Davetiye Katlama İşi Alma Bulma Yapma Rehberi

13.03.2022
168
Davetiye Katlama İşi Alma Bulma Yapma Rehberi

Aile ekonomisini dinamik tutmanın bin bir türlü yolu vardır.  “Ben para kazanamıyorum iş lazım!” diyenler… İşte sızlanmalarınızın önüne geçecek çözüm yolları! Bir şekilde ailece yapılacak birçok  iş var. Evde davetiye katlama işi sizlere önemsemediğiniz kadar para kazandırabilir. İster aileolarak yapın, isterseniz tek başınıza yapmak için bu işe müracaat edin. En önemlisi de nasıl hareket edilmesi gerektiğini öğrenmek.

İnsanoğlu hayatını idame ettirebilmek için yeteri kadar çaba harcamak zorundadır. Aileye aylık, yetecek kadar para girmiyorsa, belli bir şeyler yapabilen insanlar evde davetiye katlama işi yapma pozisyonlarını değerlendirebilirler. Bunu küçük büyük herkes yapabilir. Evde erişkin, yetişkin kişi sayısı fazlaysa vakti nakde dönüştürebilirsiniz. Özellikle düğün sezonlarının yaklaştığı dönemlerde eve davetiye işi veren matbaalar sayesinde yüklü meblağlarla karşılaşabilirsiniz.

Para da elde durmuyor, cepte de durmuyor, uçup gidiyor. Paranın geri gelmesi amacıyla farklı taktikler yapılması gerekiyor. İşte biz de sizlere bugün önemli bir taktik vereceğiz. Siz de akşamları oturduğunuz yerden size verilen kağıtları katlayıp imtiyaz kazanacaksınız. Bu işin adına da davetiye katlama işi denilmektedir.

Davetiye katlamak işi yapmak için herhangi bir tecrübeye, yetenek gerek yoktur. Basit bir şekilde kağıtların katlanarak birleştirilmesi zarfın içine yerleştirilmesi sonucunda ailemize ek gelir fırsatı vereceksiniz. Özellikle üniversite öğrencilerinin rahatlıkla yapabileceği ek iş onların ihtiyaçlarının giderilmesine de katkı sağlayacaktır. Ben de boş zamanlarını değerlendirmek istiyorum, ek iş yapmak istiyorum ancak işi nereden bulacağımı, nasıl yapacağımı bilmiyorum, diyorsanız hemen ayrıntıları verelim. Evde davetiye katlama işi veren matbaalar sizi sitemiz aracılığıyla bulacaktır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Eve Yemek Siparişi Almak Para Kazanmak
evde davetiye katlama işi
Evde Davetiye Katlama İşi

Evde davetiye katlama işi nasıl yapılır

Davetiye katlama işi gönderen firmalar sizlere iş teklifi yapar. Ancak öncesinde pazarlıkta yapılması gerekmektedir. Çünkü bazı ziyaretçilerimiz kendilerine yapılacak teklifi çok yetersiz bulur ve çalışmak istemeyebilir. Her fiyata çalışmak doğru olmaz. Bu amaçla öncelikle firmaların sizinle pazarlık yapması, sizin de bunu kabul etmesi veya ret etmesi gerekir.

Eğer “Ben çalışmak istiyorum az çok demem” diyorsanız bu durumu belirtin. Firmalarının size iş teklif etmesi kaçınılmaz olur. Bizim tavsiyemiz, ucuza çalışmayın! Emeğinin sömürülmesine izin vermeyin. Az çok hesap yapmanızda fayda var. Günde 6 saat boş zamanımızı değerlendirmek isterseniz kaç para kazanmak istersiniz… Basit bir hesapla saatte 10 TL kazanmanız gerekir. Yani 6 saatte 60 ya da 50 TL kazanmanın önemli olduğunu düşünün. Bunun haricinde 6 saatte 20 lira, 30 lira gelir elde ediyorsanız emeğinize yazık diyebiliriz.

İşi kabul ettiğiniz, tatmin edici ücret de teklif edildi. O zaman firmalar davetiyeleri size teslim eder. Siz de istenilen zamanda işi bitirmiş olursunuz. Ücreti, ister elden, isterseniz hesabınıza yatırılır.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Özel Direksiyon Dersi Vermek

Firmanız sizden memnun olursa çalışmaya devam edersiniz. Davetiye katlama işi yapma ayrıcalığını yakalamak istiyorsanız hemen konu altına işi almak istediğinizi belirtin. Firmalar da ihtiyacı olması halinde sizlere haber göndersin.

Evde davetiye katlama işi veren matbaalar

Davetiye katlama işi veren matbaaların sunduğu imkanlardan herkes faydalanabilir. Toplum olarak düğünleri çok severiz. Her türlüsü için organizasyon yaparız. Nişan, düğün, sünnet eğlenceler için davetiye bastırılır. Davetiyeler matbaalara verilir, matbaalar farklı bir şekilde müşterilerin isteklerini yerine getirir. En güzel davetiyeler beğenilir. Bu davetiyeler basılıp hazır olunca katlanması ve zarfın içinde yerleştirilmesi gerekir. Bu işleri yapmak isteyenlere evde davetiye katlama işi veren firmalar olanak verir. Çünkü bütün işlerini kendileri halledemez. Siparişleri hızlı bir şekilde sahiplerine verilmesi gerekir. Bu süreçte evde boş duran insanlardan faydalanılır.

Siz de para kazanma düşünceniz varsa mutlaka müracaat yapın. Herkes para kazanmak istiyor. Hiçbir şey parasız olmuyor. Mutlaka herkes para kazanmak zorundadır. Sizler de paraya ihtiyacınız var çalışmak istiyorsunuz ve Evden dışarıya çıkamıyorsunuz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Zeytin Kırma-Dilme İşi

Ayda ne kadar kazanırım?

Bu durum davetiye katlama veren matbaalar ile yapacağınız pazarlığa göre değişmektedir. Ancak bir kişi günde 5-6 saat kadar çalışarak aylık 3500-5500 TL kadar gelir olabilir. Sürekli çalıştığınızı düşünürseniz boş zamanlarınızı değerlendirdiğimizi de de hesaba katarsanız oldukça iyi bir gelir olduğunu tahmin edebilirsiniz. Türkiye’de en popüler çalışmayı yapmak için davetiye katlama işi verenler ile bağlantı kurmaya çalışmalısınız. geçmek gerekiyor. Kaç kişi çalışmak istediğinizi, nerede yaşadığınızı belirtin ki katlanacak nesne sayısı ona göre gönderilsin.

Evde davetiye katlama işi veren firmalar beni de görsünler, sesimi duysunlar istiyorsunuz. İnanın buraya gelen herkes çok istiyor ama süreci çalıştırmadıkları için işi alamıyorlar. Süreç dediğimiz  evde davetiye katlama işi için müracaat, kabul, anlaşma ve başlama evresi. Öncelikle başvuruyu çok etkili yapmalısınız. Davetiye katlatmayı düşünenler etkilenip size iş verecekler. Sonraki aşamalar en kolay olan kısımdır.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Elif dedi ki:

    18 yaşında öğrenciyim. Evde paketleme işi olabilir, yardımcı olur musunuz:)