Konya Karatay Ek İş Fırsatları

03.11.2019
719
Konya Karatay Ek İş Fırsatları

Karatay’da evde ek iş yapmak isteyenlere kolaylık olsun! Konya ilimizin merkez ilçelerinden olan ve  nüfusu 300 bini geçen Karatay ek işleri yerel olarak çeşitlilik sergilemektedir.  Konya’da ikamet eden vatandaşlar  tarım ve sanayi orantılı işler yakalar ve ekonomik sıkıntılardan kurtulmuş olur.

İlçeyi yerli ve yabancı turistler sürekli ziyaret etmektedir.  Bu bağlamda da turistik eşyalara ilgi fazla olmaktadır. Ev hanımları turizme yönelik satılabilecek her türlü materyal hazırlayabilir. Yani evde hediyelik eşya takı tasarımı başta olmak üzere satılabilecek her türlü malzeme değerlendirilmesi gerekir.

Mevlana Müzesi bu ilçede yer aldığı için doğal olarak yerli ve yabancı turistlerin akın etmesi ile birlikte hediyelik eşya satışı da hız kazanmıştır. Konya’ya özgü tesbihler, tahtadan ahşaptan yapılmış hediyelik eşyalar, manyet yapımı gibi önemli ek iş alanları ortaya çıkmıştır. Konya’da ev hanımları ve üniversiteli gençler bu fırsatlardan faydalanmayı bilmiştir. Ancak bazı vatandaşlar Konya’da eve ek iş veren firmaların kendilerine para kazandıracağından bihaberdir. Biz de henüz bilgi sahibi olmayan Konyalılara bu konuda kısa ve öz açıklamalar yapıyoruz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İstanbul Eve Ek İş Alma Rehberi
karatay
Karatay’da evde ek iş

Konya Karatay’da eve ek iş veren firmalar

Anadolu’nun orta halli şehirlerinden olan Konya’nın en gelişmiş ilçelerinden biridir Karatay. Görünüşte zengin insanlar, hali vakti yerinde olan vatandaşlar çoğunluktadır. Akşam olduktan sonra ailesi ile birlikte geçinme hesabı yapan insanların neler tasarladıklarını nereden bileceksiniz.

Anne-babalar çocuklarının geleceğe yönelik kaygılarını taşır. Onları en iyi okullarda okutmak, hayallerine ulaşmaları için desteklemek, bunun için de yeterli ekonomik güce sahip olmak zorundalar. Gelin görün ki evdeki hesap sokaklara, marketlere, okullara, eğitime, pazara uyumuyor. O zaman nasıl bu zorlukların içinden çıkılacağının hesapları yapılıyor.

Konya Karatay’da eve ek iş veren firmaların desteklerine ihtiyaç duyuluyor, araştırmaya başlanıyor. Ne gibi ek işler var, hangisi daha çok gelir getiriyor, uygun zamanda yapılabilecek olanlar hangileri listeleniyor. Kişinin kendi özel durumuna uygun olanlara başvuru yapıp çalışmak isteniyor. Üstelik bu durum çok yadırganmıyor, çünkü gerekçelerini saydığımız sebeplerden ötürü insanlar para kazanmak durumundalar.

Karatay evde ek iş imkanları

Karatay’da ek iş ilanları okunuyor, çok kazandıranlar işaretleniyor ya da hemen internet ortamında başvuru formları doldurup kendilerine gelecek iş tekliflerine hazırlıklı olunuyor. Ne gariptir ki bu çalışma anlayışı bazıları tarafından henüz tam kavranamadı. Siz de yeni duyduysanız Karaman’da evde ek iş imkanlarını araştırmak, çalışmak, gelir sağlamak isterseniz çok gecikmiş sayılmazsınız. işi almak üretim yapmak gelir sağlamak için neler yapılmalıdır ya da siz hangi ek işlerin kısa süre içerisinde gelir getirir öğrenin.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  İstanbul Part Time İş

Konya Karatay’da evde ek iş fırsatları arasında şunlar daha çok tercih edilmektedir;

 • evde nikah şekeri paketleme
 • evde taş boyama
 • süs manyet yapımı
 • toka yapma
 • evde boncuk dizme paketleme
 • cetvel seti paketleme
 • gelinlik süsleme
 • etiket bağlama

Sadece bunlar değil daha farklı ek gelir türleri mevcuttur. Sitemizi incelediğiniz zaman aklımıza gelmeyen ilginç ek iş fırsatları olduğunu göreceksiniz.

Karatay ek iş ilanlarından kendinize uygun olan yetenekleriniz paralelinde yapabileceğiniz ek iş fırsatlarına başvuru yapmalısınız. Konya ek iş ilanları oldukça farklılık arz etmektedir. Eğer sürekli bir iş yapmak istiyorsanız yine bunun için de iş ilan sitelerinin takip edilmesi ve uygun olanları başvuru yapılmasını tavsiye ederiz.

Ev hanımları evde farklı para kazanma fırsatlarını değerlendirmesi gerekir. Örneğin evde boncuk dizme, dantel-oya-dikiş nakış, abiye süsleme, sarma börek çörek yapma gibi sektörlere yönelebilir. Konyalı gençler ise zihinsel açıdan kazandıracak iş fırsatlarından faydalanması gerekir. Karatay  ek işleri  arasında en çok içerik editörlüğü, makale yazarlığı, sosyal medya danışmanlığı mutlaka değerlendirmelidir. Bu amaçla Konya Karatay’da iş veren yerler bütün medya iletişim araçlarından didik didik araştırılmalıdır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Mersin Ek İş İlanları

Bir önceki yazımız olan Erzurum Evde Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Erzurum ek iş, Erzurum evde ek iş fırsatları ve Erzurum eve ek iş verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Hülya Günal dedi ki:

  Konya karatayda yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 2. Kevser dedi ki:

  Öğrenciyim aileme yardım etmem gerekiyor. Annemle beraber yapıcaz. Karatay da yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 3. Selma dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

 4. Tugce dedi ki:

  Evimde ek is yapmak istiyorum selcukluda oturuyom geri donus yaparsaniz sevinirim