TV Programlarında Ücretli Seyirci Olmak

02.10.2019
1.228
TV Programlarında  Ücretli Seyirci Olmak

Televizyon kanallarında farklı formatlarda hazırlanan programlarda ücretli program seyircisi olarak süper teklifler yakalayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi ülkemizde tartışma programları yoğun ilgi görmektedir. Özellikle gündüz kuşağında kadınlar ekranlarda tartışan insanları seyrederken yorum yapmaktadır. Bu programların formatı gereği anlaşmalı seyirciler davet edilmektedir. Burada ortam gerginleştirilerek seyircilerin fikri de sorulmaktadır. İşte bu televizyon programlarına katılarak ücretli seyirci olarak ünlü olabilirsiniz.

Bu konu hakkında sizlere biraz bilgilendirme yapalım.  Eğer ağzığınız laf yapıyorsa, belli birikim düzeyine sahipseniz tartışma programlarına katılıp polemik yapabilirsiniz. Bu özelliklere sahip kişilere tartışma programı yapımcıları iyi paralar vermektedir.

Son yıllarda seyircileri ekran başına çekebilmek için evlilik programlarına alternatif olarak ayrılma, kayıpları bulma, sorun çözme gibi programlar yayınlanmaya başladı. Buralarda problem yaşayan vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak için tartışmalar yapılmaktadır. Elbette programa canlı seyirci olarak insanlarda davet edilmektedir. Bu insanlara belli yönlendirmeler yapmaları için programdan önce telkinler yapıldığı herkesin malumudur. Davetli ya da seyirci statüsündeki misafirler bazı durumlarda mikrofonu alarak kendi düşüncesini söylemektedir. Program yapımcıları bu tip konuklara oldukça iyi ödemeler yapmaktadırlar.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Ayna Süsleme İşi
parayla seyirci
ücretli seyirci olmak

Eğer televizyon kanallarına katılarak meşhur olmak istiyorsanız sizler de bu tür programlara davet edilebilirsiniz. Sizlere doğrudan davet edilme veya dolaylı yönden davet edilme fırsatı verilmektedir. Büyük şehirlerde yaşıyorsanız ya da diğer illerde de ikamet ediyorsanız sorun değil, önemli olan kendinizi ifade edebilmeniz, profesyonel televizyon seyircisi olduğunuz anlaşılmalıdır.

Eğer ücretli seyirci olarak televizyon programlarına katılıp  gündem olmak istiyorsanız sizlere cast alyanslarını müracaat etmeniz tavsiye ederiz. Çünkü bu ajanslar belli yevmiye usulü ile televizyon kanallarına ücretli misafir davetli temin etmektedir. Bu konuda sitemizde iletişim formu aracılığı ile cast ajanslarının dikkatini çekebilir.

Bu işe talip iseniz sabahtan akşama kadar stüdyoda bekleyerek, size verilen talimatları yerine getirmelisiniz. Her türlü ihtiyaçlarınızın ajanslar tarafından karşılanacak ve bunun karşılığında da ücretli televizyon seyircisi olarak para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tv programlarına seyirci organizasyonu yapan kişi ya da firma sayısı tahminlerinizden daha fazla. Sosyal medya bu iş için en ideal platform. Hatta aracılık hizmeti vermeyi bile seçenekler arasına alabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Arabaya Reklam Almak

İletişim formu sizlere bu konuda umarız aracılık yapacaktır. Stüdyoda canlı program seyircisi olmak isteyenler hemen iş başına!  Günde duruma göre 100, 200, 300, 500 hatta 1000 TL dolayında sizlere ödeme yapılabilir. Ne kadar etkili olursanız ve reyting artışı sağlarsanız alacağınız ücret de artacaktır. Tv programlarına seyirci organizasyonu karlı sektörler arasına da girdi.

Bir önceki yazımız olan Abiye Elbise - Kıyafet Süsleme İşi başlıklı makalemizde abiye süsleme işi, Abiye süsleme işi veren kişiler ve Evde abiye süsleme işi yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. Huriye dedi ki:

    Ucretli seyirci olarak programa katilmak istiyorum.

  2. SELDA dedi ki:

    Ücretli seyirci olmak istiyoruz