Evde Anahtarlık İşi Yapmak

06.06.2020
681
Evde Anahtarlık  İşi Yapmak

Her geçen gün farklı iş kollarında sektörler ortaya çıkmaktadır. Evde anahtarlık yapma işi de sizlere iyi gelir fırsatı verebilir. Böylece ek iş yaparak para kazanıp aynı zamanda hobi sahibi olursunuz.Eğer evde boş oturarak zaman geçiriyorsanız tam size göre mükemmel bir kazanç noktası olabilir. Ek gelir sağlayacak anahtarlık yapma işi para kazanmak için büyük bir talihtir. Belki biraz tedirgin olduğunuz. Nereden bulacağım, nasıl müşteri bulurum, işi nereden alırım, nasıl pazarlarım, diye birden aklınıza çok fazla sorular gelmiş olabilir. Ancak evde anahtarlık işi veren firmaların olduğunu duyunca çok sevineceğinizi tahmin ediyoruz. Bu firmaları araştırarak bulmanız gerekiyor. Daha sonra yaptığınız müracaatlarda size iş vermek isteyen firmalar sizlere her türlü malzemeyi gönderecek. Sizler de farklı tasarımlar ürünü olan anahtarlık modellerini geliştirerek çalıştığınız firmaya parça başı olarak satacaksınız. Yaptığınız size özgün tasarımlarda istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Aynı zamanda eğer size iş veren firma özel tasarımlar istiyorsa onların istediği gibi modeller de yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Bazı insanlar özel olduğunu düşündüğü için kendine de kimsenin kullanmadığı farklı bir anahtarlık hediye edilmesini bekler. Bilhassa el yapımı eşsiz bir anahtarlık modeli ile karşılaşınca mutluluktan gözlerinde ışıltılar saçılır. İşte bu mutluluğa ortak olmak beraberinde güzel gelirler elde etmek için evde anahtarlık işini göz ardı etmemelisiniz. Zaten sıkıntılı bir süreç içerisinde insanlar hem parasızlık, hem de işsizlik içinde kıvranıyor. Bu dönemde yapılabilecek en güzel ve en kazançlı ek işlerden birisi, anahtarlık modellerinden size uygun olanlarını hayata geçirmek.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Lavanta Keseleme İşi

Anahtarlık çok eski bir alışkanlık gibi görünse de günümüzde de evimizin, arabamızın, işyerimizin posta kutumuzun anahtarlarını bir araya getiren önemli bir aksesuardır. Pazaryeri sitelerine girdiğiniz zaman hem bireysel anlamda hem de promosyon olarak üretilmiş anahtarlık çeşitlerini görebilirsiniz. Bütün bunların bazıları fabrikadan otomatik olarak çoğaltılıp üretilirken, bazıları da usta ellerin mahareti ile sanat değeri kazanırlar.

Arabalar için, doğal ağaçtan, kişiye özel baskılı, masif ağaçtan, doğal ağaçtan anahtarlık kesimleri yapılmaktadır. Hazır olarak gelen şablonların üzerine isteyenler özel tasarladıkları şekil, figür, resim ekleyip satışa hazır duruma getirebilirler.

Bayanlar çantalarına anahtarlık asmaya bayılırlar. Özellikle onların hoşuna gidebilecek ilginç modeller tasarlanırsa güzel gelirler elde edilebilir.

Evde anahtarlık montaj işi

Evde anahtarlık işi yapmak bireysel ya da kurumsal anlamda gerçekleşebilir. Bireysel olarak kendi tasarladığı anahtarlıkları satmak isteyenler olabileceği gibi, eve anahtarlık işi veren firmalar kişiler vasıtasıyla da para kazanmak mümkün. 1. seçenekte üretilenler uygun pazarlarda satılırken, ikinci seçenekte yapılan ürün miktarı oranında anahtarlık işinden para kazanmak mümkündür.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Hikaye Masal Anlatma İşinden Para Kazanmak

Evde anahtarlık işinin kazancı

Evde anahtarlık işinin ortalama fiyatı 3 lira gibi düşünebilirsiniz. Bazen yaptığınız işe göre 5 liraya kadar kazanç elde edebilirsiniz. Biliyoruz içinizden, bu işler sadece büyükşehirlerde olur, bizim yaşadığımız yer küçük, burada kimse anahtarlık yapılmaz’ diye geçirmiş olabilirsiniz. Bu işler küçük şehirlerde de ek iş olarak düşünülüyor artık. Eve ek iş veren firmalar tarafından Türkiye’nin her yerine pazarlanmaktadır.

Siz de yaşadığınız bölgede küçük çaplı bir araştırma yaparak eve ek iş veren firmaları bulup iletişime geçin, siz de evde anahtarlık montaj işi yaparak kendi ortamınızda para kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Merve dedi ki:

    Mardin artuklu bende evde paketleme isi istiyorum lutfen cocugumda var elimde pratik seri lutfen 5422866887 donus yaparsaniz sevinirjm