Evde Sabun Kutulama İşi

24.10.2021
218
Evde Sabun Kutulama İşi

Evden paketleme işi yapmak isteyen insanlar evlere sabun kutulama işi işi veren firmaların telefon numarasını araştırıyorlar. Biz de konu hakkında onları bilgilendirmek için gerekli araştırmayı yaptık. Nasıl sabun paketleyerek kutulayarak para kazanılır,  iş nerede bulunur. Ya da kimleri aramak gerekir, sizlere konu hakkında doyurucu açıklamalar yapmaya gayret edeceğiz.

Çok talep gören ek işler arasında sık sık okuduğunuz gördüğünüz üzere evde sabun yapma kutulama keseleme paketleme şeklinde kendini gösteren Bu ürün herkesin ilgisini çekiyor. Gerçekten sabun paketleyerek ne kadar kazanılır, kimler yapabilir işin basamakları ve püf noktaları nelerdir kısaca ele alalım istedik.

Sabun kutulama işi yapmak

İnsanlar sürekli farklı para kazanma yollarını araştırmaktadır. Çünkü harcamaların sürekli arttığı bu son dönemde giderlere çözüm bulmak için evde kolay yapılan ek iş fırsatları araştırıyor. Boş zamanı çok olan insanlar zamanlarını para kazanılarak değerlendirmek istiyor. Bu güzel düşünceyi taçlandırmak gerekir. Sebebi de herkesin tembelleştiği, çalışmayı pek düşünmediğin son dönemlerde alın teri ile para kazanmak için insanları arayan firmalar da bulunuyor.

Ancak bir gerçeğin gün yüzüne çıkarmak gerekiyor. İnsanlar sürekli evde çalışabilecekleri para kazanabilecekleri ek gelir fırsatlarını araştırırken bu işi kısa yoldan ulaşmak istiyor.  Bu işin en kısa yolu da doğal olarak ek kazanç fırsatı sunan kişilerin,  yerlerin veya firmaların iletişim bilgilerine ulaşmak onlarla görüşmek gerekiyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Perde Ruleti Paketleme İşi

Konumuz sabun kutulama-paketleme üzerine olduğu için evlere sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarası nereden bulunur, nasıl alınır, nasıl görüşürüz diye araştıranlar çok. Ancak bir sonuç bulamayanları biliyoruz.

O halde sizlere dürüstçe gerçeği söyleyelim. Firmalar doğrudan telefon numarası paylaşmaları söz konusu değildir.  İhtiyaçları olması durumunda kendilerini işlerine yarayacak elemanları bizim gibi iş tanıtımı yapan firmaların yorum bölümlerine bakarak yaşadıkları bölgeye en yakın yerlerde insan alıyorlar. O halde boşu boşuna sürekli doğrudan ulaşabileceğiniz telefon numarası paylaşan firma olmadığını bilmenizde büyük yarar vardır.

evde sabun yapma işi
evde sabun kutulama işi

Evlere sabun kutulama işi veren firmalar

Demek ki evde sabun paketleme işi almak için ne yapmamız gerekiyor? Öncelikle bu işi almak istediğinizi belirten başvuru yapmamız gerekiyor. Başvuruyu bu yazının altındaki iletişim mesaj bölümüne yazabilirsiniz. Kendinizi bu işe hazır hissettiğinizi belirten, rahatla yapabileceğinizi, zamanımızı, çalışacak kişi sayısı belirterek yazınız. Böylece ek iş almak için sıraya gelebilirsiniz.

Sabun kutulama işi nasıl yapılır

Öncelikle sabun işi yapan firmalarla konuşmak anlaşmak birinci kural. Firma sizinle çalışmayı kabul etmesi halinde sizin adresinize koliler içinde kutulu almayı bekleyen sabunlar gönderilir. İstenilen sayıda veya ağırlıkta sabun paketlenir ya da gerekiyorsa kutuların içine dizilir. İşin tamamlanmasının ardından firma size belirteceği süre ve günde ürünleri teslim almak için gelir ya da kargo firması ile anlaşmalı ise kargoya teslim etmenizi isteyebilir. Ürünler teslim edildikten sonra gerekli kontrollerin ardından anlaşmanız dahilinde sizlere ödeme yapılır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kutu-Poşet Katlama İşi Veren Firmalar

Firmalarla anlaşmanız halinde sizlere gönderecekleri sabunlar özel paketlere yerleştirilmesi çalışmanın özünü oluşturuyor. Onların istediği sayıda 4 tane ya da sekiz tane sabunun büyüklüğüne göre paketleme yapılabilir. Konunun ayrıntılarını işi almak istediğiniz firma ile görüşerek halledebilirsiniz.  Burada bilinmesi gereken en önemli mesele size iş verilirse işin zamanında bitirilmesi hazırlanmasıdır. Eğer işi düzgün yapmazsanız size söylenen zamanda teslim etmezseniz çalıştığınız emeğin karşılığını alabilirsiniz ne de size tekrar hiç verirler. Bunların peşinen bilmekte fayda var. O halde evlere sabun kutulama paketleme işi veren firmaların telefon numarası aranmayacak, hemen konu altına bu işi yapmak istediğini belirten mesajlar yazılacak. Bunu yaptığınız takdirde firmalarla anlaşırsanız Evde boş zamanlarını değerlendirebilirsiniz. Paketleme işi veren firmaların telefon numarasını bulmak çok zor.

Bunun için ister ekip halinde isterseniz yalnız başınıza çalışma fırsatı yakalayarak sabun kutulama işinden para kazanma fırsatını değerlendirirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınızın giderilmesinde önemli bir katkı yakalamış olursunuz. Az da olsa aile bütçenize ekstra para girer. Yetinmiyorsanız ve daha çok kazanmak istiyorsanız da hamarat olanlara evde sabun yapma işi önereceğiz. Kazanç ayrıntılarını linten okuyun.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Pişmaniye Paketleme İşi

Evde sabun kutulama paketleme işinden ne kadar gelir elde edileceği de sizin performansınız ölçeğinde ortaya çıkar. Paket başı kutu başı veya sayı olarak teslim edilen ürünlerin sayısı oranında gelir elde edersiniz. Bu rakamda yaklaşık olarak günde 3-4 saat kadar çalışma ile asgari ücretin yarısı oranında bir rakama tekabül edebilir. Siz de evde sabun kutulama keseleme paketleme işini almak gelir sağlamak istiyorsanız firmaların size ulaşması için kendinizi tanıtın iş talebinde bulunan gerekli durumlarda mail adresinize işin ayrıntıları iletiler.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Furkan dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 2. İpek pak dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 3. FATİH dedi ki:

  evde her hangi bir paketleme işi yapmak istiyorum hangisi olursa olsun farketmez paraya ihtiyacım var ve çok memnun kalacagınız sekilde calışırım ulaşım sağlarsanız çok mutlu olurum

  1. Yůksel dedi ki:

   İş aryorum evde paket işi lűtfen dönůn bana