Şanlıurfa Ek İş İlanları

20.09.2017
1.850
Şanlıurfa Ek İş İlanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en önemli şehirlerinden birisi konumunda olan Şanlıurfa’nın nüfusu iki milyona yaklaşmıştır. Kentin yüzde 70’i geçimini tarım faaliyetleri üzerinden sağlamaktadır. Sanayisi fazla gelişmediğinden Şanlıurfa ek iş ilanları genellikle sınırlı sayıda olmaktadır. Ancak yine de çok sayıda fırsat sizleri bekliyor.

Şanlıurfa Evde Ek İş İmkanları

Tam bir tarım ve hayvancılık kenti olmasına rağmen birçok küçük ölçekli işletmenin faaliyet gösterdiği Şanlıurfa evde ek iş imkanları da sunmaktadır. Genellikle paketleme ve montaj işlerinin ağırlıklı olarak verildiği ilde çok sayıda kişi evde ek iş yoluyla gelir elde etmektedir. Genellikle ev hanımlarının başvurduğu bu kazanç yöntemi ile hem kadınlarımız hem de işletmeler kazanmaktadır.

anlıurfa ek iş

Şanlıurfa Ek İş İmkanları

Şanlıurfa’da Eve Ek İş Veren Firmalar

Az gelişmiş sanayinin de seçeneklerin sınırlı olduğu Şanlıurfa’da eve ek iş veren firmalar genellikle küçük ölçekli işletmelerden oluşmaktadır. Bu firmalar ürettikleri ürünlerinin kontrol, montaj ya da paketleme işlemlerini büyük çoğunlukla evlere ek iş olarak vermektedir. Turizm anlamında da gelişmiş olan ve “Peygamberler Şehri” olarak da bilinen Şanlıurfa’da özellikle çok ziyaret edilen Balıklı Göl çevresinde yöresel takı malzemeleri ve lezzetlerin satışı oldukça yoğundur. Dolayısıyla bu ürünlerin üretimi ile ciddi bir gelir elde etmek mümkündür.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Örgü İşi Yapmak

Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Kentte son yıllarda Antep fıstığı yetiştiriciliği artmıştır ve giderek daha fazla önem kazanmıştır. Şehir ile adı özdeşleşmiş isot ile beraber Antep fıstığı ticareti ile uğraşan işletmeler Şanlıurfa’da eve iş veren yerler arasındadır. Tonlarca Antep fıstığının çıtlatılması için ciddi bir insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır ve ekonomik değeri yüksek olan bu ürünün çıtlatılması ile hatırı sayılır paralar kazanmak mümkün. Öte yandan Şanlıurfa’dan tüm ülkeye pazarlanan ve hatta ünü sınırlarımızı aşan isotun paketlenme işi de çok önemli bir gelir kaynağıdır.

Evde Ek İş Fırsatları 

Aile bütçesine katkı sunmak isteyen Urfalı ev hanımları, öğrenciler, henüz işi olmayanlar ve hatta ek gelire ihtiyacı olan çalışanlar. Bu tür işler için Şanlıurfa ek iş imkanlarını araştırdığınızı biliyoruz. Bu tür işleri alabilmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Aşağıda bulunan yorum bölümüne yapmak istediğiniz iş ve e-posta adresinizin yer aldığı bir yazı yazmanız Şanlıurfa’da eve ek iş veren yerlerin size ulaşması için atacağınız ilk adım olacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Kahramanmaraş 12 Şubat Ek İş Fırsatları

Ekiştr.com’da yazacağınız yorumlar başvuru niteliğindedir ve tamamen ücretsizdir. İlgilenen firmalar size e-posta adresiniz üzerinden ulaşacaklardır. Şanlıurfa ek iş ilanlarını araştırmayın. Bırakın firmalar size ulaşsın. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Sevda dedi ki:

    Evde ek iş yapmak istiyorum şanlıurfa haliliye tarafinda oturuyorum