Raptiye Kutulama İşi Veren Firmalar

20.11.2019
793
Raptiye Kutulama İşi Veren Firmalar

Toplu iğne, çatal iğne, raptiye, harita çivisi sektörü küçük çaplı işletmeler tarafından yürütülmektedir. Bu işletmeler kısa sürede kara geçmek için sezonluk iş yapmak isteyen kişilerle iletişime geçer. Nihayetinde hem eve raptiye işi veren işletmeler firmalar kazançlı çıkar, hem de küçük kazançlarla yetinmeyi bilen kişiler mutlu olur.

Çok hızlı gelişmeyen bu küçük işletmelerin ürünleri zaten günümüzde fazla tüketilmiyor, ancak yine de birkaç firma bu alanda faaliyet yürütüyor. Rekabet çok fazla olmasa da evden çalışarak nafakasını çıkartmak isteyen insanlar bu durumdan istifade edebiliyor. Ev ortamında boşluklarda çocuk bulunmayan mekanlarda bu iş rahatlıkla alınabilir. Evde paketleme işi yaparak gelir elde etmek isteyenlerin bu alternatifi değerlendirmesi küçümsemesi ve gerekli adımları atması kendi lehlerine olacaktır.

Raptiye paketleme işi

Evde raptiye kutulama işinden ne kadar kazanılır

Haftalık 250-300 TL gibi bir ek kazanç sahibi olmak isteyenler yazının devamını okusun. Sonrasında da yapılması gerekenleri ihmal etmesin. Kazanılan paranın da küçümsenmesi gerektiğini herhalde hatırlatmaya gerek yok. Çünkü işsizlikten yakınan insanların sayısı sürekli artarken, böyle bir imkanı elinin tersiyle itmek burun kıvırmak, tabiri caizse açlıktan nefesi kokmaya aday olmak demektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Soyacak Paketleme İşi

Dikkat gerektiren bir paralı etkinlik anlatmaya çalışacağız. Evet, inanması belki güç gelebilir fakat raptiye paketleme ve kutulama ortamından etkilenme, para yörüngesine girme opsiyonu bulunduğunu söyleyebiliriz. Günümüzde çok renkli işler evlere gönderilmektedir. Firmalar evlere neden bu işleri gönderir diye aklınızdan geçirebilirsiniz. Ancak mutlaka bir sebebi vardır. En önemli sebeplerden fabrikasyon üretim ile evde yapılan iş arasında elbette teknoloji kalana farklılık bulunur.

Bu fark  üretim değil yapılan işlem paketleme kutulamadır. Bu işleri de ister makine yapsın isterseniz insanlar yapsın, neticede sonuç değişmeyecektir.  Ürünün kalitesine bir şey değişmez. Fakat paketleme aşamasında maliyet hesaplanır. Raptiye paketleme işi veren firmalar işin bu boyutu ile ilgilenir. Eğer daha ucuz paketleme yapacak birileri varsa işi ona gönderir. Dolayısıyla maliyet düşer ve daha ürün satışa çıkarılmadan yapılır.

Elbette bu sebeple evde boş duran ucuz işgücünü değerlendirmek için evde raptiye paketleme işi verilir. Sizin gibi çalışmak isteyen insanlar da araştırma yapar farklı çalışma fırsatları yakalamak için internet ortamından kendine uygun işleri değerlendirir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  TV Programlarında Ücretli Seyirci Olmak

Evde raptiye kutulama işi nasıl yapılır

İthalatçı firmalar ürünlerini belli  sayılarda kutuların içine paketlenmesi için elemana ihtiyaç duyar.  Bu elemanlar da genelde her türlü fiyata çalışabilecek ucuz işgücü diye bir tabir edilen insanlara iş verilir. Belli işi olmayan evde boş duran ev hanımları, öğrenciler ve emekliler tercih edilir. İnsanlar da keyfekeder çalışarak ne kadar olursa olsun para kazanmak için böyle işleri tercih eder. Evde raptiye kutulama işi nasıl yapılır diye merak edilmektedir.

İşte evden raptiye işi yapmak isteyenler de bugün anlattığımız konuyla ilgilenir. Bu yazıları okur işi alır. Evet. Yazının en başında hatırlattığımız bu iş biraz dikkat gerektirir. Delici bir özelliği olan raptiye elinize batabilir.  Çalışmak istiyorsanız bunları peşinen kabul edin. Hassas olan insanlar bu işi almasın. Ancak ben her türlü işi yapabilirim. Toplu iğne, makas hiç farketmez diyorsanız benim için para kazanmak yeterli diyenler bu işe talip olabilir.

Raptiye kutulama işi yapmak istiyorum

İşi almak isteyenler bu yazının altındaki iletişim formunu doldursunlar. Firmalar çalışmak istedikleri kişilere mesaj atar. İş teklifinde bulunur.  Siz de hemen bu konu ile ilgilenmek için gerekli alanı doldurun ve firmaların ilgisini çekin. Nasibinizin ayaklarınızın dibine gelmesine imkan tanıyın. İstemekle başlar her şey.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kıyafet-İplik Temizleme İşi

Bir önceki yazımız olan Abiye Elbise - Kıyafet Süsleme İşi başlıklı makalemizde abiye süsleme işi, Abiye süsleme işi veren kişiler ve Evde abiye süsleme işi yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Gülden dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var bende evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim ankarada oturuyorum

 2. suat ışıklı dedi ki:

  emekliyim.antalya da kütükçü de oturmaktayım.evde yapılabilecek her işi yapabilirim,talibim.saygılar

  0531 236 66 64

 3. sefa köksal dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi ile ilğileniyorum emekliyin ihtiyacım var irtibata gecerseniz menmun olurum Tel: 0555 005 08 19 Aydın / Kuşadası

 4. Betül dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum 17 yaşındayım Niğdede yaşıyorum elimden her türlü iş gelir bi kaç kez böyle işlerle uğraştım yardımcı olursanız sevinirim.

 5. sude dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum 17 yaşındayım evde boşum yapabilirim

 6. Eftalya dedi ki:

  Denizli yardımcı olursanız ekip kurabilirim dönüş yaparsanız sevinirim