Ümraniye ek iş imkanları ek gelir fırsatları

22.04.2018
1.669
Ümraniye ek iş imkanları ek gelir fırsatları

İstanbul’da bulunan 39 ilçe arasında nüfus yoğunluğu açısından ilk üçe giren Ümraniye evde ek iş ilanları ek gelir imkanları hakkında sizlere önemli hatırlatmalarda bulunacağız. Çalışma düşüncesinde olan herkes bu ilçede farklı ek gelir imkânlarını değerlendirebilir.

İlçe coğrafi olarak İstanbul’da Anadolu bölümünde yer alır. Sağlam bir zemine kurulmuş olan ilçenin yüzölçümü 45 kilometrekare civarındadır. Merkez bir ilçe olması sebebiyle göl, dağ, akarsu gibi coğrafi yapılar yer almaz. Nüfusu oldukça kalabalık olan Ümraniye eve ek iş veren firmalar bakımından önemli fırsatlar sunar. Bu yerleşim biriminde ekonomi oldukça dağınıktır. Ekonomik sektörler içme suyu, doğalgaz, elektrik, su ve kanalizasyon olarak dikkat çeker. Kamu yatırımları sürekli olarak bölgede artış göstermektedir.

Böyle bir yapı içerisinde hayatını idame ettiren vatandaşlar bazı durumlarda giderlerin karşılanması için ek gelir araştırmaktadır. Biz de Ümraniye ek iş imkanları nasıl değerlendirilir, kimler çalışır, nasıl para kazanılır… sizlere açıklama yapıyoruz.

mraniye

Ümraniye ek iş

Kredi kartı olup da borcu olmayan insan sayısı oldukça azdır. Düşünmeden yapılan harcamalar neticesinde kredi kartlarının borçlarını ödemek için çaba harcayan insanlar bir türlü çıkış yolu bulamıyor. Böyle durumlarda her ilçenin kendi potansiyeli içerisinde yapılabilecek ek işler araştırılıyor. Gerçekten de son yıllarda özellikle sanayisi gelişmiş olan yerlerde firmalar bu soruna çözüm olabiliyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İnternette Gelir Elde Etme Yolları

Ümraniye ek gelir fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız sizler de bu yönteme başvurabilirsiniz. Çünkü Ümraniye’de eve ek iş veren firmalar sizin sesinize kulak verebilir. İster bir ekip halinde, isterseniz tek başımıza, eğitim durumunuz ne olursa olsun, ister vasıflı olun isterseniz vasıfsız size de yapabileceğiniz ek işler olabilir.

İstanbul içinde oldukça fazla kazanç yolları mevcuttur. Paketleme işleri, montaj işleri, ambalaj işleri, temizlik, kutulama, yemek yapma ve daha nice ek iş imkanlarını değerlendirdiğiniz takdirde sizler de borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Nasıl ekiş alacağınızı şöyle özetleyebiliriz. Bölgenizde size en yakın insanlar sizin işsiz olduğunuzdan bihaber olabilir. Bu sebeple kendinizi herkese duyurmalısınız. Elbette isim olarak değil! Sadece mail adresiniz ve kişisel özelliklerinizi yazmanız yeterlidir. Hangi ek işler yapacağınızı da kendiniz karar verin, ona göre alttaki iletişim formunu doldurun. Ümraniye’de eve ek iş veren firmalar sizlere mail atsın. Siz de para kazanmaya başlayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  En Çok Tercih Edilen Ek İşler
YORUMLAR

 1. Melek küçükislamoglu dedi ki:

  İstanbul Ümraniyede çarşı merkeze yakın oturuyorum. Ümraniyede paketleme işi almak istiyorum. Daha önce paketleme de çalıştım ama eve ilk defa iş alacagım.evde boş zamanlarımı degerlendirmek istiyorum.

 2. Eda arslan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum işin içeriği sorun değil yemek paketleme vs olabilir Beykoz’da oturuyorum

 3. Hülya dedi ki:

  Icli kofte yapabilirim

 4. Tuğçe keskin dedi ki:

  Ümraniye dudulluda oturuyorum evde iş yapmak istiyoruz 2 kişiyiz

 5. Esra Bektaş dedi ki:

  Evde paketleme işi ve diğer ceviz fındık kırma işi yapabilecek durumdayım Istanbul ümraniye de oturuyorum

 6. Fatih dedi ki:

  Ek iş arıyorum ihtiyacı olan lütfen dönüş yapsın

 7. Tuğba dedi ki:

  Merhabalar Çekmeköyde oturuyorum evimde rahatlıkla yapabilcem ek iş ne varsa yapmak ve para kazanmak istiyorum.Konu ile ilgili geri dönüş sağlayıp bilgi verirseniz sevinirim.Biliyorum her zaman ki gibi böyle yerlerden geri dönüş olmayacak.Reklam yapıyorlar ortada yoklar.