Evde Kazandıran Ek İşler

21.01.2020
710
Evde Kazandıran Ek İşler

Her gün sayısız cazip ek iş ilanları ihtiyaç duyanlara sunulur. Ailenizin geliri yeteri kadar değilse ve ek gelir sağlamaya ihtiyacınız varsa evde ek iş platformları hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Böylece biriken kredi kartları borcunuzu rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Kimseden borç istemezsiniz, bilakis borç verecek kişi olursunuz. Nasıl ek kazanç sağlayabilirim, diye düşünmeye başladınız bile, değil mi?

fabrikadan evlere iş
evden yapılan işler

Evde yapılan ek işler 

Hayatın biraz adaletsiz ve acımasız olduğunu sizler de biliyorsunuz. Bazen istenmeyen durumlarda ek masraflar çıkıyor ve acil ödenmesi gerekiyor. Evde bir kişi çalışıyorsa ve gelir istenilen düzeyde değilse mecburen evdeki diğer çalışabilecek bireylerde aileye katkı sağlamak zorundadır. Eviniz kira ise işiniz daha da zor. Olsun o zaman mecburen toplum içinde çıkıp çocuklarınızın mutlu etmek için bir şeyler yapmamız gerekecektir.

Çocuklarınız varsa onlar “yok”tan anlamazlar., “hayır” kelimesini hiç sevmezler. Mecburen sizler de fedakârlıklar yaparak çocuklarınızın yüzünü güldürmek zorundasınız. İşte böyle durumlarda neler yapılacağını çok bilmiyorsanız sizlere küçük tavsiyeleriniz var. Evden ek iş Türkiye’de yeni bir çalışma alışkanlığı oluşmaya başladı. Bu da evden çalışarak ek gelir sağlamak.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Ek İş

Kazançlı evde ek iş ilanları

Siz çok yeni iseniz ve konu hakkında bilgi sahibi değilseniz size tavsiyemiz bir an önce evde ek iş ilanları hakkında araştırma yapın. Sizler de para kazanmaya başlayın. Nasıl nereden iş bulabilirim, hangi işleri yapabilirim, diye düşünmeye başladınız bile. Evde yapılan ek işler vardır.

Herkesin yapabileceği kendine uygun bir ek iş mutlaka vardır. Sizin kendi yeteneklerinizi keşfetmeniz gerekir. Ben ne yapabilirim? Nasıl ek kazanç sağlayabilirim diye kendi kendinize sorun. Bunun cevabını bulacaksınız.

“Hayır hayır, ben hiçbir şey yapamam, benim elimden hiçbir şey gelmez. Hangi  işi yapabilirim ki” diye düşünmeyin. Mutlaka ama mutlaka sizin de yapacağınız bir ek iş vardır. Örnek olarak sitemizdeki kategorileri inceleyin. Orada kendinize uygun yapabileceğiniz evde ek iş ilanları göreceksiniz evde yapılabilecek farklı alternatifler bulunmaktadır.

Bedensel ek işler

Örnek vermek gerekirse fiziksel olarak yapabileceğiniz ek işler vardır. Bunlar el ile paketleme, kutulama, montaj yapma, ambalaj yapma, dikiş, nakış, süsleme işleri olarak öne çıkmaktadır. Ancak bazı insanlar bu konuda da yeteneksiz olabilir. Yani paketlemeyi, kutu katlamayı, ambalaj yapmayı, montaj yapmayı sevmeyebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Mum Yapma İşi
internetten para
Netten gelir sağlamak

Emek harcamadan yapılan işler

Eğitimli insanlar zihin gücüyle para kazanma düşüncesinde olabilir. Tam da size göre evde yapılan ek işler var. Örnek olarak içerik editörlüğü, yapabilirsiniz. Resim öğretmenliği yapabilirsiniz. Tasarım işleri yapabilirsiniz. Eğer sosyal medyadan anlıyorsanız sosyal medya danışmanlığı yapabilirsiniz. İnternetten alıyorsanız web tasarım işleri sizleri bekliyor. Yorum yazarak para kazanma fırsatını duymadıysan araştır. Yaptığınız takdirde size para ödeyen insanlar var. Müzik dinleyerek, video yükleyerek para kazanılacağını söylesek inanır mısınız?

Evde ek iş yapmak istiyorum

Evet o kadar çok evde yapılan ek işler var ki sizin istemeniz önemli olan. Siz isteyin size para kazandıracak farklı alternatifler bulunmaktadır. Evde ek iş yapmak istiyorum, ancak nereye müracaat edeceğim nasıl iş bulacağım bilmiyorum dediğinizi duyar gibiyiz. Bunun da çaresi var. Sizlere çalışma fırsatı verecek insanlar sitemiz aracılığı ile size iş teklifi yapabilir. Beğendiğiniz konu başlıklarının altına o konuda çalışmak istediğiniz belirten mesajlar yazın. Size iş vermek isteyen kişiler, kurumlar sizin bıraktığınız Mail adresinden size ulaşsın. Size evde ek iş yapma imkanı versin. Evde ek iş fırsatları renklenerek artıyor. Siz de kendi payınıza düşen güzel bir çalışma yaparak mutlugiller sınıfına terfi edin.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ev Yapımı Makarna İşi

Bir önceki yazımız olan Evde Cam Boyama İşi başlıklı makalemizde Cam boyama işi nasıl yapılır, Cam boyama işi veren firmalar ve Cam boyamasında kullanılan teknikler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Arzu dedi ki:

  Antalya/Konyaaltı’nda oturuyorum. Akdeniz üniversitesi kampüsü içerisindeki işletmemiz Mart ayından beri kapalıdır. Ben de ailem dışındaki vaktimi değerlendirmek istiyorum. Hızlı ve pratik olduğumu düşünüyorum. Paketleme yaparak, bu zor günlerde aile bütçesine katkıda bulunabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımızla

 2. haşem gül dedi ki:

  benim paraya ihtiycaım çok acil bana bir iş verin lütfen

 3. Şeymanur eker dedi ki:

  Merhabalar ankarada ikamet ediyoruz eşarp katlama püskül vs evde terayum yapımı kutu süsleme her türlü yapılır lütfen bizimle irtibata geçin

 4. Yıldız dedi ki:

  Van’da oturuyorum düğme paketleme işi yapmak istiyorumise çok ihtiyacım var 4 çocuğum var okutuyorum nereye baş vurduysam bana geri donus yapmadılar olumlu veya olumsuz lütfen donus yaparmısın 7 kişilik bir ekibim var teşekkürler

 5. ümran akmeşe dedi ki:

  acil evde paketleme işi arıyorum

 6. Aysel polat dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ne iş olursa yaparım çok ihtiyacım var 4 çocuğum var onlara bakabilmek için çalışmam lazım lütfen dönüş yaparsanız sevinirim