Paketleme Ek İş İlanları

05.08.2020
622
Paketleme Ek İş İlanları

Seri üretimin arttığı günümüzde paketleme iş ilanları veren firmalar giderek dikkat çekmeye başladı. Hemen hemen her ilde paketleme yapacak elemana ihtiyaç duyan firmalar giderek artmaktadır. İlave gelire mecbur olan fertlerin özel yeteneklerine göre mutlaka yapabileceği ek işler bulunmaktadır. Özellikle kadınların büyük avantaj sağladığı ek işler arasında paketleme işleri birinci sırada yerini koruyor. Hem maddi olarak hem de manevi olarak eşinin en büyük yardımcısı olan kadın yeri geldiği zaman evde ek iş yapabilir.

Yaşadığınız bölgede üretim yapan fabrikalar paketleme için eleman ihtiyacı duyabilir. Bu kapsamda sizler de bu firmalarla iletişime geçerek kendinize uygun olanlara talip olabilirsiniz. Ülkemizde yerli ve yabancı sanayi kuruluşları ve paketleme işi veren firmalar da sürekli artıyor.

Paketleme iş ilanları ilgi görüyor

Bir evin gelir – gider dengesini tutturmak hiç de kolay değildir. Hele günümüzde kredili yaşam tarzı ve kredi kartının hayatımıza girmesi bütçeleri alt üst etmiştir. İnsanlar bilinçssizce alışveriş yaparak her gördüğünü alması sonucunda borçtan kurtulamıyor. Borçlar sürekli artarak büyüyorsa açığı kapatmak için çoğu zaman evdeki hanımdan, çocuklardan medet umuluyor. Çok şey kaybetmezsinz bir göz atın belki de paketleme ek iş ilanları imdadınıza yetişebilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Anketör Olmak

Gerçekten de firmaların evlere sunduğu iş fırsatları sayesinde borç yükü bir nebze olsun azaltılıyor. Coğrafi özellik olarak ülkemiz sürekli olarak ekonomik problemler ile uğraşıyor. Doğal olarak bu da ülkemizde yaşayan işgücüne olumsuz şekilde yansıyor. Bilhassa çalışan orta kesim kemer sıkmak zorunda kalıyor.

Çocuklar, kadınlar, emekliler çok zor günler geçiriyor. Sağlık masrafları, gıda masrafları, enerji masrafları aldı başını gidiyor. Bunları karşılamak için evde sadece bir kişinin çalışması yeterli gelmiyor. Hele hele büyük şehirlerde yaşayan insanlar hayatta tutunabilmek için sürekli ek iş yapmak mecburiyetinde kalıyor. Siteniz ekistr.com evlere paketleme işi veren firmalar hakkında bilgilendirme yapıyor. Doğal olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum diyenler de bu ilanlarla ilgileniyor ve de kendilerine uygun olanlara müracaat yapıyor.

Evde paketleme işi nasıl yapılır

Firmalar ürettiği ürünlerin bazıları fabrikasyon, yani makinalarla paketletirken bazıları da el emeği gerektiriyor. Her ürünün makine ile paketlenmesi mümkün olmuyor. Evdeki boş duran insanların potansiyel olarak çalışacağı var sayılıyor.

ekerleme işi
evde şeker paketleme işi

Bu sebeple  kolay paketleme işleri evden para kazanmak isteyen insanlara veriliyor. Aslında sizin için öncelik evlere paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek, sonrasında yapılacak işin ayrıntılarını konuşmaktır. Diğer insanlar bu ek işi yapabiliyorsa sizlere de evden paketleme işini yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Evcil Hayvan Bakıcılığı

Evde paketleme işi yaparak ne kadar para kazanırım, diye düşünmeden edemiyorsunuz. Haklı olarak bu iş para kazanmak için yapılıyor. Kazanç ne kadar olacak, ödemeler nasıl yapılır, merak ettiğiniz konular arasındadır.

Paketleme işi veren firmalar ile anlaştıktan sonra bazı ürünler sayı ile bazı ürünler gram ile tartılması gerekir. Duruma göre gramaj ya da paket hesabı para alırsınız. Ürünün zorluğuna, kalitesine, gramaJına göre alacağınız ücret değişkenlik gösterir. Ancak üç aşağı beş yukarı kazanacağınız miktar kişi başı günde 5-6 saat zaman harcayarak 500 ile 1000 TL arasında olacağını düşünebilirsiniz. Evde boş insan sayısı fazla olursa bu katsayı bu şekilde değişir.

Sadece evde paketleme işi yapmak yeterli değildir. Bazı durumlarda part-time olarak paketleme personeli görevi üstlenebilirsiniz. Paketleme elemanı arayan eleman ihtiyacı olan firmalar giderek artmaktadır.

Değişik pozisyonlarda eleman ihtiyacı olan firmaların ilanları giderek artmaktadır. Paketleme iş ilanları veren firmaların başlıkları genelde şu şekilde olmaktadır;

Paketleme elemanı, katlama ve paketleme elemanı, paketleme operatörü aranıyor, satış ve paketleme personeli ihtiyacı, paketleme sevkiyat operatörü, paketleme sorumlusu gibi başlıklar altında eleman arayan firmalar dikkat çekmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Çalışmak İstiyorum Ek İş Arıyorum

Paketleme iş ilanları ile ilgileniyorum ve evde paketleme iş yapmak istiyorum, nereye müracaat edeceğim, dediğinizi biliyoruz. Yapmanız gereken ister iş arayan, ister işveren olum aşağıda yorum bölümüne ihtiyacınızı belirten yorumlar yazın. İhtiyaç sahipleri bıraktığınız iletişim bilgileriniz aracıyla sizlere ulaşacaktır.

Paketleme iş ilanları aranırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu, yaşadığınız bölgeyi içeren aramalar yapmaktır. İstanbul’da yaşıyorsunuz paketleme iş ilanı İstanbul, paketleme işleri Ankara, montaj ve paketleme işi İzmir gibi aramalar yapabilirsiniz. Rızkınızı bulmak için beklemek olmaz.

Bir önceki yazımız olan Evde Cam Boyama İşi başlıklı makalemizde Cam boyama işi nasıl yapılır, Cam boyama işi veren firmalar ve Cam boyamasında kullanılan teknikler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. NEZAHAT TÜRK dedi ki:

    ANTALYA / KEPEZ DE İKAMET EDEN 2 KIZ KARDEŞİZ EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUZ BİLGİ VERİLMESİNİ RİCA EDERİZ.

  2. Büşra dedi ki:

    Merhaba
    Ben Konya Meram da yaşıyorum.
    Maddi durumum iyi olmadığından dolayı bu işe çok çok ihtiyacım var. Elim bu işlere yatkındır. Lütfen geri dönüş yapınız.