Evde Naftalin Paketleme İşi

23.09.2017
2.291
Evde Naftalin Paketleme İşi

Özellikle yün kıyafet, yorgan, battaniye ve yatakların en büyük düşmanı güvedir. Kadınlarımız bu zararlı böcekle mücadele edebilmek için geleneksel olarak naftalinden faydalanır. Bu sebeple evde naftalin paketleme işi sürekli ihtiyaç duyulan bir sektöre dönüşmüş durumdadır. Yazımızın devamında bu işi yapmak isteyenler için öneriler ve yönlendirmeler bulabilirsiniz.

Evde Naftalin Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Güvelerin yün eşyalarınızın arasına girerek kendilerine yaşam alanı yaratmasına engel olan naftalin maden kömürünün damıtılmasıyla elde edilen son derece aromatik bir hidrokarbondur. Bu özelliğinin keşfedilmesiyle beraber evlere giren naftalinin kokusu çocukluğumuzda gardıropların açılmasıyla birlikte tüm evi sarardı. Şimdi ise evde naftalin paketleme işi yaparak para kazanma zamanı.

naftalin paketleme işi

Evde Naftalin Paketleme İşi

Çok sayıda kişinin güveye karşı başvurduğu en etkili yöntemlerden birisi olan naftalin keseleri hazırlayarak ek gelir elde etmeniz mümkün. Son derece kolay olan naftalin keseleme işi ile aile bütçenizi rahatlatıp daha refah bir yaşama kavuşabilirsiniz. Herhangi bir masraf ya da özel beceri gerektirmeyen bu iş ile kendi evinizin rahatlığında, kendi belirlediğiniz çalışma saatlerinde para kazanmanın keyfini çıkarın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Saç Tokası İşi Yapmak

Evde Naftalin Paketleme İşi Veren Firmalar

Naftalinin paketlenmesi kolaydır. Asıl zor olan bu işi alabilmektir. Çok sayıda üretici firma bu işi yaptırmak için çalışacak kişilere ihtiyaç duymaktadır. Evde naftalin paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurabilmek için sitemizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan yorum kısmına mutlaka e-mail adresinizi de ekleyerek kısa bir başvuru formu yazmanız yeterlidir. İlgilenen firmalar size e-mail adresiniz üzerinden ulaşacaktır. Peki, naftalin paketleme işi nasıl yapılır?

Naftalin keseleme işi için firmayla anlaştıktan sonra size çuvallar dolusu naftalin gönderilecektir. Yapacağınız iş yine firmanın temin edeceği keselere/paketlere belirli sayıda naftalin yerleştirip satışa hazır hale getirmekten ibarettir. Daha önceden belirlenen tarihte ürünleri tam ve istenen şekilde teslim etmeniz gerekmektedir. Ekip halinde çalışmak hem işinizi kolaylaştıracak hem de daha çok para kazanmanıza olanak tanıyacaktır.

Evde naftalin paketleme işi yaparak para kazanma son derece karlı ve kolay bir iştir. Ancak naftalinin toksik bir madde olduğuna dair çeşitli araştırmalar ve haberler yer almaktadır. Bu sebeple konuyla ilgili detaylı bir araştırma yaparak karar vermek gerekir. Sağlığınızın her türlü kazançtan daha değerli olduğunu unutmayın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Nedime Bilekliği Yaparak Para Kazanma

Kararınız olumlu ise evde naftalin paketleme işi nasıl yapılır artık biliyorsunuz. Evde naftalin paketleme işi veren firmalarla iletişim kurmanızı sağlayacak yorumu aşağıya yazmayı unutmayın.  Evde naftalin paketleme işi ile siz de para kazanın.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Merve sefa dedi ki:

  Kocaelıde oturuos evde naftalin paketleme verırsenız sevınırız

 2. esra dedi ki:

  çorum merkezde yaşayan iki bayan öğrenciyiz bu işi yapmak istiyoruz şimdiden teşekkür ederiz

 3. Hediye dedi ki:

  Evde naftalin işi yapmak istiyorum çorluda oturuyorm yardımcı olursanız sevinirim

 4. ismail çinal dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum