcalık tanıyor.

İster internet aracılığı ile isterseniz yakın çevreden tanıdıklarınız aracılığı ile ek kazanç fırsatları araştırma yapmalısınız. Biliyoruz bölgenin yoğun işsizliği sebebiyle iş bulmak kolay değildir. Üstelik komşu ülke Suriye’de yaşanan iç savaş sebebiyle de yoğun göç bu şehri de etkilemiştir. Dolayısıyla Şanlıurfa’da eve ek iş veren firmalar fazla alternatif sahibi olmuştur. Yani istediği fiyattan istediği kadar eleman personel bulabilirler. Dolayısıyla ucuz işgücü onların işine gelmektedir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Muğla Ek İş İlanları

Bizim sizlere naçizane tavsiyemiz sadece Haliliye en güzel şekilde araştırılmamalı. Bu sizlere yeterli gelmeyebilir. Dememiz o ki Türkiye’nin diğer illerindeki firmalar ile görüşmeler yapmaya çalışın. Onların sunduğu fırsatlardan faydalanın.  Çünkü işlerin çok acil bir şekilde hazır duruma getirilmesi için bazı durumlarda uzak-yakın demeden Türkiye’nin her yerine ekiş gönderilmektedir.

Bu fırsatı değerlendirmek istiyorsanız Şanlıurfa Haliliye ek iş ilanları araştırmak anlamsızdır. Diğer şehirlerden iş almak istiyorsanız küçük adımlar atmanız şarttır. Bu amaçla sitemizde yer alan iletişim formundan faydalanabilirsiniz. Alt taraftaki bu form sizlere beklediğiniz istediğiniz evden avantalı pozisyonlar sunabilir.

Haliliye’de  ek iş imkanları mutlaka vardır ancak sizleri tatmin etmezse hemen farklı illerden iş yakalamak için iletişim formundan faydalanın.  Kendinizi ifade ediniz.  Böylece ihtiyaç sahibi işverenler sizin mail adresimizi kullanarak iş teklifi yapsın.

Bir önceki yazımız olan Seyhan Evde Ek İş başlıklı makalemizde Seyhan ek iş veren firmalar ve Seyhan evde ek iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?