Evde Çiçek Buketi İşi

17.11.2020
290
Evde Çiçek Buketi İşi

Gelin çiçeği – buketi işi yapmak isteyenlerin hangi yolu izlemesi gerektiğini basitçe tarif edelim. Artık sürekli birilerinden minnet beklemeye gerek yok. Kendinizde ek gelir kazanmanın tekniklerini geliştirmelisiniz. Evde gelin buketi işi yapmak da kendi başınıza karar verebileceğiniz ve kazançlı çıkacağınız güzel bir sektör olabilir.

Bu sene düğün sezonu sönük geçmiş olsa da önümüzdeki yıllara dönük olarak yapacağınız hazırlıklar ileride sizlere önemli geri dönüşler sağlayacaktır. Para kazandıran uygulamalar giderek çoğalmaya başladı örneğin dolap adlı uygulama. Eski yeni fark etmeksizin her türlü yapılan emek verilen ürün hem satılıyor hem de alıcılar tarafından yoğun rağbet görüyor.

Bilirsiniz düğün sezonu geldiği zaman kızların gözü albenisi yüksek görsel ürünlere kayar. En güzel gelin buketinin kendi elinde olmasını hayal eder. Sizde bu hayallerin gerçeğe dönüşmesi ne katkı sağlamak için uygun zamanlarda evde gelin buketi işine yönelebilirsiniz. Kendinizin satın alacağı malzemelerle kimsenin düşünemeyeceğin i farklı bir tasarım ile rakiplerinize fark atabilirsiniz. Böylelikle an yaptığınız tasarım gelin adayları arasında dikkat çeker ve fiyatına bakılmaksızın size fiyat teklifi yapılır. Gelin beğendikten sonra damat adayı da hayır almıyorum pahalı diyemez.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Baharat Paketleme İşi Çok Bereketli!

Burada size düşen en önemli görev göze hitap eden albenisi yüksek herkes tarafından beğenilecek tasarımlar ortaya çıkarmaktır. Tasarladığınız hazırladığınız gelin çiçeklerini farklı platformlarda satma hakkı sizin olur. Bol bol resimlerini farklı mecralarda yayınlayıp müşterilerin sizleri bulmasına fırsat verin sonuçta evde gelin buketi işi yapmanın keyfi ödemeyi alınca ortaya çıkacaktır.

gelin buketi
gelin buketi yapıp satmak

Çiçek buketi yaparak nasıl para kazanılır

Tasarım konusunda iddialı olmaya gerek yok, sen de ilk denemede yapamayabilirsin. Evde çiçek buketi işi yapmak ihtiyaçları giderilmesi için veya özel isteklerin temini için pozitif bir çıkış olabilir. İnsanların ruhuna hitap eden ve onları farklı dünyalara götüren bir ek gelir sahibi olmak için ne yapılmalıdır? Kadınların çok sevdiği çiçekler, erkekler tarafından satın alınır bayanların özel günlerinde hediye edilir. Burada araştırma yapanları ise esas ilgilendiren çiçekleri buket haline getirirken geçen süreç ve ekonomik getirisidir.

Son zamanlarda çiçek üreten firmalar, evde boş vakti bol olan kadınların zamanlarını en iyi şekilde değerlendirip ailesine destek olmak isteyenlere cazip çalışma ortamları vaat etmektedir. Bu süper vaade kim evet demez ki? Zamlar almış başını gidiyor, tutana aşk olsun. Kredi kartlarının önü alınamıyor, borçlar bir türlü kapatılamıyor. Mecburen hiç düşünmeden evde yapılan çalışmalar kabul edilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde çiçek buketi işi nasıl yapılır

Kalabalık bir aile veya çekirdek aile grubuna aitseniz sizler de bu ek gelirden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Evde çiçek buketi işi nasıl yapıldığını açıklarsak, çiçek imalatı yapan firmalar ile anlaşan kişiler evde çalışmak isteyen insanlara bu işleri getirip vermektedir. Karışık olarak getirilen çiçeklerin belli sayıda bukete dönüşmesi istenir. Sizler de eve çiçek işi veren insanlarla iletişime geçmek istiyorsanız sitemizi kullanabilirsiniz.

Evlere çiçek işi veren firmalar

Siteniz çalışmak isteyenlerle işverenleri bir araya getiriyor. Bu yazının altına evde gelin çiçeği yapmak istediğimizi belirten mesajlar yazınız. Firmalar ihtiyaçları olduğu zaman eleman temin etmek için sizin bıraktığınız mail adresinden size çalışmak istediğini belirten mesajlar atacaktır.

Sizler de beğenirsiniz uygun zamanınız varsa çalışmak istiyorsanız seve seve kabul edersiniz. Evde gelin buketi yaparak ne kadar para kazanabilirim, sualine yanıt olarak, çalışma yapacağınız ekip veya bireysel tecrübenizi bağlı kar marjıdır. Çiçek işi veren firmalar sizlere işle birlikte ne kadar ücret vereceğim de söyleyecektir. Ancak ortalama kazancınızın kişi başı 4-5 saat kadar bir emek harcanarak 900 – 1200 TL civarında olacağını tahmini olarak söyleyebiliriz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Bebek Ürünleri Hazırlamak

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.