Evde Nazar Ağacı Süsleme-Tasarlama İşi

28.08.2019
2.771
Evde Nazar Ağacı Süsleme-Tasarlama İşi

Nazar boncuklu ojeler herkesin beğenisini toplar. Bugünkü konumuz ara nazar boncuğu meyveleri olan ağaçlar para saçacak. Tabii ki işi anlayan bilen merak edenler için geçerli bu söz. Küçük teller yardımıyla küçük saksılarla ortaya çıkaracağınız nazar boncuğu meyveli ağaçlar görenleri kendine hayran bırakacak ve ister istemez satın almak isteyecekler.

Nazarlık kültürü bizde oldukça yaygın. Bebeklikten itibaren çocukların ya da cansız varlıkların özelliklere yeni alınan ev ya da arabaların üzerine mavi, beyaz, sarı renkli nazar boncukları asılır. Bu kültürden hareketle çeşit çeşit nazar boncukları dizilmiş objeler hediyelik eşya satan yerlerde gözümüze çarpmaya başladı.

Dedik ya da sizi ilgilendiren bölümü ise nazar boncuğu ağacı işi yaparak gelir elde etmek. Para kazanmak mümkün mü? Birileri yapıyor, satılıyor, müşterilere de var. Yani tüketim ekonomisinde yapılan, ortaya çıkarılan her şey mutlaka değerlendiriliyor. O zaman işte sizi ilgilendiren bölümü de burası. Siz de elinizden benzer boncuklu tasarımlı işler geliyorsa, ayrıntıları okuyun. Evde boş zamanlarımızda ya da dostluğunuz oluştuğunda bu meşguliyet ile ek kazanç elde edebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Papatya Tacı Yaparak Para Kazanmak
nazaragaci
nazar ağacı yapma işi

Türklerin ilk inançlarından Şaman kültürünün bir parçası olan nazar boncuğu nazar ağacı, tasarlama, süsleme işi yaparak sıkıntıları ötelemek zor değil. Son yıllarda hediyelik eşya kavramı farklı boyutlara taşınmaya başlayınca insanlar da aklına gelen her türlü objeyi süsleyip satışa sunmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de nazar ağacı olarak adlandırılan tasarım olduğunu söylemek istiyoruz.

Nazar boncuğu paketleme

İzmir’in Kemalpaşa ilçesi yakınlarındaki küçük bir köy bu iş için önemlidir çıkış fırsatı yakalamış.  Köyde tamamen turizme yönelik olarak nazar boncuğu türevleri satışa sunulmuş. Dolayısıyla eve nazar boncuğu paketleme işi ya da nazar ağacı yapma işi veren firmalar kişiler sizden en önemli bir gelir imkanı verebilir.

Gerçekten insanın aklı, hafsalası alabilecek türden değil. Size bahsettiğiniz konum bin bir çeşit nazar boncukları farklı tasarımlarla şekillenerek insanların ilgisini çekiyor. En yakın çevreden bu köye günübirlik turistik geziler düzenlenerek nazar ağacı satışı yapılıyor. Hem de uzak noktadaki insanlara ulaşması amacıyla bu ürünler pazarlanıyor.

Farklı tasarımlara ihtiyaç olduğu için evde nazar ağacı yaparak para kazanma düşüncesindeki insanların da gelir elde etmesi mümkün gözüküyor Size tavsiyemiz takı tasarım boncuk işleri ile meraklı iseniz, farklı düşünceleri şekillendirip insanların beğenisine sunmak istiyorsanız  istifade edebilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Oyun Onayarak Para Kazanma

Eve nazar ağacı süsleme işi vermek isteyen kişiler gerekli durumlarda sizlerle iletişime geçebilir. Kendinizin hangi özelliklere sahip olduğunu ve neler yapabileceğini anlatabilirsiniz. İnanılmaz bir boyutlara ulaşmış bu sektörün, uzaktan yakından herkese önemli kazanç fırsatı sunacağını hatırlatmak istiyoruz. O halde eve nazar ağacı süsleme işi veren kişiler firmalar ve organizatörler ile iletişim kurmanız şart. Kazancınız ise yapacağınız kendinize özgü farklı tasarımlarla şekillenebilir. Hem evde nazar boncuğu paketleme işi hem de nazar ağacı tasarlama süsleme işi sayesinde uygun bir ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğer tasarlama bilmiyorsanız paketleme işine talip olabilirsiniz.

Evde nazar ağacı süsleme tasarlama konusu ilgi alanınıza giriyorsa hiç çekinmeden çalışmalara girişimlere başlayın. Yukarıda izah ettiğimiz üzere neler yapacağınızı, nasıl çalışacağınızı kendiniz planlayın. İş almak için elbette sizinle görüşmek isteyen iş vermek isteyenler olacaktır. Onlarla görüşüp, tanışıp, işin ayrıntılarını konuşursunuz.

Bilmeyenler, konuya vakıf olmayanlar YouTube gibi video kanallarında nazar boncuğu ağacı veya benzer işleri nasıl yapıldığını gösteren çalışmalardan faydalanabiliriz. Hiçbiri zor değil. Yeter ki siz yapmak isteyin. Mutlaka işin kolay tarafını öğrenip nazar boncuğu işinden para kazanacaksınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Masa Örtüsü Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.