Evde Kutu Katlama İşi

21.09.2017
4.246
Evde Kutu Katlama İşi

Günümüzde eğitimden sağlığa, kişisel bakımdan temizliğe kadar her türlü ihtiyacımız için paraya ihtiyacımız var. Bunun sonucu olarak doğan ek iş sektöründen evde kutu katlama işi yazımızın konusu. Giderek zorlaşan yaşam şartları, pahalılık ve artan giderlerle başa çıkmak isteyen dar gelirli vatandaşlarımızın en çok başvurduğu işler arasında yer alan kutu katlama aile bütçesine önemli katkı sunacak kadar gelir elde etmenizi sağlayabilir.

Kutu Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir özel beceri ya da alet gerektirmeyen bu iş son derece kolaydır. Belirli bölgelerinde kulakçıkları ve kesikleri bulunan kartonları katlayarak, ve kulakçıkları kesiklere yerleştirmek suretiyle kutu formunu almasını sağlamaktan ibarettir. El alışkanlığı kazanıldığı takdire bir günde yüzlerce kutu kolaylıkla katlanabilir. Peki kutu katlama işi nasıl yapılır?

Bu işi yapabilmek için öncelikle eve kutu katlama işi veren firmalar ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Yakın geçmişte, henüz evde ek iş sektörü bu kadar gelişmemişken, bu sitelere telefon numaralarından ulaşarak iş talebinde bulunmak mümkündü. Ancak günümüzde yoğun talep nedeniyle firmalar çalışanlara kendileri ulaşmayı tercih ediyor. Söz konusu firmaların iş isteyenlere ulaşmak için kullandığı platformlardan birisi de ekistr.com’dur. Sitemizde yer alan yazıların alt kısmında bulunan yorum kısmına yapacağınız başvurular ile bu firmalarla iletişime geçme şansı yakalamış olacaksınız. Başvurunuz da yaşadığınız il/ilçe, varsa tecrübeniz ve işi kaç kişi yapabileceğiniz gibi bilgilerin yer alması yararınıza olacaktır. Evde kutu katlama işi için sizinle e-posta adresiniz üzerinden irtibata geçileceğinden başvurunuzun altına aktif bir e-posta adresi yazmayı unutmayın. Evde kutu katlama işi yapmak istiyorum diyorsanız artık yapmanız gerekeni biliyorsunuz.

kutu katlama işi

Evde Kutu Katlama İşi

 

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Mandal Toka Paketleme İşi

Eğer size evde kutu katlama işi verilir ise katlamanız istenilen kartonlar evinize bırakılır ve belirtilen sürede istenilen şekilde ve sayıda teslim etmeniz istenir. Burada önemli olan yapabileceğinizin üzerinde sipariş almamaktır. Eğer ürünleri zamanında yetiştiremezseniz yeniden iş almanız mümkün olmayacaktır. Özellikle belirtmek isteriz ki eve kutu katlama işi veren firmalar genellikle ekip halinde çalışabilecek ve tek seferde çok sayıda kutuyu hazır hale getirebilecek kişileri tercih eder.

Kutu Katlama İşi Telefon Numarası

Çok sayıda kişi bu ve bunun gibi işleri alabilmek için internet üzerinde ya da ilanlarda saatlerini harcıyor. Ancak ne yazık ki kutu katlama işi telefon numarası ile alabileceğiniz bir iş değildir. Bu, sadece ilk siparişi aldıktan sonra mümkün olabilir. İlk iletişim için sitemizin aracılığından faydalanabilirsiniz.

Yapılması kolay olduğundan herkese evde kutu katlama işi verilir diyebiliriz. Özellikle alışveriş merkezlerinin yoğun olduğu bölgelerde yaşayanlar daha şanslıdır. Ancak diğer bölgelere de kargo yoluyla kartonlar ulaştırılmaktadır. Mağazalarda kullanılan kutular ve kuyumcuların kullandığı altın kutuları en çok katlanması istenenler arasındadır. Son derece kolay olan bu işi hemen herkes yapabilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Fason Ek İş mi Arıyorsunuz?

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler, henüz işi olmayanlar ve ek gelire ihtiyacı olanlar evde kutu katlama işi ile siz de bütçenizi rahatlatabilir ve daha yüksek standartlarda bir yaşam sürebilirsiniz. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Mantı İşi Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde evde mantı işi, Evde Mantı İşi Nasıl Yapılır ve Evde mantı işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. eda dedi ki:

  EL BECERİM VAR OKUYORUM İŞE İHTİYACIM VAR VE İŞİ EN İYİ ŞEKİLDE HIZLI VE ÖZENLİ YAPA BİLİRİM BİRÇOK PROJE HAIRLADIM

 2. Tülay dedi ki:

  İstanbul ataşehirde yaşıyorum iki cocugum var 11 yıl yemek sektöründe calıstım cocuklarım küçük evde ek gelire ihtiyacım var dönüş yaparsanız cok sevınırım

 3. Tugba dedi ki:

  Evde kutu katlamak istiyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen Konya’da yaşıyorum

 4. Demet dedi ki:

  Merhaba ben Antalya konyaaltinda yaşıyorum her türlü paketleme ve montaj işi yapmak istiyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

 5. Yeşim dedi ki:

  Acillllllll istiyorum lütfen iletişimeee geçin lutfennn