Pişmaniye Paketleme İşi

01.01.2020
472
Pişmaniye Paketleme İşi

Türklerin damak tadına uygun en güzel tatlılardan birisi olan pişmaniye sizlere başka bir tat verecek. Eğer evde ya da işyerinde uygun zamanlarda pişmaniye paketleme kutulama şans yakalayın. Sizler de firmaların sunacağı bu durumdan önemli kazanç yakalayın. İşin ayrıntılarını öğrenmek için açıklamaya devam edelim.

Özellikle Marmara Bölgesi’nde yaşayanların bilhassa Adapazarı, Kocaeli, İstanbul, Bursa, Sakarya gibi illerimizde yoğun olarak ilgi göstereceği bu şansı kısaca anlatalım. Uzun emekler özveriler sonucunda üretilen pişmaniyeden satışa sunulmak için güzel kutuları paketlenmesi gerekir. Bu işlem biraz zaman aldığı için pişmaniye üreten firmalar  pişmaniye paketleme yapacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Öncelikle firmanın kendi içinde size gösterilecek uygun ortamlarda paketlenmesidir. Ancak yoğun talep karşısında eve pişmaniye paketleme veren dükkan sizlerin iş isteğinize cevap verebilir. Bu sebeple bu lezzetli hafif tatlıdan yarımşar kiloluk kutulara veya kiloluk halinde hazırlanmış kutuların içine pişmaniye yerleştirmeniz gerekir.

pişmaniye paketleme işi
Evde pişmaniye kutulama işi

Pişmaniye kutulama işi nasıl yapılır

Pozisyonları,  yerleşim yerleri, yaşı, tecrübesi gibi kriterler değerlendirilir ve uygun olanlara çalışma teklif edilir. Elbette evde pişmaniye paketleme ya da pişmaniye kutulama yaptırmak firmaların kendilerine teklif edeceği fiyatı kabul etmesi gerekir. Yani yarım kiloluk kutulara pişmaniye koymanız isteniyorsa bunun için size 50 kuruş veriliyorsa siz de peşinen kazancınızı belirlemiş olursunuz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Takım Çantası Doldurma İşi

Evde pişmaniye kutulama işi yaparak ayda 2 bin liradan fazla ek gelir fırsatı yakalanabilir.  Birkaç kişi ekip halinde çalıştığınızı takdirde pişmanlık paketleme veren her kimse sizi öncelikli olarak tercih edebilir. Çünkü tek başına çalışacak kişiler genelde tercih sebebi değildir. Mecbur kalınmadıkça yalnız çalışanlara  pişmaniye kutulama ya da pişmaniye paketleme yaparak nafakasını çıkarma düşüncesindeki insanlara iş verilmez. Büyük organizasyon gerektiren bu ölçekli işi yakalamak için belli sayıda gruplara dönüş sağlanır. Hazır bir çalışma ekibi olanlar iyi bir dönemsel ek iş alabilirler.

Size tavsiyemiz birkaç kişi ile birlikte hareket edin. Ekip olarak çalışmanın avantajlarından da faydalanın. Bu avantajlı işten faydalanmak istiyorsanız konu altında yer alan iletişim bölümüne ekip sayınızı, nerede kaç kişi olduğunuzu belirtin. Gerekli durumlarda pişmaniye kutulama işi veren guruplar sizin de iletişime geçebilir.

Bir önceki yazımız olan Evde Kürdan Paketleme İşi başlıklı makalemizde Evde kürdan doldurarak para kazanmak, Evde Kürdan Doldurma İşi Nasıl Yapılır ve Evde Kürdan Doldurma İşi Veren Firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Kürdan Paketleme İşi
YORUMLAR

  1. Seher potur dedi ki:

    Ben de bu işi yapabilirim.