Karaman’da Evde Ek İş

Karaman’da Evde Ek İş

Önemli uygarlığın merkezi olarak yıllarca Anadolu’da hüküm sürmüş, Karamanoğullarının önemli şehri Karaman evde ek iş yollarında yürümek ister misiniz? Türkiye’nin tahıl ambarı olan Konya ve Karaman sizlere bu konuda farklı alternatif iş fırsatları sunmaktadır. Tarıma dayalı bir ekonomisi bulunan Karaman ek gelir açısından yeterli düzeyde bulunmaktadır. Ekonomi doksanlı yıllardan sonra hızlı bir ivme ile artış […]

Önemli uygarlığın merkezi olarak yıllarca Anadolu’da hüküm sürmüş, Karamanoğullarının önemli şehri Karaman evde ek iş yollarında yürümek ister misiniz? Türkiye’nin tahıl ambarı olan Konya ve Karaman sizlere bu konuda farklı alternatif iş fırsatları sunmaktadır. Tarıma dayalı bir ekonomisi bulunan Karaman ek gelir açısından yeterli düzeyde bulunmaktadır.

Ekonomi doksanlı yıllardan sonra hızlı bir ivme ile artış göstermiş, bunun sonucunda da istihdam artmıştır. Ancak yine de yeterli seviyelere ulaşamamıştır. Bu sebeple evde ek gelir ihtiyacı bulunan vatandaşlar Karaman’da eve ek iş veren firmalar ile iletişim kurmak istemektedir.

Tarım sektörüne bağlı olarak farklı sanayi kuruluşları bulunmaktadır. Buna paralel ek gelir imkanları mevcuttur. Sanayileşme yeterli seviyelere ulaşamamıştır. Şehirde küçük orta ve büyük ölçekli Sanayi işletmeleri yer almaktadır. Türkiye’nin ekonomik gelişmişlik açısından 33. sırasında bulunan Karaman evde ek iş ilanları bakımından oldukça cazip bir şehirdir. Çünkü herkese yapılabilecek iş fırsatı sunulmaktadır.

Karaman Ek İş

Evden çalışmak isteyen insanlara farklı alternatif iş fırsatları verilmektedir. Özellikle ev hanımları evden çalışıp yapabileceğim bazı ek gelir fırsatlarını değerlendirdiği  takdirde ayda 1300 liradan fazla ek kazanç yakalayabilirler. Şehirde hububat, bakliyat, tahıl ürünlerine dayalı sanayi kuruluşları ile canlı hayvan ve paralel sanayi yün, tiftik, yün et sucuk ürünleri yönünde ağırlıklı ticaret yapılmaktadır.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Aydın Ek İş İlanları

Zirai aletler, kömür, halı, konfeksiyon iplikleri, yumurta, peynir, kuru üzüm, meyve sebze, bulgur, bisküvi ve un şehirde önemli ticaret argümanları olduğunu söyleyebiliriz. Karaman’da eve ek iş veren firmaların sanayi paralelinde ek iş yapabileceğinizi söyleyebiliriz.

 • Ekmek yaparak para kazanma
 • Sucuk yaparak para kazanmak
 • Bulgur paketleme
 • Sebze meyve paketleme işleri
 • Deri işi yapma
 • Halı dokuma
 • Peynir üzüm paketleme ambalajlama

gibi ek işler yakalayabilirsiniz. Evde en çok tercih edilenler arasında ise;

 • Boncuk dizme işi
 • Nakış oya dantel işleri
 • Takı tasarım işleri
 • Mevlüt şekeri paketleme
 • Kına paketleme işleri

de öncelikli tercihler arasında bulunmaktadır. Evde ek iş fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız Karaman ek iş ilanları hakkında önemli araştırmalar yapmanızı tavsiye ederiz.

İster şehir merkezinde isterseniz sitemiz aracılığıyla sizler de insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Kendinizden bahsederseniz size iş vermek isteyen insanlar bırakacağınız mail adresine iş teklifleri sunabilirler.

Bir önceki yazımız olan Kırşehir Evde Ek İş İlanları başlıklı makalemizde Kırşehir'de eve ek iş veren firmalar ve Kırşehirde ek iş hakkında bilgiler verilmektedir.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Haliliye Ek İş İmkanları

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?