Terlik Paketleme-Kutulama İşi

10.01.2020
505
Terlik Paketleme-Kutulama İşi

Terlik imalatçısı firmalar ihracat için ya da yurtiçi piyasada satışa sunmak amacıyla ürettikleri ürünlerin paketlenmesi ya da kutulanması görevini ek iş arayanlara verebiliyor. Bu durumu değerlendirme düşüncesinde olan insanlar işin inceliklerini, sürecini ve kazancını merak ediyor.

Evde terlik paketlemek kutulamak isteyenler gerekli başvuruları uygun yerlere yaptıkları takdirde, alacakları geri bildirimler sayesinde işlemler için başlangıç yapılıyor. Peki terlik paketleme işi ne kadar kazandırır, nasıl yapılır, nerelerden iş alınır, kimlerle görüşmeler yapılır…

terlik paketleme
Evde terlik paketleme işi

Genelde imalat yapıldıktan sonra hızlı bir şekilde satışa hazır duruma getirmek için ikişerli paketlenmesi veya kutular içine yerleştirilmesi sistemine dayalı bir ek gelir fırsatından bahsediyoruz. Yerine göre doktor terlikleri, yerine göre ev terliği veya parmak arası terlikler satışa hazır hale getirilmelidir. İşin çok fazla ayrıntısı yok, herkes çok rahat evde hızlı bir şekilde bu işi yapabilmektedir. Önemli olan işi almak, arkasından mesaiye başlamaktır.

Eve terlik paketleme işi veren firmalar ile direkt olarak görüşmek mümkün değildir. Bu aşamada yapılması gereken bu yazının en alt tarafındaki iş başvurusu formunda kendinizi tanıtmak. İşi almak için aday olmak gerekir. İlgililer eleman ihtiyacı hasıl olursa, ekleyeceğiniz mail adresiniz aracılığı ile size iş teklifi yapabilirler. Sonrasında kaç terlik paketleyebileceğiniz, paketleme başı kazancınız ve ne kadar sürede işi teslim edeceğiniz gibi ayrıntılar size iletiler. Çok fazla detay olmadan, ekip halinde yapmak kazancı katlayacak diyebiliriz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Eve terlik paketleme işi veren firmalar

Ülkemiz hem kültürü hem de etrafı denizlerle çevrili olması hasebiyle bin bir çeşit terlik tüketen bir toplum özelliği taşımaktadır. Yüz binlerce olmasa da belli sayıda terlik paketleme kutulama işi yapacak eleman aranmaktadır. Bin bir çeşit terlik modelleri herkesin beğenisine sunulmuş ve satışta alternatifler tüketicileri beklemektedir.

Elbette ürünler raflarda kutuların içinde yerlerini almaktadır. Satışa sunulmadan önce farklı aşamalardan geçen terlikler Bazıları için kazanç kapısı olarak düşünülebilir. İhtiyacı olan insanlar terlik paketleme kutulama işi veren kimseler sayesinde mutlu olmaktadır.  Çünkü yurt dışından ithal edilen ya da Türkiye’de üretilen şahane desenlerde modellerde üretilmiş olan terlikler müşteriye beğendirmek amacıyla basit işlemler gerekmektedir.

terlik paketlemek
Evde terlik paketleme işi

Bunlardan en önemlisi para kazanmak isteyenler için terlik kutulama paketlemek olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü spor terliklerden tutun da süet terliklere, parlak taşlı terlikler, metalik ya da parmak arası terlikler oldukça ilgi görmektedir. Terlik üretici firmalar ürünlerinin hızlı bir şekilde satışa hazır hale gelmesi  ihtiyacı olan herkese alternatifler sunmaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Havlu Paketleme Katlama İşi Yapmak

Yarı zamanlı olarak çalışarak ya da evinizde geniş bir alanınız varsa evden terlik işi yaparak sabit gelire kavuşabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlere gerekli olan her türlü kutu ve ambalaj malzemeleri terlik paketleme işi veren firmalarca tedarik edilmektedir. Sizler parça başı olarak kazanç elde edeceksiniz ve hiç de çok kolaydır. Eğer uygun zamanınız varsa hafta sonları akşamları firmanın size göstereceği bir yerde part time olarak terlik paketleme yaparak çıkış yapabilirsiniz.

Ancak “ben evden çalışmak istiyorum zamanın kendim belirlemek istiyorum evime iş getirsinler” diye düşünüyorsanız firma yetkililerine bu durumu belirtmemiz gerekir. Sizler için iletişim formumuz bu konuda size gerekli kolaylığı sağlamaktadır. Yani nasıl bir iş istediğinizi,  nerede çalışacağınızı, kaç saat boş zamanınız olduğunu veya kaç kişi çalışmak istediğinizi altta yer alan iletişim formuna belirtiniz. Böylece  terlik kutulama işi veren mağazalar sizlere önemli olanaklar hazırlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evde Galoş Paketleme İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde ek iş galoş, evde galoş paketleme işi ve Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Kulak Çöpü Paketleme İşi
YORUMLAR

  1. Mustafa bilgili dedi ki:

    Efendim ben çok titiz biriyim herşeyin en iyisini yapmak için uğraş veriyim evde paketleme isleri arıyorum 15 kişilik bir takımız benden memnun olacağınızdan emin olun toka corap maske vs herceşit paketlemeye açığız memnun kalmazsanız para istemeyeceğim o kadar ince işlerde çok ince işler yaptım bana gönderilen paketleme işini benim isimmiş gibi paketleme yapariz

  2. emine dedi ki:

    cok kolay ıs zorda kalınca zor bıle olsa yapmaya mecburuz guzel iş

  3. Yudum dedi ki:

    Antalyada yaşıyorum.Paketleme işi arıyorum.2 kişiyiz.