Ataş (Tutturucu) Paketleme İşi Almak

28.11.2021
335
Ataş (Tutturucu) Paketleme İşi Almak

Küçük büyük, çoluk çocuk herkesin rahatlıkla yapabileceği evde ataç ya da ataş paketleme işi hakkında sizlere önemli kolaylıklar vereceğiz.  Bu sayede de birazcık olsun kaygısız nefes alıp rahatlama hissedebileceksiniz.  Ataç değil ataş paketleme işi paraya ihtiyacı olan insanların derdine umut olmaya devam ediyor. Binlerce hatta milyonlarca rengarenk metal tutturucular kutulama yani ataş paketleme işi üzerine gerçek değerlendirmede bulunarak finansal rahatlama çalışmalarını gözden geçireceğiz.

Ataş kutulama paketleme işi nedir

Toplumun yüzde 99’u bu ürünün gerçek adını bile doğru dürüst telaffuz edemezken konu hakkında fikir vermeye çalışan web sitelerinde bile ürünün gerçek adını yazamadan sizleri bilgilendirmeye çalışmalarını bıyık altından gülerek takip etmekteyiz. Kelimenin kökeni fransızcadır; ataşe, yani iliştirmek, tutturmak, tutuşturmak anlamına gelmektedir. Ataç paketleme işi değil, iliştirici, tutturucu, tutuşturucu mânâsına gelen ataş kutulama paketleme işi olarak doğru telaffuz etmekte yarar vardır. Ürünün küçük basit olması kazancının yetersiz ve tatmin etmeyecek düşüncesine kapılmasına neden olan insanoğlu aslında büyük yanılgı içine girmektedir. Çünkü insanı yormadan ve bol kazanç getirmesi tam tersine büyük bir avantaj olarak görülmelidir.


Ataş (tutturucu) paketleme işi nasıl yapılır?

İthal edilen veya üretici firma tarafından talep etmeniz durumunda size gönderilecek olan tutuşturucu, iliştirici ataş paketleme kutulama işi gerçekten temiz, rahat kazançlı bir güncel ek iş fırsatları sunmaktadır. Yaptığınız başvurular sonucunda firmalar sizin bu işi kendi beklentileri doğrultusunda yapacaklarına yapacağınıza kani olursa büyük bir kutu içerisinde veya çuval ile adresinize gönderilir. İçine yerleştireceğiniz kutular ya da minik poşetler ve koymanız gereken sayılar size açıklanır. İşin teslimatı konusunda da önceden gerekli bilgilendirme yapılır. Siz de üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirerek verilen zaman içerisinde ve belirtilen sayı ve miktarda ataş paketleme kutulama işini yaparak karşılığında anlaşma esaslarına bağlı olarak ödeme alırsınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Poşet Dosya Paketleme İşi
atas
ataş kutulama işi

 Ataş paketleyerek ne kadar kazanılır?

Anlaşma esaslarına göre paket dediğiniz kutular veya poşetler için ödeme yapılır. Örneğin bir poşet için size 2 TL ödeme yapılacağı söylenirse içine ürün yerleştirerek teslim edeceğiniz paketler sayısı kadar gelir elde etmiş olursunuz. Yani ataş paketleme işinden elde edeceğiniz kazanç sizin ortaya koyacağınız performans ile alakalı olacaktır. Çünkü maaş ile çalışmayacak sınız götürü usulde tamamlayacağınız iş karşılığında ödeme alacaksınız. Bu durumda ayda 1000 TL de kazanabilirsiniz 5000 TL de kazanabilirsiniz.Ataş tutturucu paketleme işi veren firmalarYurt dışından ithal edilen ürünlerin belli sayılarda kutulama paketleme işini yaptırmak isteyen ataş paketleme firmaları işin aciliyet durumuna göre sizlere iş teklifi yapabilir. Sizin yapmanız gereken çalışmak için istekli olduğunuzu öne çıkaran bir ileti yazmak. Nereye yazabileceğiniz i düşünmeye başladıysanız en hızlı ve kolay ulaşma yolu hemen bu yazı altındaki başvuru alanına değerlendirip sıraya girmektir.

Sürekli olarak sizlere farklı kolay ek iş fırsatlarını tanıtan siteniz bugün de evden Ataş paketleyerek nasıl para kazanacağınızı anlatacak. Herkes para kazanma derdinde. Günlük işlerini bitirdikten sonra boş zamanlarında ailenin ekstra masraflarını gidermek için ek gelir yapma araştırmaları içine girmiştir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Kulak Çöpü Paketleme İşi

Bizim sitemizde sizin gibi düşünen insanlara kolaylık sağlamak amacıyla farklı, renkli, kolay, kazançlı  ek iş fırsatlarını tanıtmaya devam ediyor. Bugünkü konumuz ataç paketlemesi yaparak kaç lira kazanılır? Nasıl para kazanılır, kimler bu iş alabilir?

 Ataş (ataç) kutulama paketleme işini kimler yapar?

En başta söylediğimiz gibi sayı saymasını bilen herkes bu işi rahatlıkla yapabilir. Evet çocuklardan bile destek alabilirsiniz. Evlere ataş paketleme işi sunan firmaların sizi tercih etmesi birinci aşamadır. Çünkü Türkiye’de oldukça fazla işsiz insan bulunmaktadır. Herkes farklı ek iş fırsatları değerlendirmek için müracat yapıyor. Doğal olarak da  ek iş veren firmalar birazcık ince eleyip sık dokuyorlar. Bu sebeple gerçekten kendinizi inandırmanız ve bu işe istekli olmanız hissedilmesi gerekmektedir.

Evde ataş paketleme işinden kişi başı günde 30-40 lira kadar gelir sağlayabilirsiniz. Üstelik bu işi ailece veya bir grup halinde yapabilirsiniz. Arkadaşlarımız dostlarınız sevdiklerinizle bir ekip oluşturup, oturup hem muhabbetinizi yaparsınız, çayınızı kahvenizi içip, televizyon seyredersiniz. Aynı zamanda da para kazanmış olursunuz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Ceviz Kırma İşi

Evde ek iş yapmak istiyoruz kime müracaat etmeliyiz, diye düşünmeye başladıysanız hemen size konu hakkında önemli ipucu verelim.  Eve ataş paketleme işi veren kobiler sitemizin iletişim bölümüne bakmaktadırlar. İhtiyaçları olduğu zaman çalışmak isteyen insanların hakkında bilgiler araştırmaktadırlar.  Gerekli durumlarda sizlere dönüş sağlanmaktadırlar. Ohalde hemen bu yazının altında bulunan iletişim formunda kendinizden çokça bahsedin. Çalışmak istediğinizi yazın, kaç kişi olduğunuzu,  eğitim durumunuzu ve yaşadığınız yeri yazarsanız avantajlı konuma geçmiş olursunuz. Bu işi üniversite öğrencileri, ev hanımları, genç kızlar, delikanlılar… velhasıl herkes rahatlıkla yapabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Evde Çorap Katlama İşinin Ayrıntıları başlıklı makalemizde Çorap Katlama İşi Yapmak İstiyorum, çorap paketleme ek işi ve ek iş çorap katlama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Emire demir dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacim var acilen

 2. GÜLİZAR dedi ki:

  Diyarakır’da yaşıyorum evde dört genç kadınız ve ek gelire ihtiyacımız var. Paketleme işini rahatlıkla bitirebilecek kapasiteye sahibiz , bize ulaşırmısınız ?

 3. Güler dedi ki:

  Evde 3 kişilik ekibimiz var her türlü paketleme işi yapılır bu numaradan bize ulaşın 05457461771

 4. gülten altınbaş dedi ki:

  ACİL Ankara ilinde evde 3 kişilik ekibim var tüm paketleme işlerini kısa sürede yaparız lütfen bize ulaşın