Karaman Evde Ek İş Nasıl Yapılır

25.05.2018
1.137
Karaman Evde Ek İş Nasıl Yapılır

Önemli uygarlığın merkezi olarak yıllarca Anadolu’da hüküm sürmüş, Karamanoğullarının önemli şehri Karaman evde ek iş yollarında yürümek ister misiniz? Türkiye’nin tahıl ambarı olan Konya ve Karaman sizlere bu konuda farklı alternatif iş fırsatları sunmaktadır. Tarıma dayalı bir ekonomisi bulunan Karaman ek gelir açısından yeterli düzeyde bulunmaktadır.

Ekonomi doksanlı yıllardan sonra hızlı bir ivme ile artış göstermiş, bunun sonucunda da istihdam artmıştır. Ancak yine de yeterli seviyelere ulaşamamıştır. Bu sebeple evde ek gelir ihtiyacı bulunan vatandaşlar Karaman’da eve ek iş veren firmalar ile iletişim kurmak istemektedir.

Tarım sektörüne bağlı olarak farklı sanayi kuruluşları bulunmaktadır. Buna paralel ek gelir imkanları mevcuttur. Sanayileşme yeterli seviyelere ulaşamamıştır. Şehirde küçük orta ve büyük ölçekli Sanayi işletmeleri yer almaktadır. Türkiye’nin ekonomik gelişmişlik açısından 33. sırasında bulunan Karaman evde ek iş ilanları bakımından oldukça cazip bir şehirdir. Çünkü herkese yapılabilecek iş fırsatı sunulmaktadır.

karaman ekiş
Karaman Ek İş

Evden çalışmak isteyen insanlara farklı alternatif iş fırsatları verilmektedir. Özellikle ev hanımları evden çalışıp yapabileceğim bazı ek gelir fırsatlarını değerlendirdiği  takdirde ayda 1300 liradan fazla ek kazanç yakalayabilirler. Şehirde hububat, bakliyat, tahıl ürünlerine dayalı sanayi kuruluşları ile canlı hayvan ve paralel sanayi yün, tiftik, yün et sucuk ürünleri yönünde ağırlıklı ticaret yapılmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kars Evde Ek İş

Zirai aletler, kömür, halı, konfeksiyon iplikleri, yumurta, peynir, kuru üzüm, meyve sebze, bulgur, bisküvi ve un şehirde önemli ticaret argümanları olduğunu söyleyebiliriz. Karaman’da eve ek iş veren firmaların sanayi paralelinde ek iş yapabileceğinizi söyleyebiliriz.

 • Ekmek yaparak para kazanma
 • Sucuk yaparak para kazanmak
 • Bulgur paketleme
 • Sebze meyve paketleme işleri
 • Deri işi yapma
 • Halı dokuma
 • Peynir üzüm paketleme ambalajlama

gibi ek işler yakalayabilirsiniz. Evde en çok tercih edilenler arasında ise;

 • Boncuk dizme işi
 • Nakış oya dantel işleri
 • Takı tasarım işleri
 • Mevlüt şekeri paketleme
 • Kına paketleme işleri

de öncelikli tercihler arasında bulunmaktadır. Evde ek iş fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız Karaman ek iş ilanları hakkında önemli araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz.

İster şehir merkezinde isterseniz sitemiz aracılığıyla sizler de insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Kendinizden bahsederseniz size iş vermek isteyen insanlar bırakacağınız mail adresine iş teklifleri sunabilirler. Karaman evde ek iş seçenekleri her geçen gün çeşitlenerek artıyor. Sanayi paranın yön vermesine yardımcı oluyor. İldeki müteşebbisler istekli oanlara uygun paketleme işleri başta olmak üzere inanılmaz senekleri sunmaktadır. İstemek de size kalmış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Eyyübiye Evde Ek İş

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Sibel dedi ki:

  Bende ek iş
  istiyorum