Eşarp Kutulama İşi

24.04.2021
228
Eşarp Kutulama İşi

Kadınların tamamına yakını tekstil ürünlerine çok meraklıdırlar. Hele hele kutulama veya paketleme işlerini çok severler. Biz de bu türde çalışma düşüncesinde olanlara eşarp kutulama işini ücretli aktivitesini ele aldık. Oldukça temiz ve bol kazançlı iş yakalamak isteyen insanlar bu konuyu dikkate alabilirler.

Şu bir gerçek ki herkes ek kazanç yollarını öğrenmek için muhtelif yollar deniyor.  Boş vakitlerde ailesine destek olmak isteyen herkes evde para kazanmanın değişik fırsatından faydalanabilir. Bu işi yaparken benzer ek iş kolaylıkları da beraberinde sizlere verilir. Örneğin çorap çiftleme işi, tişört paketleme veya katlama işi, yine tekstil üzerine eşarp katlama işi gibi…

Eve katlama işi veren firmalar sadece eşarp değil, aynı zamanda eşarp kıvırma işi ile birlikte püskül bağlama işi de sizlere teklif edebilir. Bu sebeple eşarp firmasının sizlere ihtiyacı doğrultusunda ek gelir sağlayacağını sunabiliriz.

Sokaklarda gözlemlediğiniz üzre son dönemlerde tesettürlü bayanlar dikkat çekmeye başladı. Buna paralel olarak da eşarp üretimi yapan satışı yapan firmalar bol bol bu iş yapacak elemana ihtiyaç duymaktadır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları
evde eşarp katlama
Evde Eşarp Kutulama İşi

Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere bu işler göndermek firmanın tercihine bağlıdır. İlk önce kendi üretim alanı sınırları içindeki insanlara verilir. Ancak firmalar kargo firmaları ile anlaşma yapıyor. Yani aynı şehirde olan ile en uzakta şehirde yaşayan insanlara gönderilen ürünlerden aynı fiyat  alınmaktadır. Bu sebeple uzak yakın kavramından fazla etkilenmeyin. Evde püskül bağlama işi yapmak istiyorum. Evde eşarp kutulama işinden faydalanmak istiyorum, diyorsanız ne mutlu çalışma fikrinize.

İktisadi anlamda pozitif düşüncede olanlar, ailesine efradına katkı sağlamak isteyenler eve ek iş veren  kişilerin sunduğu kolaylıkları en iyi şekilde değerlendirilmesi zorunludur. Eşarp işi veren firmalar sizinle nasıl iletişim kuracak, size nasıl iş verecek?  Çalışmak isteyenler bu yazının altına işe ihtiyacı olduğunu boş zamanı bulunduğunu belirtebilir.

Yaşadığınız şehirde kaç kişi olduklarını ve diğer iş almak ile ilgili konularda görüşlerini düşüncelerini paylaşabilirler. Böylece elemana ihtiyacı olan firmalar sizin aşağıda yaptığınız başvuruyu inceler gerekli durumlarda sizlere dönüş sağlar. Sizler de eşarp kutulama işi veren firmaların tanıdığı imkanlardan yararlanırsınız.  O halde hemen iletişime geçmek için aşağıya mutlaka iş başvurusu yapmayı unutmayın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Davetiye Katlama İşi

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. havvanur aslıhan dedi ki:

    evde boş boş oturmaktansa eşime yardımda bulunmak istiyorum ayrıyeten yeni evliyim ihtiyacım var ve hamileyim he rtürlü işi yaparım