Evde Kına Paketleme İşi

09.09.2017
4.162
Evde Kına Paketleme İşi

Kına ağacının yapraklarının öğütülerek toz haline getirilmesiyle elde edilen kına kültürümüzün en önemli sembollerinden birisidir. Evde kına paketleme işi saç ve ellerin özlemine son vermek için de yoğun ilgiye gark oldu. Hindistan, Malezya, Arabistan yarım adası ve ülkemizde çok tüketilir. Ülkemizde yeni evlenen çiftlere ve askere giden erkeklere kına yakılır. Kına gecelerinde misafirlere kına dağıtılır. Dolayısıyla kına paketleme işi oldukça sık yapılan ek işlerden birisidir.

 Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Türkiye’de kullanımı yaygın olduğu için ve özelliklerle düğün, sünnet gibi organizasyonlarda misafirlere süslü paketler halinde dağıtıldığı için evde kına paketleme işi veren firmaların sayısı bir hayli fazladır. Bu sebeple en kolay alınabilecek ek işler arasında kına paketleme gelmektedir. Binlerce yıldır bu topraklarda yaşayan halkların ellerinde ve saçlarında ışıldayan kına, ek gelir elde etmek isteyenler için de yeni bir fırsat kapısı sunuyor.

kına paketleme işi
Evde Kına Paketleme

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu iş için öncelikle evde kına paketleme işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlamanız gerekmektedir. Bunu sağlamak için alt bölümde bulunan yorum kısmına başvurunuzu, yaşadığınız ili, e-mail adresinizi ve bu işi kaç kişi yapabileceğinizi belirtmeniz yeterlidir. Yakın geçmişte evde kına paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak mümkündü. Ancak giderek artan talep sebebiyle artık firmalar bu yolla iletişime geçmeyi tercih ediyor. Evde kına paketleme işi yapacak kişilere ihtiyaç duyduğunda yazacağınız iletişim bilgilerini kullanarak size ulaşıyor. Kendinizi tanıtırken telefon numaranızı vermemeniz güvenliğiniz için çok önemlidir. Lütfen yorum kısmına telefonunuzu yazmayınız.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  Ataş (Tutturucu) Paketleme İşi Almak

Evde kına paketleme işi nasıl yapılır sorusunun cevabıyla devam edelim. Kına paketleme işi veren firmalardan herhangi birisi size ulaştığı takdirde, hangi miktarlarda kına paketleyebileceğiniz konusunda bir karar vermeniz gerekiyor. Sizden istenilen miktarı zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmeniz gerektiğini unutmayın. Miktar, teslimat süresi ve para konularında anlaştığınız takdirde ilgili firma size gerekli malzemeleri ulaştıracak ve teslimat süresinde gelip alacaktır. İşte bu kadar basit. Eğer işiniz beğenilir ve sürekli siparişler almaya başlarsanız evde kına paketleme işi hatırı sayılır miktarlarda ek kazanç sağlamaktaktır. Bu bakımdan da en çok tercih edilen gelir kapılarından biridir.

kına paketleme
Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi Yapmak İstiyorum

Gördüğünüz gibi evde kına paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını aramakla zaman kaybetmenize gerek yok. Evinizin rahatlığında, kendi belirleyeceğiniz çalışma saatlerinde çalışarak para kazanmak ve aile bütçesini rahatlatmak son dönemde giderek popülaritesini artırıyor. Siz de binlerce kişi gibi ekstra gelir elde etmek ve evde kına paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız bilgilerinizi girmeyi unutmayın.

SİZİN İÇİN ÖNERİLENE GÖZAT!  En Çok Tercih Edilen Ek İşler

Bir önceki yazımız olan Banyo Lifi Örme İşi ile Para Kazanın başlıklı makalemizde Evde banyo lifi örerek para kazanmak, evde lif örerek nasıl para kazanılır ve evde lif örme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLAR

 1. Hilal dedi ki:

  Öğrenciyim bu işe çok ihtiyacım var

 2. EDA dedi ki:

  ÇOK HIZLI VE ÖZENLİ HAZIRLAYA BİLİRİM ÖĞRENCİYİM BU İŞİ KENDİM KAZANIP AYAKLARIMIN ÜZERİNDE DURMAK İŞİN İSTİYORUM

 3. sedef gaye dedi ki:

  evde kına paketlemek istiyorum ihtiyacım var kahramanmaras dulkadiroglu yardımcı olursanız sevinirim

 4. Pinar dedi ki:

  Mamak ankara

 5. Havvakaplan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Antalya Muratpaşa

 6. Sibel Arı dedi ki:

  Ne zaman gonderirsiniz kına paketleme işini yardımcı olursanız sevinirim 🙂

 7. Gunay dedi ki:

  Gaziantep sahinbey evde peketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim tesekkur 05422082049

 8. Esra Bektaş dedi ki:

  Evde paketleme işine çok ihtiyacım var istanbul ümraniye de oturuyorum

 9. Gizem dedi ki:

  Antalya merkezde yaşıyorum ise ihtiyacim var lütfen dönüş yapin

 10. Şerife dedi ki:

  Karaman merkezdeyim evde paketleme işi yapmak istiyorum ulasabilir misiniz

 11. Hafize dedi ki:

  Evde paketleme. Kına boncuk kazak vs. İşler arıyorum uzun süre seri ve uzun zaman ayırabiliriz.

 12. Ferhan dedi ki:

  Yalovada oturyrum bu paketleme isine ihtiyacim var

 13. Emine dedi ki:

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum buna gerçekten ihtiyacım var yardımcı olursanız
  çok sevinirim.