Fason Ek İş mi Arıyorsunuz?

15.10.2020
571
Fason Ek İş mi Arıyorsunuz?

Her şehirde ticaretin hızlı bir şekilde akmasına yardımcı olan semtler yer alır. Ek iş yapmak isteyenler fason iş almak isteyenler buralarda nafakasını çıkarmak için girişimlerde bulunmalıdır. Örneğin İstanbul’da Mahmutbey, İzmir’de Kemeraltı bütün arananların, sorunların çözümüne kaynak olacak yerler arasındadır.

İş siparişi almak için bazı usul ve yöntemlerin bilinmesi gerekir. Yerine göre doğrudan işverenle görüşerek ikna yoluyla fason dikiş alınabilir. Diğer bir alternatif de Türkiye çapında evlere fason ek iş veren firmalar ile görüşmek için geniş kapsamlı hareket etmektir. Burada sitemizin size aracılık mahiyetindeki iletişim formu yardımcı olabilir. Çünkü çalışma isteklerinizi, potansiyelinizi, yeteneklerinizi, çalışma alanlarınızı velhasıl bütün meziyetlerinizi en altta yer alan form aracılığı ile size iş vermeyi düşünen kişilere ulaştırabilirsiniz.

Fason ek iş veren firmalarla iletişim

Biliyoruz dükkan dükkan işletme işletme dolaşıp evde fason ek iş yapma isteğinde bulunmak hem zaman alıcı hem de yorucu. Ama unutulmamalıdır ki emeksiz yemek olmaz. Bal yapmak için kovandan çıkmak gerekiyor. Daha da başka alternatif düşünüyorsanız söylediğimiz gibi ek iş veren fason firmaların size ulaşması iş teklifi yapması için mutlaka talebiniz olmalıdır iletişim bilgilerini yazmanız gerekir, aksi takdirde sizin işsiz olduğunuzu çalışmak istediğinizi fason ek iş yapacağınızı kim nereden bilecek.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  En Çok Tercih Edilen Ek İşler
toka modelleri
fason iş veren işletmeler

Evlere iş veren fason firmalar en çok ekip halinde hareket edenlere öncelik verir ayrıca siparişlerin tam zamanında bitirmesini size teslim edilen malzemelerin eksiksiz ve ekonomik olarak değerlendirilmesini bekler bir diğer önemli husus da ekibinizin disiplin içinde çalışmasına mutlaka sürekli irtibat halinde kalınmasına önem verir.

Fason firmaları sürekli olarak yeni imkan oluşturmaktadır. Böyle olunca da fason iş pozisyonlarını değerlendirmek isteyen insanların sayısı artış gösteriyor. İyi bir kazanç elde etmeyi düşünen ve çalışmayan insanlar her türlü sektörlerden iş  yakalanmaktadır.

İş veren firmalar ile doğrudan temas kurmaya gerek kalmaksızın fason olarak size aracılarla görüşmeniz işimizi kolaylaştıracaktır. Evde yapılabilecek farklı fason işlerde oldukça fazladır. İşte bu önemli şansı yakalamak için ne yapılır, nasıl hareket edilir.

Yeteri kadar geliri olmayan insanlar eve fason ek iş veren firmalar ile görüşme düşüncesindedir. Bazı durumlarda doğrudan görüşme fırsatı yakalarken bazen de  fason iş yapmak isteyen insanlar ile fason işveren kişileri buluşturan komisyoncular olabilir.  O halde sizler fason olarak çanta dikme, gelinlik süsleme, abiye dikme, tesbih dizme, gömlek dikme, iç çamaşırı katlama, çorap paketleme gibi farklı fason iş durumlarını değerlendirebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Galoş Paketleme İşinden Para Kazanın

Bunun için elbette fason iş veren mağazaların telefon numaraları araştırılmalı ve onlarla konu hakkında görülmelidir.  Ancak Türkiye’de yaşanan yoğun ekonomik etkilenme sebebiyle işsizlik hat safhaya ulaşmıştır. Bunun neticesinde de fason işçi isteyenlerle iletişim kanalı olarak telefon yerine sadece mail adresi ile yapılan başvuruların değerlendirmek istemektedir. Bu durumda size tavsiyemiz alt tarafta yer alan iletişim formunu kullanarak, kampanya yakalamak için çalışmanız gerekir.

Bu sebeple iletişim formuna hangi fason işleri yapabileceğinizi daha önce yaptığınız benzer işleri anlatabilirsiniz. Nerede yaşadığınızı,  kaç kişi olduğumuzu ve benzeri bilgileri yazdığınız taktirde  fason iş veren adamlar ya da onlara aracılık eden kişiler sizlere dönüş sağlayabilir.

Siz de elinizden hangi fason iş yapma becerisi gelirse oturduğunuz yerden zamanı değerlendirip para kazanabilirsiniz. Evlere fason iş veren firmaların telefonları arayıp bulamayan olduk çok fazla insan olduğunu biliyoruz.

Yukarıda da bahsettiğimiz  kişilerin telefon numarasını aramaktan iletişim formumuzu size sunduğu buluşturma kaynaştırma çalışma olanagından faydalanmaya çalışınız. Böylece ister evinizden ister yarı zamanlı olarak  fason iş veren grupların size göstereceği bir yerde yarı zamanlı olarak çalışıp para kazanabilirsiniz. Çalışma saatinize bağlı olarak gelirim ayda 2000-3000 lira civarında olabilir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Kalem İşi Veren Firmalar

Fason olarak yapılabilecek işler hangileridir, diye merak edenlere kısa örneklendirmeler yapabiliriz. Örnek olarak buzdolabı poşeti katlama, kutu poşet katlama, gelinlik süsleme, toka paketleme, abiye kıyafet süsleme, nazar boncuğu paketleme, gül keseleme, bitkisel çay paketleme , kuş yemi paketleme, çarşaf katlama, dantel iğne oyası gibi oldukça fazla alternatif sizleri beklemektedir. Fason iş almak isteyenler hemen alt taraftaki iletişim formunu doldurarak işe başlayabilirler.

Bir önceki yazımız olan Firmalara Gizli Müşteri Olmak başlıklı makalemizde Gizli Müşteri Başvuru, Gizli Müşteri Olarak Para Kazanmak ve Gizli Müşteri Olmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Elif dedi ki:

    Merhaba ben iğne oyası yapmaktayım şuan elşm yatkındır her işe evde ek iş yapmak istiyorum benle iletişime gecerseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden🙏

  2. Ayse tilav dedi ki:

    Bu isi istiyorum ihtiyacim var 25 yasinsa ev hanimiyim