Avon Satış Temsilciliği Yaparak Para Kazanmak

15.04.2018
1.054
Avon Satış Temsilciliği Yaparak Para Kazanmak

130 yıldan beridir kozmetik dünyasının lideri konumunda faaliyet gösteren Avon nedir, ne değildir,  para kazanmak için uygun bir platform mudur? Katalog usulü ile satış gerçekleştiren uluslararası kozmetik firması kimlere para kazandırabilir? Doğrudan satış yöntemi ile dünyanın birçok ülkesinde bilhassa bayanların en çok tercih ettiği marka konumundadır.  Doğrudan satış sistemlerinin hepsinde olduğu gibi Avon satış temsilciliği yaparak para kazanmak isteyenlere farklı avantajlı dünyalar sunar.

Dünya genelinde yaklaşık 6000000 civarında satış temsilcisi ile hizmet veren firma sizleri de bünyesinde çalıştıracak kârlılık imkanın verebilir. Her türlü kozmetik ürünü üretip satış temsilcileri aracılığı ile uygun fiyata kaliteli ürün elde etme olanağı sağlamaktadır. Aklımıza gelen her türlü kozmetik ürünü en ideal fiyatlarıyla müşterilerin olmaktadır. Her ay düzenli kampanyalar ile Avon satış temsilciliği sisteminden önemli miktarlar elde edilebilir.

AVON temsilciliği nasıl yapılır

Doğrudan satış sistemi olan firmanın zincirine dahil olarak satış temsilcisi sıfatı ile para kazanmaya adım atmış olursunuz. Avon marka ürünleri çevremizdeki herkese katalog yöntemi ile satabilirsiniz. Bu noktadan sonra Ses sisteminin bir halkası olarak hediyeler ve sattığınız ürün miktarı kadar kar marjı elde edersiniz. Bu yöntemin adı farklı isimlerle anılmaktadır. Katalog yöntemi ile satış, doğrudan satış, marketing satış gibi isimler aynı anlama gelmektedir.

AVON

AVON temsilciliği

Türkiye’de ve dünya genelinde benzer markalar aynı yöntemi kullanmaktadır. Oriflame, Herbalife ve Tupperware gibi uluslararası markalar büyük rekabet halindedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Saksıda-Şişede Domates Yetiştirmek

AVON satış temsilciliği yaparak para kazanmak isterseniz size de renkli kişiliklerle tanışma fırsatı verilmiş olur. Hem kendi ihtiyaçlarımız için hem de farklı insanlarla tanışıp kaynaşmak, konuşmak bunlara ürün satmak için iyi bir izlenim yakalamış olursunuz.

Avon satış temsilcisi olmak istiyorum

18 yaşını dolduran herkes Avon satış temsilciliği yapabilmektedir. Çok fazla ayrıntı ve koşul bulunmamaktadır. Eğer bu sistemden gelir elde etmek istiyorsanız Avon satış temsilciliği için neler yapmanız gerektiğini kısaca açıklayalım.

Avon doğrudan satış yönteminden faydalanmak istiyorsanız öncelikle size sunulan farklı alternatiflerden uygun olanı tercih etmek istiyorsunuz, ister kurumun resmi web sitesine girerek üyelik formu doldurun, isterseniz çevremizde bu işi yapan diğer satış temsilcilerinden destek alabilirsiniz. Onlar size Avon temsilcisi olmak için gerekli adımları atmanıza yardımcı olacaktır.

Hızlı bir şekilde başlangıç yapmak isterseniz elbette online olarak web sitesindeki formu doldurup Avon satış temsilcisi olabilirsiniz. Bu sistem de diğerlerinde olduğu gibi satış lideri, satış sorumlusu gibi unvanlar elde etme hakkınız da bulunmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  En Kolay Para Kazanma Yöntemleri

Satışınız ne kadar fazla olursa veya size bağlı alt temsilciler ne kadar hızlı gelişirse karlılık oranı da aynı şekilde artacaktır. Üye olduğunuz zaman ilk katalog firma tarafından size ücretsiz olarak gönderilecektir. Size temsilci numarası verilecek, bu numara ile sipariş verebileceksiniz. Sattığınız ürünlerdenyüzde 40’a varan oranlarda kar marjı elde edeceksiniz.

Avon satış temsilcisi olarak para kazanmak için geniş bir arkadaş kitleniz ya da sosyal bir insan olmanız gerektiğini bilmeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan 2021'de En İyi İş Fikirleri başlıklı makalemizde 2021 yılı karlı iş fikirleri, cep telefonu tamiri kursu ve Çok kazandıran işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.