İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar

30.10.2017
3.286
İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar

Büyükşehirler evde ek iş yapmak isteyenler için daha zengin seçenekler sunmaktadır. Sanayinin gelişmiş olması, küçük ve orta ölçekli işletmelerin faaliyetlerini ulaşım ve pazarlama olanakları daha iyi olan yerlerde sürdürmesi büyük şehirlerimizde yaşayanları bu konuda daha avantajlı kılıyor. İzmir evde ek iş veren firmalar açısından ülkemizin en zengin kentlerinden birisi diyebiliriz.

2018 İzmir Ek İş Fırsatları

İzmir, İstanbul ve Kocaeli’nin ardından sanayisi en gelişmiş üçüncü ildir. Çalışan nüfusun yüzde 15’inin gelirini sanayi sektöründen sağladığı düşünüldüğünde, kentin sanayisinin ne kadar gelişmiş olduğu görülmektedir. 2018 İzmir ek iş fırsatları da yine her zaman olduğu gibi evde çalışarak para kazanmak isteyenlere çok sayıda seçenek sunacaktır.

 

Sanayisi kadar gelişmiş olursa olsun ülkemizin en büyük sorunlarından birisi olan işsizlik ve geçim sıkıntısı İzmir’de de dar gelirli vatandaşlarımızın yakasını bırakmamaktadır. Asgari ücretle geçinmeye çalışan çok sayıda aile bütçelerini biraz olsun rahatlatabilmek için evde ek iş yapmak zorundadır. Sitemizde bu konuda çok sayıda içerik bulunmaktadır. 2018 İzmir ek iş fırsatlarını da sitemizden takip edebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Yüreğir Evde Ek İş

İzmir Evde Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Birkaç yıl öncesine kadar bu yöntemle para kazanan sayısı oldukça azdı. Ancak son yıllarda giderek yaygınlaşmasıyla İzmir evde ek iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak zorlaştı. Talebe karşılık vermeyen firmalar çalışmak isteyenlere farklı kanallardan ulaşmayı tercih etmeye başladı.

Bu kanallardan birisi de ekiştr.com’dur. Aşağıda bulunan yorum olanına hangi ek iş seçeneğini yapmak istediğinizi belirterek bir başvuru yazmanız İzmir evde ek iş veren firmaların telefon numaralarını ulaşmaktan daha kolaydır. Başvurunuzun sonuna size ulaşılmasını sağlayacak aktif bir e-posta adresi de eklemenizi öneriyoruz.

izmir

İzmir Ek İş

İzmir Ek Gelir

On binlerce dar gelirli vatandaşımızın yaşadığı İzmir ek gelir yöntemleri arasında yiyecek içecek hazırlama, takı tasarlayıp satma, montaj işlemleri, part time çalışmak, şoförlük yapmak, evcik hayvan bakıcılığı ya da çocuk bakıcılığı yapmak gibi yöntemler yer alıyor. Bunun yanı sıra paketleme, kutulama, kontrol gibi seçenekler var. Ancak bu gibi işlere ulaşmanın zorluğundan söz etmiştik.

İzmir ek iş veren firmalara ulaşmak için iş ilanlarının yer aldığı siteleri inceleyebilir ve size uygun olan bir iş için başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan yeni iş fikirlerini de incelemeyi unutmayın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İstanbul Eve Ek İş Alma Rehberi

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Merve dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yaparım zorluğu ne olursa olsun bu işe ihtiyacım var elim çok hızlıdır.

 2. Yasemin dedi ki:

  Merhaba. Evde yapabileceğim paketleme isine ihtiyacım vardır. Lütfen dönüş yapın. Cok zor durumdayim

 3. Buket dedi ki:

  Merhaba izmir gaziemir her türlü paketleme ve boncuk işi yapabilirim buket.ozma@gmail.com

 4. Yavuz Daştan dedi ki:

  Merhabalar izmir şirinyerde oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum.ütü işlerinden anlarım 05414160911 Yavuz Daştan

 5. güler dedi ki:

  bende evde paketleme işi yapabilirim
  izmirde oturuyom

 6. Esma gerkuş dedi ki:

  Evde her türlü yapabilecegim işe ihtiyacım var

 7. Güsel Şenşatır dedi ki:

  Merhaba İzmir Bornova’da oturuyorum bu işi istiyorum.

 8. Volkan dedi ki:

  Genç dinamik emekliyim ailecek yapabileceğimiz evde ne iş olsa yaparız paketleme.montaj.boncuk
  05354703657
  İzmir.bornova pınarbaşında oturuyorum
  Gerekirse arabamla alır iş bitince getiririm iyi günler

 9. Saliha dedi ki:

  3 çocuğum var işe de çok ihtiyacım var her türlü paketleme yaparım bornova da oturuyorum dönüş yaparsanız çok mutlunolurum

 10. zehra dedi ki:

  İki cocugum var evde yapabilecegim ek is istiyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 11. Ayse dedi ki:

  Izmir bornovada oturuyorum eve is almak istiyorum

 12. Servet dedi ki:

  Manisa merkezde 40 kişilik ekibim var daha önce ayakkabı dikimi tesbih dizimi kolye dizimi gibi isler yaptık bunlar ve bu gibi isler arıyorum ekip basiyim 05534528205

 13. Hatice Gürlek dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum bana dönüş yaparsanız memnun olurum

 14. Emel dedi ki:

  İzmir tirede oturuyorum.her turlu paketleme boncuk isi yapabilirim

 15. Nur dedi ki:

  Merhaba El çabukluğum vardır.evimde ek is ariyorum lütfen ilgilrnirsenin sevinirim zamanında gönderirim ulaşım sorun değil