Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

21.09.2017
4.065
Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

Son dönemde en çok tercih edilen ek gelir elde etme yöntemlerinden birisi de evde çengelli iğne paketleme işi olarak dikkat çekiyor. Özellikle boş zamanı fazla olan emekliler, ev işlerinden arda kalan zamanı verimli geçirmek isteyen ev hanımları ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği bu iş sayesinde bir miktar para kazanarak bütçenizi rahatlatmanız mümkün.

Evde çengelli iğne yaparak para kazanma herhangi bir özel beceri ya da alet gerektirmediği gibi ekstra masraflar da çıkarmaz. Yapılacak olan iş, size teslim edilen çok sayıda çengelli iğneyi belirli sayılarda paketleyerek satışa hazır hale getirmektir. Kolay gibi görünse de epey zaman ve emek isteyen bu iş için bolca sabır ve boş zaman gereklidir. Ancak günde 5-6 saatlik bir çalışma neticesinde 1.500 TL para kazanabilmek mümkündür. Ayrıca sizinle birlikte çalışabilecek başka kişilerden de yardım alırsanız paketleme miktarı artacağından kazanacağınız para da artacaktır.

Evde Çengelli İğne Paketleme

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi Veren Firmalar

Taliplisi çok olan bu tarz işleri almak artık eskisinden çok daha zor bir hale gelmiş durumda. Çalışmak isteyen vatandaşlarımız özellikle evde çengelli iğne paketleme işi veren firmalar ile ilk iletişim noktasında büyük sıkıntı yaşıyor. İş ilanlarında ya da internette yapılan iletişim numarası aramalarında bu firmalar ile ilgili bir şeyle bulabilmek neredeyse imkansız. Bu sebeple firmaların size ulaşmasını sağlamanız gerekmekte.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Naftalin Paketleme İşi

Evde Düğme Paketleyerek Para Kazanmak İçin Tıklayın

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi Yapmak İstiyorum

Bunun için yapmanız gereken oldukça basit. Evde çengelli iğne paketleme işine buna bir yorum kadar uzaktasınız. Sitemizde yer alan içeriklerin alt kısmında bulunan yorum kısmına yazacağınız bilgiler başvuru niteliği taşır. İlgilenen firmalar yine yorum alanına yazacağınız e-posta adresiniz aracılığı ile size ulaşır. Evde çengelli iğne paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız yorumunuzda yaşadığınız il/ilçe, varsa tecrübeniz, işi kaç kişi yapacağınız ve e-posta adresiniz gibi bilgilerin bulunması şansınızı artıracaktır. Evde çengelli iğne paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını aramakla vakit kaybetmeyin.

Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde çengelli iğne paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurduğunuz ve şartlarda anlaştığınız takdirde size ulaştırılacak olan binlerce çengelli iğneyi, istenilen süre zarfında ve istenilen şekilde teslim etmeniz gerekmektedir. Çalışmanızdan memnun kalındığı takdirde sürekli sayılabilecek bir iş imkanına kavuştunuz demektir. Evde çengelli iğne paketleme işi ile siz de aile bütçenize nefes aldırabilir ve daha refah bir yaşama kavuşabilirsiniz .Bol kazançlı günler dileriz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Etiket Takma Yapıştırma Paketleme İşinden Para Kazanmak

Bir önceki yazımız olan Evde Mantı İşi Yaparak Para Kazanmak başlıklı makalemizde evde mantı işi, Evde Mantı İşi Nasıl Yapılır ve Evde mantı işi veren firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Bahriye dedi ki:

  Bursa’da ikamet etmekteyim. Çengelli iğne paket işine başvurmak istiyorum.05303613634

 2. Naciye Yalçın dedi ki:

  Evde çengelli iğne paketleme işine başvurmak istiyorum

 3. Kübra Nur Deniz dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum, öğrenciyim, 4 kişi yapacağız elimiz hızlıdır, geri dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz.

 4. selvi kiraz dedi ki:

  cok ıhtıyacım var donus yaparsanız sevinirim

  1. GÖNÜL dedi ki:

   Antalya da ikamet ediyorum ben de cengelli iğne işi yapabilirim kızım ile pratik ve seri bir şekilde kız meslek lisesi mezunuyum

 5. İpek gözel dedi ki:

  2 kişiyiz elimiz çok hızlıdır Ankara yaşıyoruz