Uygulama İndirerek Para Kazanmak

08.04.2018
1.172
Uygulama İndirerek Para Kazanmak

Geçmiş dönemlerde web sitesi olarak karşımıza çıkan faydalı çalışmalar günümüzde akıllı cihazlara uyumlu hale getirildi. Dolayısıyla uygulama indirmek durumunda kalıyoruz. Her durumdan gelir elde etme imkanı ortaya çıktı. Uygulama indirerek para kazanmak yeni bir karlı kazanç kapısı olarak önümüze geliyor. Zaten her gün farklı uygulamaları akıllı cihazlarımıza indiriyoruz beğenmediklerim izi kaldırıyoruz. Beğendiğiniz uygulamaları kullanıyoruz.

Bazı uygulama sahibi olan firmalar, kurumlar, kişiler kendi uygulamalarını tercih eden ziyaretçilerine gelir fırsatı da veriyor. Bu durumlara yabancı olanlar bilgi edinebilir. İndir Kazan adı verilen uygulama ile sizler de ek kazanç elde edebilirsiniz.

Para kazandıran uygulamalar ne kadar avantajlı bir durum olduğunu sizlere şu şekilde izah edebiliriz. İndir Kazan sistemleri yorumlar sayesinde ayakta durabiliyor. Yani insanlar kullanmak amacıyla indirmeyi planladığı herhangi bir uygulamanın önce puanına bakıyor. Sonra yapılan yorumlar okunuyor. Ziyaretçiler uygulama ile ilgili olarak olumlu görüş belirtmesi indirmeyi  cazip hale getiriyor.

mobil uygulama geliştirme

Mobil Uygulama İndir Kazan

Uygulama indirerek para kazanmak düşündüğünüz kadar zor değil. Özellikle genç kuşak elinden düşürmediği telefonlar sayesinde harçlık çıkarabilir. Telefon masraflarını ve internet giderlerini buradan temin edebilir. Öğrencilerde bu uygulamayı zaten öğrenmeye başladı.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Instagram'da Butik Açmak

‘İndir kazan uygulamasından yararlanmak istiyorum, ne yapmalıyım’ diyenler küçük bir sondaj yaptığı zaman görecek ki uygulama, indirme, yorum yapma, puan verme işlemlerine değer veren sistemler kendilerine nasıl hareket edeceklerini açıklayacak.

Android ya da İOS olsun uygulama marketlerine girdiğiniz zaman gözde, hit olmuş yüksek puanlı ya da en çok indirilmiş uygulamaların yorumlarını okuyun. “İndir kazan” yazdığınızda direkt olarak sizlere bu sistemden gelir elde etmenin metotları açıklanacak.

Kısaca bahsetmek gerekirse, siteye girip üye olmanız gerekiyor. Daha sonra size yorum yazarak uygulamayı indirerek, oynayarak veya seyirci kalarak para kazanma fırsatlarından tercih ettiklerinizi hareket ettirebilirsiniz. Elbette bu işlemleri yaparken uygulamada belli süre almanız gerekiyor. Uygulamaları akıllı cihazlarınızda kaldırmamanız şart. Eğer bir oyun indiriyorsanız bu oyunu oynayarak da kazanma fırsatı yakalarsınız.

Oyun videoları izleyerek para kazanma hakkınızda bulunuyor. Elde ettiğiniz gelirleri sizlere ödeme tercihinize göre gönderiyorlar. Örneğin kupon, hediye çeki veya direkt banka hesabı aracılığı ile uygulama indirerek para kazanma imkanından karlı çıkabilirsiniz. Çok zaman harcamadan web sitelerini turlayıp zaman kaybı yaşamadan Google Play oyun marketlerine giriş yapıp günde 15 dakika para kazandıran uygulamalara zaman ayırın. Bu sayede yeni piyasaya çıkmış olan uygulamaları hareketlendirmek öne çıkarmak amacıyla ziyaretçi arayan uygulama sahiplerinden siz de payınıza düşeni alabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Netflix İçeriklerini İzle Para Kazan

Bir önceki yazımız olan Netflix İçeriklerini İzle Para Kazan başlıklı makalemizde internetten para kazanma yolları ve Netflix ile Para Kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. BestDenisha dedi ki:

    Ekistr.com’dan para kazanmadığınızı fark ettim,
    trafiğinizi boşa harcarsanız, her ay yeni para kazanma yöntemiyle ek para kazanabilirsiniz.