Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Fason İş Veren Firmalar

Özellikle tekstil sektöründe evlere fason iş veren firmaların sayısı günden güne artmaktadır. Tekstil firmaları işlerin hızlı bir şekilde sonuçlanması amacıyla bazı durumlarda evden çalışmak isteyen tecrübeli kişilere ek iş vermektedir. Fason atölye olarak adlandırılan hazır giyim dikiş işçileri evde ya da firmaların sizleri düzenlenebileceği uygun bir yerden çalışarak oldukça fazla gelir sağlayabilir.  Evde fason iş yapmak istiyorum diye düşünüyor musunuz?

Evde fason iş

Fason ek iş fırsatları değerlendirmek isteyen kişi sayısı da azımsanamayacak kadar fazladır. Örneğin evden fason çanta dikimi, evde abiye kıyafet dikimi, tişört dikimi, pantolon dikimi fason olarak çalışmak isteyenlerin iştahını kapatmaktadır. Evde fason iş yaparak para kazanmak isteyenler bilhassa penye fason imalatçısı arayan firmaların ilgisini çekmektedir.

eve fason iş veren firmalar

Evlere fason iş veren firmaların telefon numaraları

Tekstil işinden anlıyorsanız penye fason imalatı yapan firmaların sizlere sunacağı iş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Özellikle büyükşehirlerde pantolon dikimi yapacak fason iş arayan insanlar ile çalışmak istiyor. Özellikle kot pantolon dikimi yapacak fason iş yapacak elemanlara oldukça fazla ihtiyaç vardır.  Kendini yetiştirmiş bu sektörde işleri bilen kişiler ya da öğrenmek isteyen kişiler evlere fason iş veren firmalar ile anlaşma sağlandığı takdirde ayda 5000 liraya kadar para kazanabilir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Soyacak Paketleme İşi

Boş zamanlarında ya da evden kendi özel fason atölyesini oluşturmuş kişiler bu fırsatlardan faydalanabilir. O zaman evlere fason iş veren firmaların telefon numaraları araştırılmalı gerekli müracaatlar yapılmalıdır.  Bulamıyorsanız onların sizinle iletişim geçmesine fırsat vermelisiniz. Bu amaçla sitemizin fason ek iş yapmak isteyenler ile eve fason iş veren firmaların buluşturma fırsatından faydalanabilirsiniz.

Evde fason iş yapmak istiyorum

İletişim formu herkes için faydalı olabilir. Evde fason iş yapmak isteyenler ile bu fırsatı vermek isteyen fason firmalar iletişim formundan faydalanabilir. Böylece evlere fason iş veren firmaların telefon numarası arama derdine son vermiş oluyoruz. Çünkü bazı durumlarda iş verenler yoğun aramalardan rahatsız olduğu için telefon numarasını paylaşmak istemiyor. Bunun yerine havlu kenarı, nakış, oya, dantel, abiye süsleme, gelinlik süsleme, montaj işleri yapacak kişiler evlere fason iş veren firmalar ile doğrudan iletişim kurma fırsatı yakalar.  Evde fason iş yapmak istiyorum diyenler bu güzel işleri değerlendirsin

Bildiğiniz gibi ülkemiz tekstil alanında oldukça hızlı bir gelişme göstermiştir. Buna paralel olarak ihracat yapan firmalar evden fason iş yakalamak isteyenlere bol imkan tanımaktadır.  O zaman size tavsiyemiz eve fason iş veren firmalar ile anlaşın.  Siz de para kazananların keyfini yaşayın.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Ek İş Nereden Bulunur

Bir önceki yazımız olan Evde Soyacak Paketleme İşi başlıklı makalemizde Eve soyacak paketleme işi veren firmalar, Fason ek iş ve soyacak paketleme işi yaparak para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. Boncuk işleme yapma. ciçek basta olmak üzere her türlü el işi uzmanlık alanımdadır25sene iş yerm vardı osmanbeyde
    abiyecilerle calıştm halende calısıyorum işimde kalite ön plandadır her türlü işleme modeli çıkarılır güpür montajı tasarımı yapılır

  2. Evimde iki adet dğz makina bir adet overlok ve bir adet ütüm var bu tezgaha uygun iş arıyorum

  3. Evimiz de ek iş yapmak istiyoruz eşimle birlikte boş vaktinizi değerlendirmek istiyorum

  4. evde bone işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim iç bone dış bone tecrubeliyim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?