Çiğ Köfte Bayiliği

26.11.2017
1.433
Çiğ Köfte Bayiliği

Son 10 yılda yiyecek içecek sektöründe en hızlı gelişme gösteren firmalar arasında muhakkak çiğ köfte üreticileri de bulunuyor. Neredeyse her köşe başında görmeye alıştığımız küçük dükkanlarda lezzetli uygun fiyatlı ve hızlı yemek yeme şansına sahibiz. Öte yandan bu sektör para kazanmak isteyenler içinde iyi fırsatlar sunuyor. Çiğ köfte bayiliği yaparak, bu sektörde siz de yerinizi alabilir ve iyi bir planlama, stratejinin de yardımıyla çok para kazanabilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır?

Başarısını kanıtlamış bir sektörde yer almaya karar vermek riskleri zaten azaltan bir durum. Bunun yanında kendisini kanıtlamış bir marka ile birlikte çalışmak işinizi daha da kolaylaştıracak bir tercihtir. Endi markanızı yaratmak konusunda önünüzde herhangi bir engel olmamakla birlikte, sektörün ünlü markalarının bayiliğini almak reklam, marka değeriyle öncelikli tercih olma gibi avantajları beraberinde getirecektir. Peki, çiğ köfte bayiliği nasıl alınır?

Çiğ köfte bayiliği almadan önce hangi markayı tercih etmeniz gerektiğine karar vermeniz gerekiyor. Buna karar verirken, yatırım gücünüzün yanı sıra markanın size sağlayacağı avantajları göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bazen en iyi marka yerine en iyi fırsatları sunan markanın size başarıyı getirebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

iğ köfte bayilik

Çiğ Köfte Bayiliği

Hangi firmadan franchising alacağınıza karar verdikten sonra başvuru sürecine geçmeniz gerekiyor. Bayilik veren tüm çiğ köfte firmalarının bir web sitesi bulunuyor. İlgili firmanın web sitesine girerek bayilik şartları üzerinde kafa yorduktan sonra başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Cetvel Paketleme İşi

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Kendi markanızı çıkarmak yerine bayilik almayı tercih ederseniz önünüzde çok sayıda seçenek var. Sektörde uzun yıllardır faaliyet yürüten köklü firmaların yanı sıra daha avantajlı paketlerle yatırımcıları etkilemeye çalışan yeni firmalar da mevcut. Çiğ köfte bayiliği veren firmalardan bir kısmı şu şekilde:

Battalbey, Komagene, Meys, Tatlıses, Egem, Lezizhan, Samsat, Çiğ Köfte Evi, İzafet, Köytaş, Çiğköftemiss, Çiğ Köfte Mutfağı, Kalita, Pan Çiğ Köfte, Samet Usta, Kral, Çipa, Mr. Çiğ Köfte, Omis, Zarif, Çiğköftecim, Gazi, Tarihi Osmanlı, Çiğ Köftem, On Numara Çiğ Köfte, Adıyörem gibi çok sayıda marka bayilik almak için uygun. Bu firmaların tanınırlığı yöresel olarak değişebildiği gibi ülke genelinde de çok bilinenleri var.

Çiğ Köfte Bayiliği Fiyatı

Sürekli büyüyen ve yatırımcısını kısa sürede mutlu etmeyi başaran nadir sektörlerden birisi olan çiğ köfte bayiliği fiyatı markaya göre değişmekte. Çok tanınmış olmasına rağmen bazı markalar bayilik ücreti, ek ücret, kaparo ya da isim hakkı ücreti adı altında hiçbir ödeme talep etmiyor. Sadece dükkanı açıyorsunuz ve ürün siparişi yapıyorsunuz. Firma size satacağınız ürünü gönderiyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Instagram'da Butik Açmak

Bunun yanında yine sektörün ağır topları arasında yer alan bir firma sunmak istediğiniz hizmet konseptine göre 15.000 TL ya da 25.000 TL tutarında bayilik paketleri sunabiliyor. Bunun dışında dükkanınızın dizaynında ve dekorasyon malzemelerinin temininde yapacağınız harcamaları da göz ardı etmemelisiniz.

Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı

Çok sayıda kişinin başvurduğu ve iyi bir konumda, iyi bir planlamayla açıldığı takdirde yapılan yatırımı 2-3 ay içerisinde kazandıran çiğ köfte bayiliği kazancı ile yatırımcısını mutlu ediyor. Başarılı bir çiğ köfte bayisinin kazancı aylık 5.000 TL’nin üzerine rahatlıkla çıkabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.