Hanımlar Tupperware ile Zengin Oluyor

30.09.2018
1.481
Hanımlar Tupperware ile Zengin Oluyor

Tupperware nedir, nasıl para kazandırır?

Evde kullandığınız her türlü mutfak eşyasına değer katan Tupperware ev hanımlarına hem ekonomik hem de kaliteli ürün desteği ile katkı sağlamaktadır. Doğrudan satış sistemlerinin dünya genelinde büyük firmalarından birisi olan firma Türkiye’de kendi alanında sattığı ürünlerle lider konumdadır. Dolayısıyla farklı satış taktikleri uygulayarak ev hanımlarına zengin olma fırsatı vermektedir. Büyük düşünen, yüksek kaliteye önem veren herkesin bu sistem sayesinde büyük paralar elde edeceği muhakkaktır.

Dünya çapında bir marka olan Tupperware ürettiği estetik tasarım harikası ürünler ile sanatsal değer katmaktadır. Bu bağlamda dünyanın önemli müzelerinde de ürettiği ürünlerden eserler sergilenmektedir. Katalog usulü satış yaparak para kazanmak isteyen, büyük düşünenlerin tercih ettiğin bu firma sizin de büyük hedeflerinize ulaşmanızda önemli bir basamak olabilir.

Tupperware danışmanlığı yaparak para kazanmak isteyenlere gerekli kolaylığı sağlamaktadır. 1947 yılında yola çıkan firma 100’den fazla ülkede ürün satışı ile dikkat çekmektedir. Ürünleri 10 yıl gibi önemli bir garanti kapsamında bulunmaktadır. Bu da çok kaliteli ve dayanıklı mallar olduğunun kanıtıdır. Dolayısıyla bu sisteme dahil olup danışmanlık yapıp gelir elde etmek isterseniz Tupperware üyeliği ile nasıl kazanç sağlayacağını birazcık bilmenizde yarar var.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Fıstık Kırma İşi

Tupperware ürünlerinin satış yöntemi

Firma satış yöntemi olarak ev partisi sistemini kullanmaktadır. Tupperware Danışman ya da satış temsilcisi olduktan sonra ev partileri düzenleyip satış gerçekleştireceksiniz. Dünya genelinde bütün bayanlar bu yöntem sayesinde büyük satışlar gerçekleştirip hayallerine ulaşmaktadır. Her gün yaklaşık 100 milyona yakın insan ev partilerine katılarak Tupperware ürünleri tanıtımı seyredip etkilenmemesi mümkün değil. Çünkü  tasarım harikası, estetik ve dayanıklı sağlıklı malzemelerden yapılan ürünleri beğenmeleri imkansız. İşte bu gerekçelerle Türkiye’de bayanlar Tupperware ürünlerinin kolaylıkla satabileceklerdir.

Elbette ürünlerin piyasadaki benzerlerinden kat kat daha pahalı olduğunu söylemek gerekir. Hem doğa dostu hem insan sağlığına destek veren, kullanım kolaylığı sağlayan, üstüne üstlük 10 yıl garanti veren Tupper ürünlerinin ucuz olması beklenemez.

Tupperware

Tupperware üyelik sisteminden para kazanmak

Ev hanımları veya çalışan bayanlar Tupperware satış danışmanlığı yaparak ek gelir imkanı elde edebilir. Yüksek kalitede üretilmiş Tupperware ürünleri geniş yelpazeden düşünülmüş, her ihtiyaca cevap verecek niteliktedir. Dolayısıyla aradığınız her türlü ürün sizler için tasarlanmıştır.

Bayanların estetik ve kaliteli üretilmiş ürünlere asla hayır diyemeyeceğini biliyoruz. Ürünler katalog üzerinde ve sunulmuştur ancak daha ziyade ev partisi sistemi uygulandığı için ürünlerin birebir orijinalleri tüketiciye sergilenmektedir. İşte burası can alıcı noktadır. Çünkü  birebir orjinal,  kaliteli ürünleri dokunarak, görerek, hissederek satış yapmak çok da zor değildir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Çeyiz Eşyası Paketleme İşi

Tupperware üyelik sisteminden para kazanmak

Türk kadınları mutfağına önem verir. Dolayısıyla misafire sunulacak ürünlerin yüksek kalitede olması onun için vazgeçilmez bir ayrıcalıktır. Tupperware üyelik sisteminden para kazanmak için bu önemli bir gerekçedir. İster kendi mutfağınızda ister arkadaşlarınızın, komşularımızın mutfağına değer katmak istiyorsanız danışmanlık  fikrini göz ardı etmeyiniz. Üstelik Tupperware danışmanlığından kazanç sağlamak için aceleci davranmak zorunda olduğunuzu da bilmemiz gerekir. Çünkü ek iş kapsamında arkadaş ortamlarında, sosyal gruplarda rahatça ev partileri zeminlerin bulabilirsiniz. Sizden önce, sizin en yakın arkadaşlarının Tupperware satış danışmanlığı yapmasın hoşunuza gitmez.

Bu işi yapamayacağımızı aklımızın ucundan bile geçirmeyin. Çünkü  danışmanlık hakkında sözleri bol bol eğitim verilecek, satış taktikleri hakkında bilgilendirme yapılacak, merak ettiğiniz her konuda destek verilecektir. Tupperware Türk kadınlarla zengin olma, ek iş yapma imkanı sunmaktadır. Bu fırsatın mutlaka değerlendirilmesi gerektiği bir gerçektir. Firma sürekli toplantılar düzenleyerek sizlere yeni satış stratejileri hakkında bilgi verecek ve varsa eksik yönlerinizin giderilmesi için çalışılacaktır. Hem statü, hem de sosyal bir çevre edinmek isteyen bayanların danışmanlığı satış temsilciliği sayesinde önemli bir çıkış yıkayacağım kesindir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Yapı Ressamı Görevi İş İmkanları Maaşı

Bir önceki yazımız olan Catering Firması Açmak İçin Bilinmesi Gerekenler başlıklı makalemizde Catering firması nasıl açılır, Catering sektörüne girmek ve Catering şirketi açmak hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.