Evde Düğme Paketleme İşi

Evde Düğme Paketleme İşi

Ekonomik sıkıntı içerisinde olanlar, ev işlerinden arda kalan zamanı para kazanarak değerlendirmek isteyen ev hanımları ve birçok öğrenci son yıllarda giderek yaygınlaşan evde ek iş fırsatlarından yararlanarak daha yaşanabilir ve refah bir yaşam inşa ediyor. Yazımızın devamında bu tür işler arasında yapılması en kolay olan ve en yaygınlardan birisi olan evde düğme paketleme işi hakkında […]

Ekonomik sıkıntı içerisinde olanlar, ev işlerinden arda kalan zamanı para kazanarak değerlendirmek isteyen ev hanımları ve birçok öğrenci son yıllarda giderek yaygınlaşan evde ek iş fırsatlarından yararlanarak daha yaşanabilir ve refah bir yaşam inşa ediyor. Yazımızın devamında bu tür işler arasında yapılması en kolay olan ve en yaygınlardan birisi olan evde düğme paketleme işi hakkında bilgiler vereceğiz.

Düğme Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Özellikle hiçbir özel yetenek gerektirmemesi ve herhangi bir masraf yapılmasına gerek olmaması, sebebiyle çok tercih edilen bu iş ile hatırı sayılır miktarlarda para kazanmak mümkün. Peki, düğme paketleme işi nasıl yapılır? Elbette hiçbirimizin evinde düğme yapacak hammaddesi ya da makinesi yok. Bu sebeple bu işi yapmak için evde düğme paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçilmesi gerekiyor.

Evde Düğme İşi

Evde Düğme İşi Telefon Numarası

Yakın geçmişte, henüz evde ek iş sektörü bu kadar gelişmemişken bu firmalara ulaşmak son derece kolaydı. Gerek evde düğme paketleme işi telefon numarası bulmak ya da ilanlar aracılığıyla iletişim kurmak son derece kolaydı. Ancak popülaritesi arttıkça bu evde düğme işi iletişim kurulması en zor sektörlerden birisi haline geldi. Ancak sitemiz aracılığı ile bu firmalarla irtibat kurabilmek mümkün. Bunun için aşağıda bulunan yorum alanında kısaca kendinizi tanıtmanız ve e-mail adresinizi de bu maile eklemeniz gerekmektedir. Böylece evde düğme paketleme işi veren firmalar sizinle iletişime geçebilecektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Çivili Kroşe Paketleme İşi

Eve Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Firmaların sizinle iletişim kurmasının ardından size çuvallar içerisinde düğmeler gönderilir. Bu düğmelerin belirli sayılarda, belirli renk ve boyutlarda paketlenmesi gerekir. Konsantrasyon gerektiren evde düğme paketleme işi zamanla sıkıcı olabilir ancak kazandırdığı para oldukça tatmin edicidir. Disiplinli çalışan bir kişi bu iş ile ayda 1.000 ila 1.500 Tl’yi rahatlıkla kazanabilir. Fazla çalışan doğal olarak daha fazla kazanır.

Düğme Paketleme İşi

Evde düğme paketleme işi veren firmalar İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa ve Ankara gibi sanayinin gelişmiş olduğu illerimizde daha yoğun faaliyet göstermektedir. Ancak diğer illerimizde de irili ufaklı düğme fabrikaları bulunur. Öte yandan birçok ilimize kargo şirketleri aracılığıyla da iş gönderilmektedir. Ülkemizin birçok ilinde düğme paketleme işi veren firmalar iletişim kurduğu çok sayıda emekliye, ev hanımına, öğrenciye ve geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlara iş imkanı sunmuştur. Siz de bu fırsatta yararlanmak için yorum kısmına gerekli bilgileri yazmayı unutmayın. Bol kazançlı günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Bebek - Çocuk Bakımı Yapmak

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

116 yorum

  1. ben azerbaycanliyim cocugum hasta o yuzden evde calismak istiyorum Çalıda oturuyorum

  2. Bursa’da evde dugume paketleme işine katılmak istiyorum.
    Dönüş yapmanızı bekliyorum-05303613634

1 6 7 8

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?