Hediyelik Kutu Yaparak Para Kazanma

18.05.2019
706
Hediyelik Kutu Yaparak Para Kazanma

Kim istemez birilerinin kendine hediye vermesini. Üstelik özel olarak yapılmış bir kutu içinde mükemmel bir hediye varsa. Hediye almak, hediye vermek hem dinimizde hem de sosyal yaşam içinde özel günlerde olmazsa olmaz yaşam kültürümüzdür.

10 milyonu geçen işsizlik hengamesinde olur da oltanıza takılırsa hediyelik kutu işi yapabilirsiniz. Denemeden de oltaya bir şeyler takılmaz. Biraz sanatsal beceri gerektirse de eli ayağı iş yapanların süreç takibi hakkında bilgilendirme yapacağız.

Evet evet, hediye almak, hele hediye vermek için elbette paraya ihtiyaç var. Özellikle tasarım gücü gelişmiş, farklı düşünen ev hanımları, genç kızlar, emekliler, öğrenciler… Yani boş zamanı çok olan herkes… Hediyelik kutu yaparak para kazanma yolunu göstermek istiyoruz. Hediyelik kutu yaparak nasıl para kazanılır, iş nereden alınır? Kaç lira kazanılır sizlere bilgilendirme yapalım.

İnsanlar kendini özel hissetmekten mutlu olur. Siz de bu mutluluğa ortak olmak ya da katkı sağlamak amacıyla evde hediyelik kutu işi yaparak destek olacaksınız. Kurumsal firmalar özel müşterilerinin isteklerini karşılamak amacıyla hediyelik kutu işi vermeye başladılar bile. Bu bahsettiğiniz firmalar çok değerli hediyelik eşya satan firmalar doğal olarak. Çok değerli hediyelik eşyaların da özel kutular içinde özel insanlara göndermek için sipariş verilmektedir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde İplik Temizleme İşi
kutu
hediyelik kutu işi

Hediyelik kutu işi nasıl yapılır

Evlere hediyelik kutu işi veren firmalar ile yapacağınız görüşmeler ve anlaşmalar neticesinde aile bütçenize azımsanamayacak ölçekte gelir yazdırabileceksiniz. Çok biliyoruz ki çalışmadan eve para girmiyor. Çalışma şartları da oldukça değişti. Eski alışkanlıklar kayboldu. İşe gitmeden evde oturarak herkes bireysel özelliklerine göre evde ek iş yapma olanağına sahip oldu. Bu eğlenceli işi üniversite öğrencileri ve hayal dünyası gelişmiş olan genç kızlar ile ev hanımları daha iyi yapar diye düşünüyoruz.

Kurumsal hüviyeti olan firmaların size göndereceği kutuluk malzemeleri en iyi şekilde kullanarak mükemmel hediyelik kutular yapmalısınız. “Ben farklı düşünüyorum ve yaptığım ürünler kesinlikle beğenilecek” diye düşünüyorsanız zaman kaybetmeden evlere hediyelik kutu işi veren firmalarla iletişime geçmelisiniz.

Bu güzel işi evlere sipariş eden firmalar iletişim bilgilerini maalesef direkt olarak paylaşmıyorlar. Sizlerin de tahmin edebileceği gibi Türkiye’de evde ek iş yapmak isteyen oldukça fazla insan mevcut. En başta hatırlattık yarış kıyasıya devam ediyor. İşverenler de yoğun talep karşısında rahatsız oluyorlar. Bu sebeple kendileri ihtiyacı olan işi yaptırmak amacıyla personel seçimine gidiyor.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Mandal Montaj-Paketleme

Hediyelik kutu işi veren firmalar ile iletişim kurmak için tek kanalınız iş tanıtımları yapan sitelerin aracılık olarak değerlendireceğimiz tanıtım, farkındalık işlevinden faydalanmaktadır. Böylece firmalar size iş vermek için konu altındaki ön iş başvuru formundaki iletişim bilgileriniz kullanabilirler. Bunun için de size tavsiyemiz sadece mail adresinizi konu içine yazmanız. Böylece ihtiyaç durumunda eve kutu işi veren firmalar sizlerle haberleşirler.

Kazanç ne olur

Evde hediyelik kutu işi yaparak ne kadar kazanırım, diye merak eden ziyaretçilerimiz için basitçe şunu söyleyebiliriz. Yapacağınız çalışmaya göre alacağınız ücret ortaya çıkacaktır. Örneğin çok güzel çalışmalar, tasarımlar ortaya çıkarırsanız firmalar sizin çalışmalarınıza göre değer biçer. Tahmini olarak 1000 ile 2 bin lira arasında nakdi hediyelik kutu işinden elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Çok Tercih Edilen Ek İşler başlıklı makalemizde En çok yapılan ek işler, Ev hanımları için ek işler ve Evde en çok tercih edilen ek işler hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Duygu dedi ki:

    Malkara da yaşıyorum dönüş yapn