Evde Abaküs Montaj İşi

26.09.2017
2.562
Evde Abaküs Montaj İşi

Üzerindeki rengarenk boncuklarla basit aritmetik işlemlerinin yapılmasına olanak sağlayan abaküs çoğunlukla ilkokul öğrencileri için alınan kırtasiye malzemeleri arasında yer alıyor. Tarihi çok eskilere dayanan bu hesap aleti miniklere saymayı öğretirken evde abaküs montaj işi ile siz de para kazanabilirsiniz.

Evde Abaküs Montajı Yaparak Para Kazanmak

Özellikle okulların açılacağı dönemlerde büyük miktarlarda satılan abaküslerin montajı için hala insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple evde abaküs montajı yaparak para kazanmak mümkün. Çerçeveyle sabitlenmiş ve üst üste dizilmiş on çubuktan oluşan abaküsün boncukları bu çubuklara yerleştirilir. Bu boncukların doğru sayılarda yerleştirilmesi çok önemlidir. Tek bir eksiklik bile abaküsü işlevsiz kılar.

Evde Düğme Paketleyerek Para Kazanın

Dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması gereken evde abaküs montajı boş zamanı olan herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir. Ancak ilk olarak evde abaküs montaj işi veren firmalar ile iletişim kurulması gerekmektedir. Bu firmalara ulaşmak istiyorsanız başvurularınızı sitemiz aracılığıyla yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan yorum kısmına yaşadığınız il/ilçe, varsa tecrübeniz, talepleriniz ve e-posta adresinizin yer aldığı bir yazı yazmanız yeterlidir. İlgilenen firmalar e-posta adresiniz aracılığı ile size ulaşacak ve tekliflerini sunacaktır.

abaküs montaj işi

Evde Abaküs Montaj İşi

Evde abaküs montaj işi konusunda firmalar ile anlaştığınız takdirde size gönderilen boncukları gerekli yerlere yerleştirerek parçaları doğru bir şekilde birleştirmeniz gerekmektedir. Belirlenen zamanda ve istenilen şekilde ürünleri hazırlayıp teslim ettiğiniz takdirde yeni işler almaya devam edip kazancınızı artırabilirsiniz. Evde abaküs montajı yaparak para kazanmak sabır ve dikkat gerektiren bir iştir ancak kazançlıdır da.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Evde Nedime Bilekliği Yaparak Para Kazanma

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

Evde abaküs montaj işi veren firmalar genellikle ürünün imalatının yapıldığı şehirlerimizde daha yaygın olarak bulunmaktadır. Ancak çoğu şehirde daha ucuza, montajı yapılmamış halde toptan abaküs alımı yapan bazı işyerleri de var. Bu işyerleri aracılığıyla da iş almak mümkün. Kendi evinizde, istediğiniz zaman çalışarak para kazanma fırsatından sizde yararlanabilirsiniz.

Yaşam şartlarının giderek zorlaştığı günümüzde evde iş yaparak para kazanmak giderek popülerleşti. Özellikle ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve işi olmayan vatandaşların büyük ilgi gösterdiği bu para kazanma fırsatından siz de faydalanmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın. Evde abaküs montaj işi dışındaki ek iş alternatifleri için sitemizdeki içerikleri inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşinden Para Kazanın başlıklı makalemizde evde dikiş dikerek nasıl para kazanabilirim, Evde dikiş nakış işi yapmak ve evde dikiş nakış yaparak para kazanmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

  1. ümmü dedi ki:

    evde hızlı ve özenli calışırım istanbul bagcılarda oturuyorum acil dönerseniz sevinirim