Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

Son dönemde en çok tercih edilen ek gelir elde etme yöntemlerinden birisi de evde çengelli iğne paketleme işi olarak dikkat çekiyor. Özellikle boş zamanı fazla olan emekliler, ev işlerinden arda kalan zamanı verimli geçirmek isteyen ev hanımları ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği bu iş sayesinde bir miktar para kazanarak bütçenizi rahatlatmanız mümkün.

Evde çengelli iğne yaparak para kazanma herhangi bir özel beceri ya da alet gerektirmediği gibi ekstra masraflar da çıkarmaz. Yapılacak olan iş, size teslim edilen çok sayıda çengelli iğneyi belirli sayılarda paketleyerek satışa hazır hale getirmektir. Kolay gibi görünse de epey zaman ve emek isteyen bu iş için bolca sabır ve boş zaman gereklidir. Ancak günde 5-6 saatlik bir çalışma neticesinde 1.500 TL para kazanabilmek mümkündür. Ayrıca sizinle birlikte çalışabilecek başka kişilerden de yardım alırsanız paketleme miktarı artacağından kazanacağınız para da artacaktır.

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi Veren Firmalar

Taliplisi çok olan bu tarz işleri almak artık eskisinden çok daha zor bir hale gelmiş durumda. Çalışmak isteyen vatandaşlarımız özellikle evde çengelli iğne paketleme işi veren firmalar ile ilk iletişim noktasında büyük sıkıntı yaşıyor. İş ilanlarında ya da internette yapılan iletişim numarası aramalarında bu firmalar ile ilgili bir şeyle bulabilmek neredeyse imkansız. Bu sebeple firmaların size ulaşmasını sağlamanız gerekmekte.

Evde Düğme Paketleyerek Para Kazanmak İçin Tıklayın

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi Yapmak İstiyorum

Bunun için yapmanız gereken oldukça basit. Evde çengelli iğne paketleme işine buna bir yorum kadar uzaktasınız. Sitemizde yer alan içeriklerin alt kısmında bulunan yorum kısmına yazacağınız bilgiler başvuru niteliği taşır. İlgilenen firmalar yine yorum alanına yazacağınız e-posta adresiniz aracılığı ile size ulaşır. Evde çengelli iğne paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız yorumunuzda yaşadığınız il/ilçe, varsa tecrübeniz, işi kaç kişi yapacağınız ve e-posta adresiniz gibi bilgilerin bulunması şansınızı artıracaktır. Evde çengelli iğne paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını aramakla vakit kaybetmeyin.

Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde çengelli iğne paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurduğunuz ve şartlarda anlaştığınız takdirde size ulaştırılacak olan binlerce çengelli iğneyi, istenilen süre zarfında ve istenilen şekilde teslim etmeniz gerekmektedir. Çalışmanızdan memnun kalındığı takdirde sürekli sayılabilecek bir iş imkanına kavuştunuz demektir. Evde çengelli iğne paketleme işi ile siz de aile bütçenize nefes aldırabilir ve daha refah bir yaşama kavuşabilirsiniz .Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde soyacak paketleme işi başlıklı makalemizde Eve soyacak paketleme işi veren firmalar, Fason ek iş ve soyacak paketleme işi yaparak para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

13 yorum

  1. Öğrenciyim ve el becerilerim gayet iyidir. Ek iş arıyorum ve zamanında teslim alabiliceğiniz konusunda garanti veriyorum. Ulaşırsanız sevinirim.

  2. çengelli iğne paketleme işi yapmak istiyorum. çok ihtiyacım var. 2 kişiyiz. lütfen geri dönüş yaparmısınız.

  3. Zonguldak alaplı da oturuyorum.evde çengelli iğne yapabilirim.5 kişiyiz acil işe ihtiyacım var.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?