Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Gümüşhane Ek İş

Şehirde adını aldığı gümüş madeni işlemeciliği yapılmaktadır. Ancak bu da yeterli düzeyde değildir. Gümüşhane ek iş imkanları açısından çok kısıtlı imkanlara sahip bir ilimizdir. Şehirde farklı sanayi kuruluşları bulunmaktadır. Ancak bunlar da küçük işletmeler olarak göze çarpmaktadır. Birkaç büyük sanayi kuruluşu olsa da şehir için yeterli seviyede değildir. Özellikle kırsal da yer alan ilçeler köylerde yaşayan vatandaşlar çok zor şartlar içinde yaşamaktadır.

Gümüşhanelilere eve ek iş veren firmalar sayısı çok kısıtlıdır. Doğal olarak evde çalışmak isteyen para kazanmak ailesine katkı sağlama düşüncesi olan insanlar bulunmaktadır. Ancak evde nasıl iş yapabileceklerini nasıl alacaklarını bilemiyorlar. Sitemiz de bu düşüncede olan  vatandaşlara destek olmak için yönlendirme yapmaktadır. Gümüşhane’nin toprakları tarıma elverişlidir. Ancak tarım da çok modern bir şekilde yapılamıyor.  Dolayısıyla ekonomisi istenilen seviyelere ulaşamamıştır. Küçük çaplı maden işletmeleri de mevcuttur, ancak bunlarda istihdam sayısı da kısıtlıdır. Hayvancılıkta önemli bir aşamaya gelememiştir. Gümüşhane’de ek iş imkanları ek gelir fırsatları çok fazla değildir.

Peki ailesini geçindirmek isteyen ve yeterli para kazanamayan vatandaşlar ne yapacaktır? Nasıl gelir temin edecekler?  İşte bütün sorun da budur. Biz de Türkiye genelinde olduğu gibi Gümüşhane evde ek iş imkanları nelerdir, nasıl para kazanılır, nereden alınır… sizlere kısa ipuçları vereceğiz.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Davetiye Katlama İşi
Gümüşhane’de ek iş imkanları

Ev hanımları, emekliler, gençler, üniversite öğrencileri işsiz insanlar… Gümüşhane sınırları içinde yaşıyorsanız iş bulamamaktan şikayetçi iseniz sizlere ek iş önerimiz olacak.

Gümüşhane’de eve ek iş veren firma sayısı bir elin parmağını geçmez diyebiliriz. Onun için başka şehirlerden ek iş almayı düşünmelisiniz. Bu da çok zor değil. Çünkü kargo firmaları günün her saatinde Türkiye’nin her noktasına her şeyi götürüp getirmektedir.  Bunu bilen firmalar sanayi kuruluşlarının yoğun olduğu illerden sanayisi gelişmemiş illere iş göndermektedir. Yani Gümüşhane’de yaşayan vatandaşlar olarak  diğer şehirler kadar şanslısınız.

O zaman bu fırsatı değerlendirmek için yapmanız gereken söyleyelim. Hem bu yazının altına hem de diğer kategorileri içeriği evde yapılacak olan işleri tanıtıyoruz. Bu işlerin altına yaşadığınız yeri yazın kaç kişi çalışmak istediğinizi belirtin. O zaman Türkiye genelinde iş gönderen firmalar ihtiyaçları olunca acilen işlerin iyi gitmesi gerekince sizlere de iş gönderecektir. Ancak unutmamanız gereken en önemli hususlardan biri, yazının içine mail adresinizi yazmaktır.  Çünkü iş teklifleri mail adresinize gönderilmektedir. Böylece Gümüşhane’de evde ek iş almaya başlayacaksınız. Sizlerin de yüzünüz gülmeye başlayacak, mutlu olacaksınız.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Malatya Ek İş

Bir önceki yazımız olan Bayburt Ek İş İmkanları başlıklı makalemizde Bayburt evde ek iş ve Bayburt'ta eve ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?