Gümüşhane Ek İş

13.06.2018
1.344
Gümüşhane Ek İş

Şehirde adını aldığı gümüş madeni işlemeciliği yapılmaktadır. Ancak bu da yeterli düzeyde değildir. Gümüşhane ek iş imkanları açısından çok kısıtlı imkanlara sahip bir ilimizdir. Şehirde farklı sanayi kuruluşları bulunmaktadır. Ancak bunlar da küçük işletmeler olarak göze çarpmaktadır. Birkaç büyük sanayi kuruluşu olsa da şehir için yeterli seviyede değildir. Özellikle kırsal da yer alan ilçeler köylerde yaşayan vatandaşlar çok zor şartlar içinde yaşamaktadır.

Gümüşhanelilere eve ek iş veren firmalar sayısı çok kısıtlıdır. Doğal olarak evde çalışmak isteyen para kazanmak ailesine katkı sağlama düşüncesi olan insanlar bulunmaktadır. Ancak evde nasıl iş yapabileceklerini nasıl alacaklarını bilemiyorlar. Sitemiz de bu düşüncede olan  vatandaşlara destek olmak için yönlendirme yapmaktadır. Gümüşhane’nin toprakları tarıma elverişlidir. Ancak tarım da çok modern bir şekilde yapılamıyor.  Dolayısıyla ekonomisi istenilen seviyelere ulaşamamıştır. Küçük çaplı maden işletmeleri de mevcuttur, ancak bunlarda istihdam sayısı da kısıtlıdır. Hayvancılıkta önemli bir aşamaya gelememiştir. Gümüşhane’de ek iş imkanları ek gelir fırsatları çok fazla değildir.

Peki ailesini geçindirmek isteyen ve yeterli para kazanamayan vatandaşlar ne yapacaktır? Nasıl gelir temin edecekler?  İşte bütün sorun da budur. Biz de Türkiye genelinde olduğu gibi Gümüşhane evde ek iş imkanları nelerdir, nasıl para kazanılır, nereden alınır… sizlere kısa ipuçları vereceğiz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Magnet Yaparak Para Kazanmak
gumushane
Gümüşhane’de ek iş imkanları

Ev hanımları, emekliler, gençler, üniversite öğrencileri işsiz insanlar… Gümüşhane sınırları içinde yaşıyorsanız iş bulamamaktan şikayetçi iseniz sizlere ek iş önerimiz olacak.

Gümüşhane’de eve ek iş veren firma sayısı bir elin parmağını geçmez diyebiliriz. Onun için başka şehirlerden ek iş almayı düşünmelisiniz. Bu da çok zor değil. Çünkü kargo firmaları günün her saatinde Türkiye’nin her noktasına her şeyi götürüp getirmektedir.  Bunu bilen firmalar sanayi kuruluşlarının yoğun olduğu illerden sanayisi gelişmemiş illere iş göndermektedir. Yani Gümüşhane’de yaşayan vatandaşlar olarak  diğer şehirler kadar şanslısınız.

O zaman bu fırsatı değerlendirmek için yapmanız gereken söyleyelim. Hem bu yazının altına hem de diğer kategorileri içeriği evde yapılacak olan işleri tanıtıyoruz. Bu işlerin altına yaşadığınız yeri yazın kaç kişi çalışmak istediğinizi belirtin. O zaman Türkiye genelinde iş gönderen firmalar ihtiyaçları olunca acilen işlerin iyi gitmesi gerekince sizlere de iş gönderecektir. Ancak unutmamanız gereken en önemli hususlardan biri, yazının içine mail adresinizi yazmaktır.  Çünkü iş teklifleri mail adresinize gönderilmektedir. Böylece Gümüşhane’de evde ek iş almaya başlayacaksınız. Sizlerin de yüzünüz gülmeye başlayacak, mutlu olacaksınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Tekirdağ Ek İşler Noktası

Bir önceki yazımız olan Ankara'da Evde Ek İş Yapmak İsteyenler başlıklı makalemizde Ankara ek iş, Ankara ek iş ilanları ve Ankara evde ek iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Fatma elmas dedi ki:

    Gümüşhane merkez de oturuyorum 2 haftalık bebeğim var ihtiyaçlarını karşılamak için işe ihtiyacım var. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olun…

  2. Şeymanur Keleş dedi ki:

    Kelkitte yaşıyorum. ev hanımıyım bir ek gelirim yok. Bir tane kızım var evde paketleme işi varsa yapmak istiyorum, ihtiyacım var.

  3. Hülya kerdiğe dedi ki:

    İşe ihtiyacım var ewden ancak yapabilirim küçük bebeğim var oyüzden işi ewe istiyorum temiz iş olursa sevinirim bebekten dolayı