Tişört Paketleme İşini Herkes Yapabilir

26.12.2020
341
Tişört Paketleme İşini Herkes Yapabilir

Ülkemiz tekstil sektöründe dünya çapında ün yapmış bunun sonucunda da bu sektöre paralel iş trendi gelişmiştir. Huzur yakalamak isteyenler tişört paketleme aktivitesi yaparak bu fırsatı yakalayabilir. Oldukça kolay temiz bir aksiyon arayanlar için bu işin incelikleri öğrenmek şart. Kargo firmaları aracılığı ile Türkiye’nin her noktasına ulaştırabilen bu gelir denizinden yararlanmak isteyenler ne yapmalıdır, nasıl hareket etmelidir? Tişört paketleme  işi organizatörleri nereden bulunur, nasıl görüşme yapılır, ne kadar kazanılır?

Tekstil fabrikalarının yoğun olarak faaliyet gösterdiği illerde yaşayan insanlar bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yoğun iş sezonu sebebiyle firmalar ihtiyacının karşılanması amacıyla Türkiye’nin diğer illerindeki ek gelir isteyen herkese bu işi gönderebilir. Size binlerce yeni üretilmiş tişört, katlama amacıyla gönderilir. Nasıl katlama yapılacağını da anlatılır.

tisortkatlama
Tişört Paketleme İşi

Bu süper etkinlikten alacağınız ücret yine eve tişört paketleme şansını sunanlar tarafından sizlere önceden söylenir. Örneğin bir tişört için 10 kuruş ödeme yapılacağı söylenebilir. Kabul ederseniz size iş gönderilir. Uygun zamanlarda çalışarak nakit rulo kazanırsınız. Bizim verdiğimiz basit bir örnektir. Yerine göre 50 kuruş, 70 kuruş ya da 90 kuruş katlama başına paketleme başına size ödeme yapılabilir. Tabii ki daha önce benzer işler yapmış olanlar öncelikli olarak tercih edilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Atkı-Bere-Eldiven Üçlüsüyle Kazanın

Ayrıca en önemli konulardan birisi de firmaların size güven duymasıdır. Onun için önce sözleşme yapılabilir. Yani size gönderilecek olan binlerce tişörtün sağlam bir şekilde paketlenerek üretici firmaya gönderilmesi garanti edilmelidir. Temiz ve  düzgün zamanında hiç teslimatı yapılması da en önemli unsurlar arasındadır. Haklı olarak tişört paketleme çalışması yollayanlar önceden bu işleri yapmış, sektörü iyi bilen kişiler ile çalışmak isterler. Bazı durumlarda firmanın bulunduğu bölgeye yakın olan insanlar part time olarak iş yerinde çalıştırılmak istenebilir.

Eğer sizler de ayda 2000 lira civarında tişört paketleme katlama etkinliği yaparak gelir elde edebilirsiniz. Üretici ya da satış yapan kodamanlar sizinle iletişim kurmasını sağlayınız.

İşini kaybeden insanların sayısı her geçen gün artıyor. Peki insanlar çalışmayınca evine ne götürecek ailesini nasıl geçindirecek… Mecburen bir çıkış yolu arayacak ve ne bulursa o işleri yapacak. Kadın erkek demeden evde yapılabilecek işleri araştırıp uygun olanları evde ya da uygun bir yerde çalışıp yapmak isteyenlerin sayısı sürekli artıyor. Ülkemizin tekstil alanındaki gücü bu konuda ekstra gelir oluşturmak isteyenlere de güzel bir alternatif oluşturuyor. Son yıllarda tişört modası farklı mecralara doğru kaymaya başladı. Evde baskı yaparak tişört satışı yapan insanlar olduğu kadar evde tişört paketleme işi veren firmaların sunduğu gelir fırsatlarına değerlendirenler de her geçen gün çoğalıyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Meyan Kökü Paketleme İşi
Düzenli bir gelir olmasa da bir deliği kapatmak amacıyla bulduğu her ek iş alternatifini değerlendirme düşüncesinde olan insanlar şimdi de tişört paketleyerek para kazanmak için yapılması gerekenleri tek tek uyguluyor. Siz de bu sektörden gelir elde etmek isteyenler arasında iseniz kişiye özel ayrıcalık sunan tişört paketleme işini yaparak birazcık da olsa ekonomik darboğazdan geçmeye imkan tanırsınız. Diğer bütün işlerde olduğu gibi kazanç elde etmek için mutlaka size bu işi gönderecek aracılara ulaşmanız gerekecek. Bunun yolu da taleplerinizi bütün mecralardan bıkmadan usanmadan iletmek olmalıdır. Günümüz şartlarında 2000 lira civarında bir hep kazanç yakalama fırsatı verecek olan kolay iki şiş seçeneklerinden biri evde tişört paketleyerek olumsuzluklara son vermek için şansınızı kesinlikle denemeye değer.
Tişört katlamanın çok zor olduğunu düşünenler varsa büyük yanılgı içinde olduklarını söyleyebiliriz. Elbette bugüne kadar benzer bir çalışma yapmadıysanız sizin için zor gelebilir fakat birkaç kere denedikten sonra kazın ayağı hiç de öyle görünmediği gibi değilmiş dersiniz. Kol kısımlarından ve alt taraftan tutup dikey paralel 1 katlama sonra karşı tarafı aynı şekilde katlama sonra tişörtün alt kısmına yaka kısmına doğru yarım katlama şeklinde pratik olarak herkesin yapacağını düşünüyoruz. Evde tişört paketleyerek 2000 lira dolayında bir para kazanmaya varım, diyorsanız alt bölümdeki iletişim formundan çalışmayı çok istediğinizi vurgulayan cümleler yazmaya koyulmuş olmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Hikaye Masal Anlatma İşinden Para Kazanmak başlıklı makalemizde Hikaye ve masal anlatıcılığı yapmak, masal anlatma işinden para kazanmanın püf noktaları ve Masal ve hikaye anlatarak para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Çam Fıstığı Temizleme İşi
YORUMLAR

  1. Derya yıldırım dedi ki:

    Bir gelirim yok işe ihtiyacım var acil

  2. Elif KILINÇ dedi ki:

    Hicbir gelirim yok lutfen yardim edin bu işe cok ihtiyacim var