Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Kına ağacının yapraklarının öğütülerek toz haline getirilmesiyle elde edilen kına kültürümüzün en önemli sembollerinden birisidir. Hindistan, Malezya, Arabistan yarım adası ve ülkemizde çok tüketilir. Ülkemizde yeni evlenen çiftlere ve askere giden erkeklere kına yakılır. Kına gecelerinde misafirlere kına dağıtılır. Dolayısıyla kına paketleme işi oldukça sık yapılan ek işlerden birisidir.  Kına Paketleme İşi Veren Firmalar Türkiye’de […]

Kına ağacının yapraklarının öğütülerek toz haline getirilmesiyle elde edilen kına kültürümüzün en önemli sembollerinden birisidir. Hindistan, Malezya, Arabistan yarım adası ve ülkemizde çok tüketilir. Ülkemizde yeni evlenen çiftlere ve askere giden erkeklere kına yakılır. Kına gecelerinde misafirlere kına dağıtılır. Dolayısıyla kına paketleme işi oldukça sık yapılan ek işlerden birisidir.

 Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Türkiye’de kullanımı yaygın olduğu için ve özelliklerle düğün, sünnet gibi organizasyonlarda misafirlere süslü paketler halinde dağıtıldığı için evde kına paketleme işi veren firmaların sayısı bir hayli fazladır. Bu sebeple en kolay alınabilecek ek işler arasında kına paketleme gelmektedir. Binlerce yıldır bu topraklarda yaşayan halkların ellerinde ve saçlarında ışıldayan kına, ek gelir elde etmek isteyenler için de yeni bir fırsat kapısı sunuyor.

Evde Kına Paketleme

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu iş için öncelikle evde kına paketleme işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlamanız gerekmektedir. Bunu sağlamak için alt bölümde bulunan yorum kısmına başvurunuzu, yaşadığınız ili, e-mail adresinizi ve bu işi kaç kişi yapabileceğinizi belirtmeniz yeterlidir. Yakın geçmişte evde kına paketleme işi veren firmaların telefon numaralarına ulaşmak mümkündü. Ancak giderek artan talep sebebiyle artık firmalar bu yolla iletişime geçmeyi tercih ediyor. Evde kına paketleme işi yapacak kişilere ihtiyaç duyduğunda yazacağınız iletişim bilgilerini kullanarak size ulaşıyor. Kendinizi tanıtırken telefon numaranızı vermemeniz güvenliğiniz için çok önemlidir. Lütfen yorum kısmına telefonunuzu yazmayınız.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Meyan Kökü Paketleme İşi

Evde kına paketleme işi nasıl yapılır sorusunun cevabıyla devam edelim. Kına paketleme işi veren firmalardan herhangi birisi size ulaştığı takdirde, hangi miktarlarda kına paketleyebileceğiniz konusunda bir karar vermeniz gerekiyor. Sizden istenilen miktarı zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmeniz gerektiğini unutmayın. Miktar, teslimat süresi ve para konularında anlaştığınız takdirde ilgili firma size gerekli malzemeleri ulaştıracak ve teslimat süresinde gelip alacaktır. İşte bu kadar basit. Eğer işiniz beğenilir ve sürekli siparişler almaya başlarsanız evde kına paketleme işi hatırı sayılır miktarlarda ek kazanç sağlamaktaktır. Bu bakımdan da en çok tercih edilen gelir kapılarından biridir.

Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi Yapmak İstiyorum

Gördüğünüz gibi evde kına paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını aramakla zaman kaybetmenize gerek yok. Evinizin rahatlığında, kendi belirleyeceğiniz çalışma saatlerinde çalışarak para kazanmak ve aile bütçesini rahatlatmak son dönemde giderek popülaritesini artırıyor. Siz de binlerce kişi gibi ekstra gelir elde etmek ve evde kına paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız bilgilerinizi girmeyi unutmayın.

BUNA DA BAKMADAN GEÇME!  Evde Cetvel Paketleme İşi

Bir önceki yazımız olan Evde Banyo Lifi Örme İşi ile Para Kazanın başlıklı makalemizde Evde banyo lifi örerek para kazanmak, evde lif örerek nasıl para kazanılır ve evde lif örme işi hakkında bilgiler verilmektedir.

] }

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

27 yorum

  1. Evde ek iş istiyorum 2 kişi yle yapılacak evde çok boş vaktim var zamanında ve hızlı ca yapabilirim lütfen iletişim geçin

  2. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim istanbul zeytinburnu

  3. Antalya varsakta oturuyorum bende evde ek iş yapmaknistiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  4. Kına paketleme istiyorum kayseri kocasinan da ikametgah ediyorum 1 saatte 200adet paketleyemilirim belki daha fazlasında paketlerim

  5. KINA PAKETLEME İŞİ BEBEK ŞEKERİ NİKAH SÜSÜ GİBİ İŞLERDE TERCÜBELİYİZ EVDE EK İŞ OLARAK 3 KİŞİYİZ İSTERSENİZ YARDIMCI OLABİLİRİZ. ANTALYA/KEPEZ

  6. Bende evde ek iş yapmak istiyorum buna gerçekten ihtiyacım var yardımcı olursanız
    çok sevinirim.

  7. Gaziantep sahinbey evde peketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim tesekkur 05422082049

  8. evde kına paketlemek istiyorum ihtiyacım var kahramanmaras dulkadiroglu yardımcı olursanız sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?